Лев Яшин: Воротар моєї мрії

Російські глядачі давно чекають, коли творці призначать дату виходу фільму 2019 року "Лев Яшин: Воротар моєї мрії" з відомими акторами, трейлер представлений нижче. Як повідомляють члени знімальної групи, прем'єра відбудеться в жовтні 2019 року - вона буде приурочена до 90-річного ювілею всесвітньо відомого воротаря Льва Яшина.

Рейтинг очікувань фільму на КиноПоиск оцінюється в 95%.

6+

Росія

Жанр: біографія, драма

режисер: Василь Чигинський

прем'єра: 2019 рік

В ролях: Олександр Фокін, Юлія Хлиніна, Олексій Гуськов, Олексій Кравченко, Євген Дятлов, Віталій Хаєв, Михайло Єлісєєв, Ян Цапник, Олександр Самойленко, Володимир Андрєєв і інші.

Доля легендарного радянського воротаря Льва Яшина, який, незважаючи всі труднощі, зумів стати одним з найбільших спортсменів світу.

Сюжет

Маленький Лев завжди мріяв став нападаючим в футболі, однак же, його знову і знову ставили в ворота, адже хлопчикові нічого не становило жодних проблем дотягнутися до будь-якого м'яча. І ось хлопчисько перетворився вже на дорослого чоловіка: так, він робив помилки, але постійно працював над собою і невблаганно йшов до своєї мети. Головний його тріумф припав на 50-60-ті роки 20-го століття, коли збірна Льва завойовувала одні нагороди за іншими. Але тут, на Чемпіонаті Світу трапляється ще одна фатальна помилка, в якій звинувачують саме воротаря. Він нього відвертаються всі, а життя перетворюється в кошмар. Але все це зробило його ще сильніше, дозволило увірватися в футбол з тріумфом і заробити головну нагороду - Золотий м'яч.

Режисер і знімальна група

Режисером фільму виступив Василь Чигинський, відомий про таким проектам, як: "Морський патруль 2", "Перший після Бога", "Дзеркальні війни: Віддзеркалення перше", "Москва, я люблю тебе!".

Василь Чигинський

Авторами сценарію стали Володимир Валуцький ( "Шерлок Холмс і доктор Ватсон: Смертельна сутичка"), Олег капанец ( "Гагарін. Перший в космосі", "Червоний змій"), Олександр Полозов ( "Каменська", "Горюнов"). Продюсер - Олег капанец ( "Гагарін. Перший в космосі", "Дзеркальні війни: Віддзеркалення перше", "Червоний змій").

На фото Юлія Хлиніна і продюсер Олег Капланец

Зйомки кінокартини почалися ще в 2016 році, на весну 2019 року припала стадія завершення: монтажери працюють над останніми кадрами.

Актори і ролі

У фільмі взяв участь наступний акторський склад:

 • Олександр Фокін в ролі Льва Яшина;
 • Юлія Хлиніна в ролі дружини Яшина ( "Закон кам'яних джунглів", "Таємнича пристрасть", "Телефонуйте ДіКапріо!", "Все й одразу", "Дуелянт");
 • Олексій Гуськов в ролі Михайла Якушина ( "Диверсант 2: Кінець війни", "краплену", "Незнайка на Місяці", "Турецький гамбіт", "Тайговий роман");
 • Олексій Кравченко в ролі Олексія Хомича ( "Бригада", "Іди і дивись", "Спецназ", "Зірка", "Життя одна");
 • Євген Дятлов в ролі Аркадія Чернишова ( "Життя і доля", "Крик сови", втратили сонце "," Чорний ворон "," Біла гвардія ");
 • Віталій Хаєв в ролі Олександра Пономарьова ( "Як я став російським", "Колишні", "Салют - 7", "Місце на землі", "Зображаючи жертву");
 • Михайло Єлісєєв в ролі Гаврила Качаліна ( "Сонька: Продовження легенди", "Не хлібом єдиним", "Мажор 2", "розвідниця");
 • Ян Цапник в ролі журналіста ( "Одинак", "Дев'ять невідомих", "Шеф 2", "Під зливою куль", "Ідеальний шлюб");
 • Олександр Самойленко в ролі Мішурина ( "Королі гри", "Салют - 7", "Сині ночі", "Долі загадкове завтра");
 • Володимир Андрєєв в ролі батька чиновника ( "Людина народилася", "Казка про царя Салтана", "Доброго ранку", "Принцеса цирку", "Сволота") та ін.

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

 • Консультантами для фільму виступали родичі великого футболіста, які і затвердили на його роль Олександра Фокіна;
 • Творці обіцяють докладну передачу епохи Льва Яшина до самих дрібниць: футбольну екіпіровку, декорації, одяг, предмети побуту середини минулого століття. Були знайдені навіть оригінальні афіші та квитки матчу того часу;
 • Дивно, що перш про Льва Яшина, незважаючи на його легендарну постать в радянській історії, не було знято жодного фільму.

Глядачі довго чекали трейлера фільму "Лев Яшин: Воротар моєї мрії" з датою виходу в 2019 році і відомими акторами, він вийшов 4 липня 2019. Кінопроект повідає про життя великого воротаря: про його злети й падіння, а також про його головної пристрасті - футболі .

Loading...