Фільм «На Париж» вийде в день Перемоги 9 травня

На 9 травня, в велике свято День Перемоги, призначена прем'єра так і не вийшов в 2018 році проекту - фільму "На Париж" з нинішньої датою виходу в 2019 році, відомими акторами і вийшли трейлером. Кінострічка розповість про героїзм радянських танкістів, їхні пригоди, а також про любов.

Рейтинг очікувань кінопрем'єри оцінюється в 92%.

18+

Росія

Жанр: історичний, пригоди

режисер: Сергій Саркісов

Дата виходу: 9 травня 2019

Акторський склад: Дмитро Пєвцов, Сергій Маковецький, Рената Литвинова, Євген Стичкін, Федір Добронравов, Максим Важов, Торніке Квітатіані, Ігор Золотовицький, Кирило Зайцев, Олександр Рапопорт та інші.

Велика Вітчизняна війна завершена, але де ж святкувати її закінчення? Радянські герої знайшли рішення - в найгарнішою столиці Франції!

Сюжет

У центрі сюжету - історія радянських солдатів, які разом наближали День Перемоги. Вони вирішують відзначити свято в Парижі, пройшовши найнебезпечніші випробування на шляху до перемоги. Місто всіх закоханих принесе офіцерам щось нове і ще незвідане - життя без війни, але спочатку потрібно дістатися до Парижа і при цьому потрапити в неймовірне безліч пригод ...

Режисер і знімальна група

Режисером, продюсером і одним з сценаристів фільму виступив Сергій Саркісов, для якого проект стане виходом на арену великого російського кіно.

Сергій Саркісов

Сценарій створювався на основі знайдених відомим режисером і кінодіячів Станіславом Говорухіним ( "Місце зустрічі змінити не можна", "Десять негренят", "У пошуках капітана Гранта") записів про долю Олександра Мілюкова, героя Радянського Союзу.

Створений сценарій був допрацьований Сергієм Ашкеназі ( "Кримінальний талант", "Справа гастроному №1", "Жіноча логіка", "Спокуса"). Продюсерами виступили: Олександр Жіжневскій ( "Місяць"), Рустам Юсипов ( "Метод Лаврової") і Валерія Колесник ( "Все про чоловіків").

Більше кадрів зі знімального майданчика є в групі ВКонтакте, присвяченій цій картині.

Над стрічкою почали працювати ще в 2017 році в Польщі.

Актори і ролі

В історично-пригодницької кінокартині знялися вітчизняні зірки кінематографа:

 • Дмитро Пєвцов в ролі Вороніна ( "Бандитський Петербург 2", "День радіо", "День виборів", "Достоєвський", "Королева Марго");
 • Сергій Маковецький в ролі Столєтова ( "Ліквідація", "Брат 2", "Тихий Дон", "Загибель Імперії");
 • Рената Литвинова в ролі мадам Рембо ( "Намедни", "Наша ера", "Немає смерті для мене", "Кордон: Тайговий роман");
 • Євген Стичкін в ролі стрижневого ( "Гра. Реванш", "Зради", "День вибору", "В колі першому");
 • Федір Добронравов в ролі Чміля ( "Свати", "Таємниці палацових переворотів", "Падіння Голіафа");
 • Максим Важов в ролі Клюквина ( "Під прикриттям", "Меч: Сезон другий", "Кухня", "Глухар. Повернення");
 • Торніке Квітатіані в ролі Кахи Бакрадзе;
 • Ігор Золотовицький в ролі француза ( "Королі гри", "Короткий курс щасливого життя", "Не зрікаються кохаючи ...");
 • Кирило Зайцев в ролі Єлісєєва ( "Рух вгору", "Годунов", "Троцький");
 • Олександр Рапопорт в ролі німецького генерала ( "Демони", "Черговий ангел", "Шлюб за заповітом", "По той бік смерті").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

 • Станіслав Говорухін розшукав якісь радянські таємні документи, в яких була описана історія Олександра Мілюкова, звідки і подчерпнул ідею для сценарію фільму;
 • Саркісов наголосив, що акцент в картині зроблений не на спецефекти, а "на гру кращих російських акторів";
 • 15 квітня 2019 в кінотеатрі "Піонер", г Москва, відбувся ексклюзивний прес-показ кінокартини;
 • Це перша повнометражна робота режисера.

Фільм "На Париж" з відомими акторами, які вийшли трейлером був знятий в 2018, але дату виходу перенесли на 2019 через смерть Станіслава Говорухіна і подальшого доопрацювання сценарію. Історія танкістів розповідатиметься і в комедійному ключі, так що на деякі історичні неточності можна буде закрити очі і просто насолоджуватися вітчизняної кінострічкою.

Loading...