Новий тизер Ігри Престолів - розбір по кадрам

Нещодавно вийшов 2 трейлер, а скоріше промо, 8 сезону «Ігри Престолів», тому прийшов час розбору з урахуванням нових кадрів і теорій. Ролики вийшли на каналі HBO, глядачі встигли помітити кілька нових сцен, яких ще не було в першому тізері, і за якими нетерплячі фанати можуть скласти кілька пазлів для сюжету фінального сезону.

Оригінальні промо-ролики від HBO з назвами можна подивитися нижче.

Розбір по кадрам - «Битися разом»

Після прибуття Джона і Дейнеріс в Вінтерфелл нам відразу показують Тіріона, який вимовляє мова на скликаному в замку зборах, а на задньому плані сидить Санса і Дейнеріс за одним столом. Ймовірно, правиця королеви драконів виступає перед лордами Півночі. Але чому він, а не Джон? Швидше за все, репутація Сноу сильно похитнулася після того, як всі дізналися про факт схиляння коліна його перед Дейнеріс, а найголовніше - зречення від трону на Півночі.

«Тепер ми повинні боротися разом чи померти!» - вимовляє Тіріон.

Раніше ці слова говорить сир Давос, коли вмовляв матір драконів приєднатися до них у війні проти короля ночі.

Кораблі Грейджоя

Потім ми бачимо вже знайомі нам кадри прибуття Дейн і Сноу в Вінтерфелл разом з армією бездоганних, коли за цим спостерігає лазающий по стінах хлопчик, немов Бран в минулому. Після нам показують 3 корабля Грейджоя, ймовірно, є «залишками» железнорожденних, і в тому числі самого Теона, який пливе, щоб звільнити свою сестру Яру їх полону їх дядечка Еурона.

Джон і Рейгаль

Дракони знову пролітають над замком, але що нового ми помічаємо - здивовані погляди Варіс, Давоса та Тіріона, спрямовані вгору. Навряд чи, вони здивувалися б, побачивши гігантських «дітей» Дейнеріс, адже для цих героїв споглядати цих істот на близькій відстані вже мало стати звичкою. швидше за все, вони побачили, як на одному з драконів (скоріш за все - на Рейгале) сидить сам Джон Сноу, а цього ніхто не очікував.

Правда про Джона і Дейнеріс

Ще один важливий момент - сцена з Джоном і Дейнеріс в крипті. Дейна мовчки стоїть спиною, а Сноу проходить повз, нібито відсторонюючись після важкої розмови. Можливо, мати драконів нарешті дізналася, що ні вона, а Джон є справжнім спадкоємцем Семи Королівств. Дейнеріс могло шокувати не тільки те, що їх романтичний зв'язок є і спорідненої, але усвідомленням того, що весь пройдений раніше шлях був даремно.

А що, якщо Дейнеріс дізналася, що вагітна, і саме тому мовчить, відвернувшись до каміна?

Битва за Вінтерфелл - «Виживання»

Що нового ми бачимо:

  • Пес остовпів, побачивши чогось зловісного під час битви;
  • Берик бореться з палаючим мечем;
  • Джон Сноу безстрашно рубає ворогів своїм мечем;
  • Бездоганні з щитами, в яких відбивається яскраве полум'я, а також вихор біло-синього кольору, яким мало не зносить шеренгу бездоганних воїнів;
  • Арія бореться палицею з наконечником, можливо, з драконівського скла або валірійской стали.

Зустріч Джона і Арії

Сцена в Богороще з задумливим Сноу і стоїть позаду Арією може означати довгоочікуване возз'єднання брата і сестри, яка, до слова, не схвалює прибуття в Вінтерфелл Дейнеріс, дочки божевільного короля. І, за словами самої актриси Мейсі Вільямс в недавньому інтерв'ю, Арія буде повністю на стороні Санса, і сестри утворюють справжню коаліцію, підтримуючи один одного.

Джон вимовляє слова: «Тепер є тільки ми».

Невже після вскрившіхся правди у нього не залишилося союзників крім сестер?

Новина для Серс

Ну а судячи по сцені з Серсеей, яка різко обертається, можна припустити, що почула вона не самі приємні звістки. Сподіваємося, нічого не трапиться з Джеймі під час битви. проти Короля Ночі. Що ще може засмутити Серс, так це звістка про те, що армія нежиті взяла курс на Королівську Гавань. До речі, тільки на цих кадрах у неї на голові корона. Невже хтось приніс їй звістку, після яких Серсея перестане носити корону з доброї волі?

Скоро повинен вийти повноцінний розширений трейлер 8 сезону «Ігри Престолів», і новий огляд не за горами. А поки можна переглянути кадри, забути всі божевільні теорії і дочекатися прем'єри, яка трапиться 14 квітня 2019. Але у нас є ще час подумати, що за свічки запалює Джон Сноу в крипті, і навіщо Мормонт увійшов в покої Дейнеріс, що за новина він приніс .

Відео 1: Промо-ролик «Битися разом».

Відео 2: Промо-ролик «Виживання».

Loading...