Шифр - чи буде 2 сезон

Для них розслідування - це складна аналітична задача з безліччю змінних, яку вони повинні розгадати. Про дівчат, розплутують найскладніші справи, розповість вже 2-ий сезон серіалу "Шифр" (2019) з відомими акторами, дату виходу і трейлер якого доведеться ще почекати, тому що офіційно про продовження проекту невідомо.

Рейтинг першого сезону оцінюється в 6,9.

16+

Росія

Жанр: детектив

режисер: Віра Сторожева

Дата виходу: 2020 (неофіційно)

Акторський склад: Мар'яна Співак, Катерина Вілкова, Яна Осипова, Олена Панова, Сергій Пускепаліс, Михайло Євланов, Олег Гаас, Дмитро Мазуров, Віктор Добронравов, Віктор Конухін і інші.

Ризикуючи своїм життям і навіть життями членів своєї сім'ї, ці дівчата підуть на багато чого, щоб розгадати самі мудрі і витончені кримінальні справи ...

Сюжет

Дії відбуваються в середині минулого століття в Москві. Ця історія кількох жінок: Ірини (математик з аналітичним мисленням), Катерини (керівник групи), Соні (володарка феноменальної пам'яті) і Анни (наділена відмінною інтуїцією), які працювали в шифрувальному відділі ГРУ під час Великої Вітчизняної війни. Перемога принесла в їхнє життя спокій - все вони стали вести звичайну, мирне життя, не пов'язану з розслідуваннями. Але кожна з дівчат мріє знову проявити свої таланти і попрацювати в команді. Шанс надається несподівано і дуже в неприємних обставин - одну з жінок, Анну, звинувачують у вбивстві, а решта приходять їй на допомогу. "Вона боїться, вона розуміє, що зараз все проти неї, вона не дура". У першому сезоні фронтові подруги з дешифровальной відділу допомогли Ганні в її складній справі, у другому ж сезоні дівчата знову будуть працювати з заплутаними і дивними справами, у кожної - свої таланти і здібності, які будуть їм допомагати ...

Режисер і знімальна група

Віра Сторожева

Режисером серіалу виступила Віра Сторожева, відома по проектам: "Живий Пушкін", "Три історії", "Люби мене", "Небо. Літак. Дівчина"). Над сценарієм працювали Ольга Попова ( "Мій хлопець - ангел", "Скоро весна", "Дівчина з косою") і Ольга Жукова ( "Здається будинок з усіма незручностями", "В зоні доступу любові"). Продюсери: Володимир Утін ( "Вороніни"), Михайло Россолько ( "краплену", "Зовнішнє спостереження", "Вороніни"), Віра Папонова.

"Назвати серіал чисто жіночим можна - це справжній детектив, у нас є і головний чоловічий персонаж і інші герої чоловічої статі" - так відгукується Віра Сторожева про свій проект.

Глядачі дуже добре прийняли перший сезон серіалу, тому продовження дуже навіть ймовірно. Швидше за все, у 2-му сезоні серіалу "Шифр" (2019) буде стільки серій, скільки і в першому - 17. Можлива дата виходу - 2020 рік.

Актори і ролі

Акторський склад фільму склався дуже гармонійно, актриси з великим захопленням прийняли новина про роботу один з одним:

 • Мар'яна Співак в ролі Ірини ( "Нелюбов", "Бюро", "Син батька народів", "Близнюки");
 • Катерина Вілкова в ролі Анни ( "Сатисфакція", "Купрін. Поєдинок", "Батьки і діти", "Готель Елеон");
 • Яна Осипова в ролі Соні ( "Дочка", "В зоні доступу любові");
 • Олена Панова в ролі Катерини ( "Кордон: Тайговий роман", "Мисливець", "Рік золотої рибки", "Час любити");
 • Сергій Пускепаліс ( "Крик сови", "Софія", "Частка всесвіту", "Метро");
 • Михайло Євланов ( "Степові діти", "Літо вовків", "Квест", "Однолюби", "Свої");
 • Олег Гаас ( "Готель Елеон", "Нитки долі", "Улюблена вчителька", "Повне перетворення");
 • Дмитро Мазуров в ролі Євгена Великого ( "Карпов", "П'ятницький. Глава друга");
 • Віктор Добронравов ( "Як вийти заміж за мільйонера", "Чемпіон", "Брати по обміну");
 • Віктор Конухін в ролі Тарасенко ( "Братани 2", "Метод", "Графіті", "Панове-товариші", "Тільки ти").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

 • Даний серіал є адаптацією британського проекту "The Bletchley Circle". Однак творці заявили, що в процесі виробництва серіал отримав ряд змін і став, по суті, самостійним проектом;
 • Речі для героїв були привезені з Праги, де збереглися чудові костюми з місцевої кіностудії. Творці особливу увагу приділили декораціям, так як вони повинні були відповідати епохи 50-х;
 • Актриса Мар'яна Співак від природи шульга, але їй довелося переучуватися писати правою рукою.

Шанувальникам варто очікувати офіційного оголошення продовження серіалу "Шифр" (2019), дати виходу 2-го сезону і трейлера, актори, швидше за все, залишаться колишніми, так як персонажі, яких вони грають, захопили серця багатьох людей, що чекають нового сезону.

Loading...