Батискаф - вийде новий фільм про команду підводників

На глядачів чекає нова російська кінодрама - дата виходу фільму "Батискаф" призначена на 2020 рік (склад акторів поки невідомий, трейлер вийде пізніше). Даний проект розповість про глибоководному зануренні, героїзм і любові. Глядачі з нетерпінням чекають прем'єру, яка точно вразить їх і змусить відчувати напругу весь сеанс, адже над головними героями будуть кілометрові товщі води, яка ось-ось вб'є їх.

16+

Росія

Жанр: драма, трилер

режисер: Олександр Тарасов

Дата виходу: 2020 рік

Акторський склад: невідомо

Така страшна, але принадна глибина ... Занурення під воду - це завжди величезний ризик. Потрапивши в небезпечну ситуацію на глибині 1000 метрів, герої не очікували порятунку, але на допомогу їм прийде ще один батискаф, чия команда зробила героїчний подвиг.

Сюжет

Американський підводний човен, на борту якої знаходиться ядерна зброя, зазнає аварії. До них на допомогу вирушає батискаф "Бестер", щоб не допустити раптового вибуху, який може статися. Вся операція проходить під грифом "цілком таємно". Прибувши на місце, батискаф занурюється на 100 метрів, де залягла підводний човен. Її команда не може вибратися, так як рятувальна капсула заблокована рифами. Справа ускладнюється тим, що в результаті любовного трикутника між членами екіпажу відбувається бійка, через що електроніка "Бестера" виходить з ладу. І тепер рятувального судна самому потрібна допомога. Американцям доводиться звернутися до російського військового корабля, дрейфуючому неподалік. Російські погоджуються допомогти їм і відправляють сою команду на новому батискафі "Мир".

Режисер і знімальна група

Режисером, продюсером, а також сценаристом проекту (тобто, людиною, що виконав майже всю роботу) виступив молодий російський режисер Олександр Тарасов, який не може похвалитися великими роботами. Його портфоліо входить лише два короткометражні фільми: "Ніна і Ваня" і "How Does Time Travel Work?" з іноземними акторами.

Олександр Тарасов

Багато кінодіячі негативно висловилися з приводу даного проекту, наприклад, Гевонд Андреасян не знайшов мотивів для створення фільму:

"Заявлені популярні артисти будуть коштувати половини бюджету (заявлений бюджет - 350 мільйонів рублів). Повинна бути мета, що показати таким фільмом, а я чую тільки" бах, агов, зробимо, буде круто ".

А Анна Андрушевіч заявила, що:

"Ідея цікава, я б хотіла подивитися такий фільм, але у мене виникає питання, чому ніхто з іменитих режисерів не захотів зняти про це фільм? І тут виникає інше питання - що ви можете вкласти в цей фільм, яке його рішення?"

Акторський склад

Актори фільму невідомі (враховуючи роботу режисера з іноземними зірками, можна припустити, що в даному проекті вони теж були задіяні). Уважні глядачі можуть дізнатися кілька осіб в що вийшов трейлері.

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

  • При створенні фільму, режисером розглядав кадри кінокартини "Безодня", так що глядача чекає дивовижно красиві кадри занурення, розкриття військових таємниць і багато іншого;
  • Про створення проекту автор заявив ще в 2017 році. Те, що виробництво все-таки відбулося, говорить про рішення проблем Тарасова з його фінансуванням, так як заявлений бюджет становить 350 мільйонів рублів.

Що вийшов трейлер фільму "Батискаф" з датою виходу в 2020 році і з невідомими акторами показує глядачеві дуже видовищну картину. Фільм-катастрофа з неймовірною драмою змушує переживати за головних героїв і міркувати, як же вони зможуть врятуватися з такою небезпечною пастки.

Loading...