Чим здивує нову зброю Арьи Старк

Шанувальники серіалу "Гра престолів" зацікавилися новою зброєю Арьи Старк і жадають дізнатися його секрети, загадковий принцип дії, важливість для 8 сезону. Завісу таємниці відкрило інтерв'ю з фахівцем з дизайну і виробництва зброї для серіалу, Томмі Даному. Але ми пішли ще далі і знайшли аналог того, що замовила Ар'я в реальному житті.

Завдання для Джендрі

У першій серії фінального 8 сезону «Ігри Престолів» була коротка сцена, яка може дуже вплинути на подальші події. Арья Старк відвідала кузню, де Джендрі перековував драконівське скло в нову зброю для сутички з армією Короля Ночі. Арья спантеличила бастарда Роберта Баратеона проханням виготовити їй якась загадкова зброя по її ж власним ескізом.

Схема показує, що воно, швидше за все, обоюдострое. Один з наконечників повинен відділятися від древка, що позначено на схемі стрілкою. Також показано, що знімний наконечник повинен бути з драконівського скла - смерті білих ходоків. Чи не чітко видно, чим завершується другий кінець древка, але схоже на ще один клинок. Для цього у Арьи якраз є валерійская сталь.

Cокрушітель інтриги

Виготовив хитромудре зброю Томі Данн, людина придумав Аракх - гібрид коси і меча (улюблена зброя дотракійцев). Про зброю Арьи він відгукнувся, як про щось особливе.

Було великою справою розробити його дизайн. Створити таку зброю. Воно здатне переламати хід сюжету (дослівно showstopper). Томі Данн.

Він додав, що зброя здатна розділятися на два різних предмета. Значить, швидше за все, другий наконечник теж знімний.

Як фірма "Top Knives" допомогла розкрити секрет Арьи

Людина, який розробив гібрид коси і меча, легко розробить гібрид ножа і списи. Аналогічний інвентар використовують сучасні мисливці. Це спис Trailwalker Tool зі знімним наконечником, виробництва "Top Knives". Його наконечник з порожнистими рукояткою може легко використовуватися окремо від древка в якості ножа.

А тепер уявіть собі бій з мерцями. Їх добре тримати від себе на відстані за допомогою списа, але якщо зомбі занадто багато і дистанція вимушено скоротилася, то можна оперативно перейти до ножового бою.

Може і виникнути й інша проблема. Наприклад, наконечник списа застряг в тілі мерця. Не факт, що від драконівського скла вони будуть розпадатися на кварки, як білі ходоки. Якщо спис застрягло, то можна потягнути древко на себе, а наконечник залишити всередині ворога.

Ще більше можливостей

А тепер згадаємо про поділ на два предмета. Схоже, що Арья в будь-який момент зможе перетворитися з списоносцями в ... самурая з клинками в обох руках. Нехай і кинджалами.

Якщо повернутися до трейлеру сезону, тобто кілька кадрів, де наша героїня крутить довгу жердину над головою. Майже так, як це робив в "Зоряних війнах" ситх Дарт Мол з його обоюдострим клинком.

Арья, скоріше, буде використовувати довгу версію зброї як бойовий жердину, а не як спис або піку. Вона вже демонструвала щось подібне зі звичайною палицею, коли ще була на навчанні у Безликих.

Зброя проти Короля Ночі

В одному з інтерв'ю кінематографістів про фінальному сезоні Ігри престолів говорилося, що нас ще сильно здивує персонаж, якого ми звикли бачити дитиною. А якщо це Арья, а не Бранн? Вона не вирушила в Червоний замок, щоб вбити Серс, але сильно здивує, якщо ... спробує вбити самого Короля Ночі. Такі чутки вже гуляють по мережі.

У будь-якому випадку, Арья поки єдиний персонаж, якого найбільше турбує майбутня битва з мерцями, а не боротьба за владу або амурні справи. Мессі Вільям говорила в інтерв'ю, що її персонажу вже набридло пропускати битви. Точно підтверджено, що вона візьме участь в битві за Вінтерфелл. Тільки прем'єри наступних серій розкриють всі секрети нового зброї Арьи Старк, а також його важливість і принцип дії. Найближча вже 22 квітня!

Loading...