У «Горі гори ясно» тепер дорослий рейтинг

Стало відомо, що продюсерський проект Джеймса Ганна - фільм "Гори, гори ясно" з датою виходу в 2019 році отримав дорослий рейтинг. Творці привласнили своєму дітищу таке вікове обмеження (рейтинг R) через жорстокі, часом, кривавих, сцен, а також зовсім недитячих слівець.

У Росії фільму присвоїли вікове обмеження 16+, який зафіксований в трейлері російською мовою, а також постері.


Продюсером і автором ідеї створення проекту став Джеймс Ганн, якого ми знаємо по "райдужним" проектам Марвел ( "Вартові Галактики 1,2"), а також за такими фільмами жахів, як: "Світанок мерців", "Тринадцять привидів", "Безмежний терор ".

Джеймс Ганн.

Сюжет фільму "Гори, гори ясно" (2019) розповість глядачеві про інопланетне хлопчика Брендоні Брейер, який зазнав аварію корабля на Землі. Хлопчика знаходить звичайна пара і намагається виростити його в теплі, турботі і любові. Однак, своєрідна копія знаменитого Супермена, - це зовсім не добра особистість, і свої котрі виникли сверх'способності Брендон вирішує використовувати на зло ...

Кадри з фільму.

І не дивно, що фільм "Гори, гори ясно" (2019) отримав дорослий рейтинг, адже його атмосфера буде зовсім не дитячою, а від сюжету, дійсно, віє чимось зловісним. Прем'єра проекту в Росії призначена на 23 травня 2019, а світова - на 9 травня 2019.

На відео: російська трейл фільму.