Алекс Лютий - новий серіал про зрадника Батьківщини

Стартували зйомки вітчизняного 12-серійного серіалу "Алекс Лютий" (2019) з відомими акторами і датою виходу, трейлер якого доведеться трохи почекати. Так як знімальний процес почався, цілком ймовірно, що глядач зможе побачити перші серії прем'єри про жорстокого нацистського вбивцю вже в кінці 2019 року.

Фільм заснований на реальних подіях, що відбулися в 1942 році, коли звичайний хлопчисько, перейшовши на бік німців, став самим «лютим» вбивцею 20 століття.

Росія

Жанр: детектив, драма

режисер: Леонід Белозорович

Дата виходу: 2019 рік

актори: Сергій Пускепаліс, Олексій Кірсанов, Юрій Іцков, Владислав Конопльов, Геннадій Смирнов, Дмитро Сутирін, Катерина Решетнікова, Дмитро Муляр, Андрій Зібров, Анастасія Митражік і інші.

Слідчому доведеться зловити одного з найстрашніших вбивць Великої Вітчизняної війни. Він і не здогадувався, скільки років йому буде потрібно для цього ...

Джерело: //oper-1974.livejournal.com/1098008.html

Сюжет

Історія розповість про становлення вчорашнього школяра Сани Лехновська в жорстокого вбивцю, який перейшов на німецьку сторону під час Великої Вітчизняної війни в 1942 році. Слідчому Єгору Сухарева доведеться розібратися в минулому хлопчика, якого німці прозвали Алексом Лютим. У документах 1944 значиться, що Алекс загинув, але чи так це? Або жорстокий вбивця все ще живий? Це небезпечна справа буде розкрита тільки в 1974 році - через 30 років Сухарєв все-таки зможе посадити за ґрати Лютого, але якими ж засобами він цього доб'ється?

Джерело: //oper-1974.livejournal.com/1098008.html

Режисер і знімальна група

12-серійний історичний серіал замовлений каналом НТВ. Його виробництвом зайнялася кінокомпанія "Амедіа". Режисерське місце фільму зайняв Леонід Белозорович, популярний актор дубляжу, відомий також за своїми режисерським проектам: "Катруся", "Білі одягу", "Інститут шляхетних дівчат", "Будинок зразкового утримання", "Улюблена вчителька". Авторами сценарію стали Єгор Головенкін ( "Винищувачі: Останній бій", "Адвокат", "Екватор", "По гарячих слідах", "Штрафник"), Раміль Ямалєєв ( "Каменська", "Троє проти всіх", "Адвокат", " Екватор "," Ростов "), Юлія шунтів (" Місяць "," Подвійна брехня "," Друга перше кохання ") і Олексій Сашин (" Жовтий дракон "," Чарівник "," Енігма "," Рідні пенати "). Продюсери: Леонард Блаватник ( "Фатальна пристрасть", "Дворецький", "Французька сюїта", "Убий своїх друзів", "Жінка в золотом") і Анна Ольшевська ( "Духless", "Собача робота", "Вижити Після", " невідомий ").

Леонід Белозорович

Знімальний процес стартував в П'ятигорську.

При цьому рух транспорту на час зйомок зупинять:

 • 1 травня 2019 року зі 9 до 12 години - вул. Ак. Павлова;
 • 5 і 13 травня з 8 до 19 годин - пр-т Кірова, будинок 15-1;
 • 16 травня з 12 до 19 годин - пр-т Кірова, будинок 16-2.

Акторський склад

У серіалі брали участь:

 • Сергій Пускепаліс ( "Метро", "Прості речі", "Прогулянка", "Сибір. Монамур", "Битва за Севастополь");
 • Олексій Кірсанов ( "Домашній арешт", "Закон кам'яних джунглів", "Біси", "Глухар. Повернення");
 • Юрій Іцков ( "Італієць", "Небесний суд", "Час перших", "Час збирати каміння", "Батальон'");
 • Владислав Конопльов ( "Пікова дама: Задзеркаллі", "Вісімдесяті", "Частка всесвіту", "Мами чемпіонів");
 • Геннадій Смирнов ( "Час перших", "2 дні", "Історія одного призначення", "Диверсант 2: Кінець війни", "Ментовські війни");
 • Дмитро Сутирін ( "Роль", "Одинак", "28 панфіловців", "Все не випадково", "Бідний, бідний Павло", "розвідниця");
 • Катерина Решетнікова ( "Маяковський. 2 дня", "Чоловіки не плачуть", "Петро Перший. Заповіт", "Убойная сила");
 • Дмитро Муляр ( "Ластівчине гніздо", "Екіпаж", "Територія", "Синдром дракона", "Одного разу в Ростові");
 • Андрій Зібров ( "Злочин і кара", "Механічна сюїта", "Жіноча власність", "Спецназ", "Зрадник");
 • Анастасія Митражік ( "Молода гвардія", "Вогні великого села").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

 • Через знімального процесу в П'ятигорську тимчасово закрили кілька вулиць, по яких транспорт тепер не зможе пересуватися: вулиця Академіка Павлова, деяка частина проспекту Кірова;
 • Серіал заснований на реальних подіях - Олександр Іванович Юхновський брав участь в тортурах і розстріли радянських громадян. Помер він в 1977 році.

Поки глядачі з нетерпінням чекають анонсує трейлера серіалу "Алекс Лютий" з можливою датою виходу в 2019 році і з відомими акторами, адже він покаже таких колоритних героїв і більше розповість про сюжет.

Loading...