Пенніуорт - серіал про помічника Бетмена

Ми звикли бачити Бетмена сильним і самостійним супергероєм, але чого б він досяг, якби не його вірний дворецький Альфред? Саме про його життя і дружбу з Уейном розповість серіал "Пенніуорт", дата виходу серій якого призначена на липень 2019, актори названі, тизер-трейлер вже доступний.

Рейтинг очікувань серіалу оцінюється в 100% нашими глядачами.

Pennyworth

США

Жанр: бойовик, драма, кримінал

режисер: Джон Іст, Чину Му-Ен

Світова прем'єра: 28 липня 2019

Реліз в РФ: 28 липня 2019

В ролях: Хейнслі Ллойд Беннетт, Бен Елдрідж, Дороті Еткінсон, Джек Беннон, Палома Фейт, Джейсон Флемінг, Райан Флетчер, Іан Палстон-Девіс, Нікі Віккері, Емма Паетц і інші.

Всі ми знаємо історію Бетмена, але що ж було до неї?

Сюжет

Події серіалу перенесуть глядача в 60-і роки 20-го століття альтернативного Лондона. У центрі сюжету - якийсь Альфред Пенніворт, 20-річний власник приватної охоронної організації, що працює разом з Томасом Уейном, майбутнім батьком Бетмена. Раніше Альфред служив в спеціальній авіадесантної службі, а тепер йому належить стати дворецьким Уейном. Але з якихось причин?

Альфреда творці описують як "веселого, чарівного й вродливого юнака, в якому не можна помітити холодного й розважливого снайпера". Томас Уейн постане перед нами в якості молодого дисциплінованого аристократа ".

Режисер і знімальна група

Ще в травні 2018 року кабельна мережа Epix замовила 10 епізодів серіалу про Альфреда Пенніуорте, спочатку заявлений як спін-офф серіалу "Готем". Однак згодом він став самостійним проектом, але творці залишилися ті ж, що і у "Готема":

 • Режисерами стали Джон Іст ( "Останнє королівство", "Сучасний різник", "Вбиваючи Єву", "Доктор Хто: Подорож в нескінченність") і Чину Му-Ен ( "Кличте повитуху", "Погані", "Таємний щоденник дівчини за викликом "," Тринадцять ").
 • Над сценарієм працювали Денні Кеннон ( "Гол!", "Нікіта", "Суддя Дредд", "Під прикриттям") і Бруно Хеллер ( "Рим", "Менталіст", "Біобаба"). Вони ж виступили і продюсерами серіалу.

Jon East, China Moo-Young

Зйомки розпочалися 22 листопада 2018 року в Великобританії. З чуток, шоуранери серіалу "Пенніуорт" (2019) заявили про присвоєння проекту рейтингу R, в зв'язку з тим, що глядачі побачать нащадків Джека-різника. Поки невідомо, коли саме серії будуть виходити в Росії.

Актори і ролі

У серіалі грають такі актори:

 • Хейнслі Ллойд Беннетт в ролі База Бешфорда ( "Несприятливі квартали", "Катастрофа", "Охоронець");
 • Бен Елдрідж в ролі Томаса Уейна ( "Дрянь", "Царство", "Біблія", "Відплата");
 • Дороті Еткінсон в ролі місіс Пенніуорт ( "Куртизанки", "Кличте повитуху", "Молокососи", "Чисто англійські вбивства");
 • Джек Беннон в ролі Альфреда Пенніуорта ( "Молодий Морс", "Гра в імітацію", "Лють", "Закохані діти");
 • Палома Фейт в ролі Бет Сайкес ( "Імпресіоністи", "Воображаріум доктора Парнаса", "Однокласниці");
 • Джейсон Флемінг в ролі лорда Харворд ( "Карти, гроші, два стволи", "Загадкова історія Бенджаміна Баттона", "ЩоВислизає");
 • Райан Флетчер в ролі Уолліса МакДьюгала ( "Іноземка", "Марія -королева Шотландії");
 • Іан Палстон-Девіс в ролі містера Пенніуорта ( "Сталева зірка", "Віртуози", "Чисто англійські вбивства");
 • Ніки Віккері в ролі відрубані Руки ( "Жителі Іст-Енду");
 • Емма Паетц в ролі Марти Кейн ( "Примарна вежа", "Остання дівчина").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

 • Альфред - це незмінний персонаж всіх фільмів про Бетмена. Його грали такі актори, як: Майкл Гоф, Майкл Кейн, Джеремі Айронс;
 • Персонаж Альфреда з'явився в коміксах вперше в 1943 році.

Відео: Що за герой Альфред Пенніворт?

Шанувальникам залишається дочекатися оголошення про точну дату виходу серій серіалу "Пенніуорт" (2019) з відомими акторами і не вийшов трейлером. Дуже цікаво побачити, яким же Альфред був в молодості і як саме він прийшов до того, щоб служити родині Уейном.

Loading...