Всі секрети фільму «Після» - зйомки, сюжет і герої

Заснований на романі-бестселері Анни Тодд фільм «Після / After» (2019), зйомки якого проходили в Атланті (штат Джорджія), розповість історію першого кохання і першому розбите серце.

Випадкова зустріч виявилася доленосною, перевернувши їх звичний світ. Вона - старанна студентка і зразкова дочка, а він - розбещений бунтар, син багатих батьків і диявольськи привабливий шибеник. Немов з двох різних паралельних всесвітів, герої мали мало шансів помітити один одного. Однак це знайомство сталося і розділило життя юних закоханих на до і після ...

Головні ролі дісталися Хіро Файнс-Тіффін і Джозефіна Ленгфорд, дата виходу в Росії - 18 квітень 2019 (вікове обмеження - 18 +).

цікаво: Після (After) - у кожної країни буде своя версія фільму.

Що розкажуть глядачеві

Хардін Скотт (Хіро Файнс-Тіффін) не має особливих планів на життя, його холоднокровність, загадковість і оригінальні знаки уваги до Тессі Янг (Джозефіна Ленгфорд), молодий і амбітною учениці коледжу, зачаровують її. Він розумний, талановитий, але не використовує свій потенціал, розлючений і ніяк не може розібратися в собі. А вона мріє закінчити навчання і швидше почати успішну кар'єру, помилково вважаючи себе дорослою.

Одного разу під час гри "Правда или желание" Тессі випадає поцілунок з Хардіном, але вона відразу відмовляється грати за правилами, що шокує самовпевненого хлопця. Уже пізніше один Тесси - Лендон (Шейн Пол МакГі), розповідає їй більше Хардін, що він - син ректора Кена Скотта (Пітер Галлахер), і незабаром обидва повинні стати зведеними братами. Дівчина не очікувала, що шибеник Хардін може складатися у родинних стосунках з настільки шанованою особистістю. Але Лендон говорить, що цей таємничий бунтар не такий простий, як здається, але, на жаль, Тесса спочатку не надає значення цим його словам.

Короткий уривок з фільму можна подивитися - Тут.

Якось Хардін кличе її на прогулянку в "одне затишне місце" - на приголомшливої ​​краси озеро в лісі. Хлопець відкривається Тессі з незвичайного боку - його вразливість пробуджує в ній пристрасть. Тесса поступово здає свої рубежі, які так завзято захищала, і дозволяє собі довіритися Хардін. Стає ясно, що їх пов'язує набагато більше, ніж Тессі здавалося на перший погляд. У міру розвитку їх роману, Тесса вже не так впевнена у своєму майбутньому. Але незабаром вона дізнається, що у Хардина є один секрет, який може зруйнувати їх любов.

Сценарій фільму «ПІСЛЯ» заснований на однойменному бестселері Анни Тодд, який спочатку став хітом на соціальної літературної платформі Wattpad. Всього Тодд написала п'ять книг із серії "Після", які на порталі Wattpad прочитали понад 1,5 мільйона разів. Чотири книги з серії опубліковані в 40 країнах світу.

Нові кадри фільму "After" (2019).

Про роботу над фільмом

«Моє життя до нього була така проста, а тепер залишилося тільки ... після.» ~ Тесса

«ПІСЛЯ» почалося з того, що Анна Тодд, автор оригінального твору, захопилася читанням аматорської публіцистики. Вона завжди любила цей вид творчості і одного разу натрапила на сторінку в Instagram, де фанати публікували свої розповіді про групу One Direction. Тоді Анна скачала додаток Wattpad, щоб читати історії про них, і не підозрюючи, що незабаром почне писати туди свої авторські тексти.

Тодд швидко прочитала все присвячені бойзбенду розповіді і захотіла тільки написати одну главу від себе. Це була абсолютно спонтанна ідея. Спочатку дівчина не замислювалася про цілій книзі, тому що інакше ніколи б її не закінчила, як зізнається сама Анна. Через три місяці її твори почали набирати популярність, і в кінцевому підсумку читачі обрушили сайт. Керівництво Wattpad зв'язалося з Тодд, запропонувавши опублікувати твір як повноцінну книгу. Роман був виставлений на аукціон, дівчині залишилося вибрати редактора і видавництво на власний розсуд. Фактично, на її очах збувалася мрія кожного письменника.

"Після" стала найпопулярнішою серією на Wattpad - за ті кілька років, що існує портал, книги були прочитані понад 1,5 мільйона разів. У 2014 році книгу випустило видавництво Simon & Schuster. У світі було продано більше 11 млн екземплярів. Книга перекладена на більш ніж 30 мов. Роман "Після" став бестселером у багатьох країнах, включаючи Італію, Німеччину, Францію і Іспанію.

Хардін Скотт - дзеркало соліста One Direction

Спочатку прототипом головного героя був соліст групи One Direction Гаррі Сіайлз, ініціали персонажа і музиканта - "HS" - збігалися. Однак в результаті Хардін Скотт став абсолютною протилежністю того, ким Гаррі Стайлз був в реальному житті. Анна Тодд розповіла, що, коли написала перший розділ, то майже нічого не знала про One Direction, хіба що мала уявлення про зовнішність музикантів. Ніхто з героїв її історії не грає в групі, ніхто не співає. Тіла багатьох героїв її книги прикрашають татуювання. Коли Анна тільки починала писати в Wattpad, у Гаррі Стайлз було всього три маленьких татуювання, а у Хардина весь торс покритий тату. Поступово Гаррі почав набивати нові, і це було цікаво, тому що письменниця описала це в одній із глав книги. Всякий раз, коли Гаррі робив нове татуювання, вона згадувала в книзі, що і у Хардина є точно така ж. Коли Гаррі почав відпускати волосся, Хардін вчинив так само.

Як народилася назва

Тодд потрібно якийсь час, щоб вибудувати сюжет історії і придумати інтригуючу назву. Насправді, назва формувалося по ходу написання книги. Спочатку його взагалі не було, твір називалося "фанфіку про Гаррі Стайлз", поки Анна не написала половину книги. Поступово стало помітно, як сюжет перетворює героїв. Тоді народилася назва "Після" - адже Тесса змінюється після зустрічі з Хардіном, стає зовсім іншою людиною.

А коли з'явилася серія, назва стало більше говорити про те, ким став він після зустрічі з нею. Фанати пропонували мільйони своїх інтерпретацій, включаючи "що стало з ними обома після того, як вони закохалися одне в одного". Ганні подобалася таке трактування - ким стають двоє після зустрічі один з одним.

Ще трохи кадрів мелодрами «ПІСЛЯ / AFTER».

Заслуга фанатів

У Тодд швидко з'явилися вірні фанати, які називають себе "послідовниками", які стежили за її творчістю з самого початку. Підтримка і вплив шанувальників стали для письменниці величезною підмогою. Саме їх коментарі спочатку спонукали дівчину сідати за нову главу. Їх нетерпіння допомагало їй працювати швидше. За рік я написала мільйон слів ".

Зараз серія "Після" включає п'ять книг:

 • "Після",
 • "Після сварки",
 • "Після падіння",
 • "Після - довго і щасливо",
 • "До того як".

А також дві книги про один з персонажів - Лендон - стали окремою серією: "Нічого більше" і "Ніяк не менше".

Пропозиція про зйомки

Інтерес до можливої ​​екранізації з'явився ще до того, як перша книга вийшла на папері. Тодд обговорювала контракт з видавцем, коли представники Wattpad заявили: дехто хоче зняти за книгою фільм.

«Пам'ятаю, я тоді подумала:" Що? Серйозно ?! Ще й книга не вийшла. Це просто неймовірно, але чудово ", згадує Ганна. «Чесно кажучи, поки не почалися зйомки, фільм займав вкрай віддалену область моєї свідомості. Адже багато книги, за якими вирішують знімати фільми, так і не доходять до великих екранів, і я вирішила, що фільм назавжди залишиться моєю мрією, яка навряд чи коли-небудь збудеться ".

Дженніфер Джибгот була першим продюсером, що виявили інтерес до екранізації. Їй сподобалися цікавий сюжет і незвичайні персонажі, вона відразу закохалася в Хардина і Тессу, тому що їх любов не була ідеальною і тому здавалася реалістичною.

«Їх любов не здається пригладженої і припудреною. Ця історія про двох поранених душах, які лікують один одного і вчаться довірі. Ця історія про кохання. Коли читаєш книги цієї серії, вкрай важливі описи емоційних переживань героїні, яка вперше всерйоз полюбила. Особисто я згадала власний досвід. Всім нам довелося вперше закохатися, вперше розлучитися, відчути перший дотик того самого головного в твоєму житті людини. Про це приємно згадувати ».

Проектом також зацікавилися продюсери Марк Кантон ( «300 Спартанців», серіал "Влада в нічному місті") і Кортні Соломон ( «Призрак красной реки», «Розумне»).

"Кортні отримав матеріал і запропонував мені ознайомитися з ним, - згадує Кантон. - Мене вразило те, що ніхто ще не зняв цей фільм до нас. Історія розповідала про важливий період життя людини - про молодість, яка для багатьох пов'язане з першим почуттям, першим романом, першою пристрастю, нарешті, вперше розбитим серцем. З ділової точки зору цю нішу на ринку давно вже ніхто не займав. Здається, ніхто не знімав нічого подібного з часів «СУТІНКІВ». "

Пошуки режисера

Продюсери розуміли, що важливо було знайти відповідного режисера, який би зміг перенести історію на екран, не жертвуючи автентичністю. А оскільки історія розповідається від імені Тесси, було прийнято рішення, що цей фільм має знімати саме жінка.

За словами режисера Дженні Гейдж, фільм «ПІСЛЯ» став дуже своєчасним в її кар'єрі:

"Я підшукувала цікаву історію про сексуальне пробудження і любові, розповідає від імені жінки. Сценарій« ПІСЛЯ »про кохання Тесси і Хардина відповідав усім цим вимогам. Я проковтнула книгу за два дні і закохалася в головних героїв".

Тодд сподобалося те, як Гейдж підійшла до роботи над проектом.Она не хотіла, щоб книгу екранізували, що називається, "слово в слово". На думку письменниці, це не кращий спосіб донести сюжет до глядача. В ідеалі режисер повинен був взяти сюжетну есенцію її історії і перетворити в видовищне, сучасне кіно, що Дженні вдалося на славу.

Jenny Gage and Anna Todd

Підписавши контракт, Гейдж негайно взялася за сценарій. Вона неодноразово зустрічалася з Ганною Тодд, Дженні завжди подобалося говорити з автором про те, якою вона бачить цю історію. Режисер почала працювати над сценарієм і багато нових ідей черпала у Тодд.

У той же час картина повинна була надати враження на ширшу аудиторію, ніж армія фанатів книги. "У цьому фільмі дуже важливий підтекст, про який я багато думала, - каже Гейдж. - Частково тому цей проект спочатку і привернув мене. У наш час у всіх кінематографістів є відповідальність перед глядачем - ми повинні розповідати реалістичні, надихаючі історії. Ніколи любов не буває ідеальною. Зазвичай вона сповнена помилок, але це не означає, що на них не потрібно вчитися, а це надихає. Будучи не тільки режисером, але і жінкою, матір'ю і дочкою, я ніколи не забувала про те, чому має вчити наше мистецтво " .

Атмосфера на знімальному майданчику

За словами Дженні Гейдж, зйомки повнометражного ігрового кіно багато в чому схожі на те, що вона очікувала, але є і відмінності. Це те саме що марафону, який біжиш, залишаючись на місці. Режисура нагадувала найтриваліше подорож за найкоротший період часу. Гейдж навіть не уявляла собі, наскільки зблизиться з акторами, продюсерами, автором і з усією знімальною групою.

«Ми стали справжньою родиною. Дуже важливо працювати злагоджено, щоб домогтися єдиного результату ".

Марк Кантон, продюсер картини, заявляє, що свято вірить у колективну творчість, адже ніхто нічого не робить в поодинці. Вкрай важливо геть відмовитися від егоїзму, що вельми непросто зробити в індустрії, керованої егоїзмом. Однак працювати в команді набагато простіше.

«Персонажі створені Ганною Тодд. Ми черпаємо натхнення в її уяві і пристрасті, оскільки з точки зору письменника герої нічим не відрізняються від живих людей. Ця подорож Анни. І це її життя ".

Анна Тодд також виступила продюсером фільму і щодня з'являлася на знімальному майданчику в Атланті, що було дуже цінно для знімальної групи. Письменниця могла підказати важливі репліки і моменти, а також порадити, як краще використовувати предмети, як, наприклад, одяг того чи іншого персонажа, які кінематографісти можуть випустити з уваги.

"На щастя, Анна підказувала нам, які важливі речі у фільмі необхідно залишити, - додає Соломон. - Ми розуміли, що деякі репліки чекатимуть з особливим нетерпінням. Ми оживили цих персонажів, вони жили і дихали. На глядачів чекає і кілька сюрпризів, яких не було в книзі, але на які Анна дала добро ".

Кастинг - Пошуки "Хесса" і "Хардін"

Головні ролі - красуні Тесси Янг і таємничого Хардина Скотта - у фільмі «ПІСЛЯ» (2019) зіграли австралійська актриса Джозефіна Ленгфорд і британський актор Хіро Файнс-Тіффін.

Кастинг розпочався за півроку до початку зйомок фільму «ПІСЛЯ», пошуку акторів на ролі Тесси і Хардина приділялася особлива увага. Прототипом Хардина Скотта був знаменитий британський співак Гаррі Стайлз, тому очевидно, творцям фільму був потрібний британський актор. Кастинг в Великобританії тривав кілька місяців, і поступово коло пошуків звужувався.

"Ми знайшли Хіро в самому початку підготовчого процесу, - згадує Гейдж. - Його проби були одними з перших серед тих, які ми переглянули. Ми не зустрічалися з ним особисто, але навіть на відео було помітно, що він здатний переконливо зіграти вразливість його персонажа . Він був ідеальним Хардіном ".

У книзі Хардін Скотт описаний як замислений хлопець з пронизливим поглядом, яскраво-зеленими очима і англійським акцентом. Побачивши Хіро, Тодд зрозуміла, що пошуки пора припиняти. Поговоривши з Хіро всього якихось 30 секунд, вона сказала режисерові, що він - саме той, хто потрібен.

«Я була готова заявити:" Якщо ви, хлопці, спробуєте взяти на цю роль іншого актора, ви зробите жахливу помилку ". У Хіро було щось невловимо привабливе ", сміється Тодд.

Файнс-Тіффін багато в чому не схожий на Хардина, тим цікавіше йому було грати цю роль, як призается сам актор.

«В його характері є риси, над якими було захоплююче попрацювати, - низька самооцінка, що поєднується з імпульсивністю. Крім того, він досить ексцентричний і непередбачуваний. Хардін - донжуан, який змінюється по ходу розвитку сюжету завдяки Тессі. При цьому він здатний на багато що. Може здатися, що ви знаєте його, але він вас здивує ".

Пошуки підходящої акторки на роль Тесси виявилися більш складними і тривали весь період практично до початку зйомок. Спочатку творцям вдалося отобрпть одну чудову актрису, але потім через розбіжність графіка зйомок довелося знову почати пошуки. У той самий момент з ними по Скайпу зв'язалася молода актриса з австралійського Перта. Її цікавила роль Моллі, але побачивши її на екрані, Дженніфер Джибгот сказала: "Це наша Тесса!".

Тодд вважає, що найважливішим стало виникнення іскри і якоїсь енергетики між Джозефіною і Хіро. Актори розуміли важливість їх психологічної сумісності. Читачам подобається історія Хардина і Тесси, тому що вони - абсолютно не схожі один на одного люди. Вони відчули потяг з першого погляду, але спочатку не знають, як довго їм судилося любити один одного.

Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, and Anna Todd

Файнс-Тіффін в захваті від акторських навичок Джозефіни. Як зізнається актор, це дуже допомагало йому в роботі:

«Вона - дуже приємний, уважний чоловік. Камера любить її, особливо їй вдаються емоційні сцени. Фактично, на ній тримається фільм ".

Ленгфорд повертає комплімент своєму колезі:

"Хіро показав Хардина вразливим і щирим, що не так-то просто знайти в подібному персонажа. Коли у фільмі маєш справу з безліччю інтимних і емоційних сцен, важливо відчувати комфорт і безпеку в роботі з партнером. Мені пощастило, що роль дісталася саме Хіро, тому що зніматися з ним було дуже комфортно ".

Про локаціях, костюмах і музиці

Зйомки фільму «ПІСЛЯ» (2019) розпочався 17 липня 2018 року в Атланті (штат Джорджія) і продовжилися 30 днів.

За минулі роки Джорджія стала користуватися підвищеною популярністю у знімальних груп повнометражних і телевізійних фільмів, хоча найчастіше місто видавали за який-небудь інший. За словами продюсера Дженніфера Джибгот, Атланта - чудове місто з безліччю парків і найкрасивіших коледжів. Вона надала знімальній команді чудовий шанс відбудувати картину «ПІСЛЯ» від інших фільмів, з якими його неминуче будуть порівнювати, і показати цей чудовий в усіх відношеннях мегаполіс.

Левова частка фільму знімалася на реальних локаціях міста:

 • Університет Еморі надав свій старовинний кампус, прикрашений елегантними кам'яними будівлями і з пишним центральним парком. Цей навчальний заклад кінематографісти видали за вигаданий Університет Атланти, в який надходять головні герої;
 • В особняку Говарда, збудованому в стилі вікторіанської епохи в історичному районі Кіркленд, знімалися сцени вечірки;
 • На озері в парку Стоун Маунтен знімалася інтимна сцена.

Озеро - улюблене місце Хардина, але знайти підходящу локацію було не так просто, як заявляє Джибгот. Зйомки були досить складними, адже актори перебували у воді, операторської групі довелося також піти за ними. Тому всім потрібно було замислюватися не тільки про творчу складову, а й про безпеку. Команда підбудовувалася під капризи погоди, працюючи в перервах між грозами.

Сцена на озері стала символічною для всього фільму «ПІСЛЯ», адже саме здесьТесса вперше дозволяє собі випробувати нові для неї почуття. Крім того, це одна з найкрасивіших сцен у фільмі.

Розуміючи, що люди добре знають всю серію книг, кінематографісти велику увагу приділяли дрібниць - костюмам, зачіскам, макіяжу, локаціях і музиці. Кожна з цих дрібниць повинна бути схвалена Ганною Тодд. Багато ключових деталі перекочували в сценарій з книги:

 • чорні джинси і обтягує чорна футболка Хардина;
 • бордове плаття Тесси;
 • багато персонажів зберегли свої татуювання і колір волосся.

Дизайнером костюмів стала Алана Морсхед.

Однак деякі елементи все ж були змінені. Наприклад, у Хардина не було пірсингу, проте в книзі у нього проколоті губа і брову.

Файнс-Тіффін згадує, що на нанесення тимчасових татуювань його персонажа йшов приблизно годину, і вони трималися рівно 5 днів:

 • дерево на животі,
 • корабель на спині,
 • арабська в'язь на зап'ясті і на інших місцях,
 • кілька цитат, символів, включаючи символ анархії,
 • три мавпи,
 • змія,
 • книга,
 • картярські королі і дами на суглобах пальців,
 • птах на великому пальці,
 • троянда на долоні і птиці, точно такі ж, як у Анни на руці.

Враження з присмаком

Актриса і продюсер Медоу Вільямс вважає, що глядачам сподобається фільм, тому що в ньому розповідається про сучасні романтичні стосунки між двома молодими людьми, далекими від досконалості, За її словами, історія вийшла настільки цікавою, що буде складно відірвати очей від екрана.

«Любов непередбачувана. У ній неминучі небезпечні повороти і несподіванки, ніколи не знаєш, що буде далі. У картині є нещадна реалістичність, якою славиться будь-який хороший фільм »~ Хіро Файнс-Тіффін.

Всі любовні історії різні, але картина «After» особливо цікава, адже в її історії нічого не ховається від глядача.

Актори, творці і інші учасники зйомок вірять, що фільм «Після» (2019) стане справжнім атракціоном емоцій. Адже любовна лінія тісно пов'язана з таємничістю, більшу частину фільму глядачі будуть губитися в здогадах про те, який же секрет приховує Хардін, і як це позначиться на його відносинах з Тесою, а розв'язка стане цілковитою несподіванкою.

Loading...