У метрі один від одного - нові кадри і відео

Зовсім скоро відбудеться прем'єра фільму "В метрі один від одного" (2019) з відомими акторами, кадри з якого вже можна побачити. Головні ролі в драмі зіграли Коул Спроус і Хейлі Лу Річарлсон. Російська дата виходу призначена на 1 травня.

А ось в Америці прем'єра драми «Five Feet Apart» вже відбулася, глядачі дуже добре оцінили її - в 7,1 за версією сайту IMDb.

цікаво: Фото-звіт з прем'єри "У метрі один від одного" в Лос-Анджелесі.

Сюжет фільму зав'язаний на важких труднощі, що стоять на шляху у двох закоханих підлітків. Обидва знайомляться в лікарні, куди потрапляють через смертельного захворювання. В установі встановлені суворі правила: заради власного здоров'я закоханим не можна наближатися ближче, ніж на метр один до одного. Але, незважаючи на заборони, заради любові, підлітки вирішуватися зруйнувати цю невидиму стіну між ними ...

Поки російські глядачі чекають прем'єри, вони можуть подивитися на диво зворушливе музичне відео виконавця Andy Grammer - "Do not Give Up On Me", яке точно підходить загальному настрою фільму: воно покаже деякі кадри і навіть в такому короткому відрізку часу (відео тривати 3 з половиною хвилини) зуміє показати любов між головними героями, а також всі труднощі, через які їм доводиться проходити. Попереджаємо, що усіх чутливих і сентиментальним глядачам варто запастися носовими хустками: дане відео торкнеться вас дуже глибоко і змусить розплакатися (втім, як і сам фільм).

До речі, якщо ви хочете підготувати себе для даної зворушливою драми, то ми підкажемо вам схожі на фільми на "У метрі один від одного" (2019):

  • Звичайно ж, варто відзначити таку кінокартину, як "Винні зірки" (2014 року), яка і надихнула творців "В метрі один від одного";
  • "Я, Ерл і вмираюча дівчина" (2015);
  • "До зустрічі з тобою" (2016);
  • "Мій Ангел" (2016);
  • "Весь цей світ" (2017);
  • "Саме життя" (2018).

Російські глядачі тільки очікують прем'єру фільму "В метрі один від одного" (2019) з відомими акторами, кадри з якого сподобаються всім любителям романтичних і зворушливих драм, але, судячи з відгуків англомовних користувачів, кінокартина точно варто того, щоб відвідати її в кінотеатрах.

Ну а поки екранні герої Коула Спроуса і Хейлі Лу Річардсон борються з межами, які перешкоджаю їх любові, самі актори «Five Feet Apart» дуже навіть подружилися і навіть разом відвідали інтерв'ю для IMDb, де мило і весело провели час, відгадуючи фільми по романтичним цитат з них.

Loading...