Як потрапити на показ 6 серії 8 сезону Ігри Престолів на стадіоні в Москві

Фінал легендарного серіалу "Гра престолів" відбувся 20 травня, його чекали мільйони фанатів по всьому світу. І яким би він не був, ніхто не може посперечатися з тим, що це була одна з найбільш епічних довгоочікуваних кінцівок у всій історії кінематографа.

У всіх столичних жителів і гостей була унікальна можливість подивитися останню 6-у серію фінального 8-го сезону "Ігри престолів", яку показали на стадіоні "РЖД Арена" в Москві 20 травня 2019 о 19.00.

Пройшов показ на домашньому стадіоні клубу "Локомотив", який так прокоментував дану подію в своєму Твіттер-акаунті:

"Вісім років ми чекали відповідей і, нарешті, дочекалися! Фінал близько! І це не просто фінал, а фінал на" РЖД Арені "! 20 травня ти зможеш подивитися останню серію останнього сезону улюбленого серіалу разом з тими, хто розділяє твою любов!" .

Спеціально для показу в Москві Побудуй екран, висота якого дорівнює висоті чотириповерхового будинку. Будь-який глядач міг потрапити на арену 20 травня, просто заповнивши спеціальну заявку на сайті, присвяченому фіналу серіалу. До слова, для того, щоб потрапити на арену, необхідно бвло придбати річну підписку на онлайн-сервіс "Амедіатека". Партнер показу - агрегатор таксі Сітімобіл - організував розіграш 800 запрошень, де можна було взяти участь в "битві" № за свій район.

Організатором заходу виступив вищевказаний сервіс "Амедіатека", який володіє ексклюзивними правами на показ даного шоу в нашій країні. До речі, під час старту 1-ої серії 8-го сезону багато користувачів скаржилися на проблеми з доступом до сайту і труднощі з оплатою підписки, про що розповідали в соціальних мережах. "Амедіатека" заявили, що збій стався в результаті величезного навантаження на сайт в зв'язку з тим, що близько мільйона глядачів жадали побачити першу серію.

Серед тих, хто подивився першу серію, виявився і Міністр Культури РФ Володимир Мединський, який заявив що, приблизно, через 4-5 років наші серіали досягнуть такого ж рівня, що і "Гра престолів".

Відео: Репортаж з показу останньої серії на РЖД Арена

Перша серія 8-го сезону серіалу зібрала біля телеекранів рекордна кількість глядачів - 17,4 мільйона, так що від фіналу варто очікувати цифри, що перевищують 20 мільйонів.

цікаво: Розбір 1 серії - що буде далі.

Після виходу 6-ий серії 8-го сезону "Ігри престолів", яку показали на стадіоні "РЖД Арена" в Москві, глядачі змогли побачити і документальний проект про те, як знімався фінал і про важливі моменти його виробництва. Показ фільму "Гра престолів: Останній дозор" відбувся 26 травня 2019.

Відео: Реакція глядачів на фінал серіалу - репортаж з майданчика РЖД арена

Loading...