Що буде з Джоном Сноу в фіналі

Наближається фінал "Ігри престолів" (14 квітня 2019 року), і шанувальників все більше і більше хвилює, які ж події нам покажуть в останньому сезоні. Існують безліч різних теорій, одна божевільна інший.

Але ми знайшли для вас саму незвичайну розв'язку, саму несподівану і лякаючу: в фіналі "Ігри престолів" Джон Сноу стане білим ходоком!

Так, здавалося б, неможливе. Але давайте поміркуємо.

Почнемо з того, що якийсь іспанець під ніком Фрики Доктор, відомий всім фанатам серіалу сливами в мережу сюжетів серій "Ігри престолів", які практично завжди збуваються, виклав на своєму ютуб-каналі сюжет першої серії восьмого сезону серіалу, за що тут же отримав бан він самого сайту. Також чоловік заявив, що у нього є сценарій і інших серій, якими він готовий поділитися (не переживайте, цього не станеться, інакше HBO можуть написати претензію на бідолаху, що обернеться для нього фатальними наслідками). Проте, недавно на сайті Reddit з'явився пост нікого аноніма (пост зник через кілька годин), в якому цей самий анонім писав, що володіє тією ж інформацією, що і Фрики Доктор, але зливати її всю він не буде. Зате він повідомив одну шокуючу новину-спойлер: Король Ночі буде убитий, але ходоки не втратять свого ватажка: ним стане Джон Сноу. Кожен нехай сам вирішує вірити йому в це чи ні, але можна згадати, наприклад, слова Кіта Харрінгтона, виконавця ролі Джона Сноу, як він плакав, дізнавшись про долю свого персонажа, а також заяву багатьох учасників серіалу, що фінал розділить глядачів на тих , кому він сподобається і тих, кому немає. Наведемо в приклад і слова Володимира Фурдик, який зіграв Короля Ночі. Він заявив, що буде приголомшлива сцена за участю його персонажа і Джона Сноу, а також зазначив, що найкращий момент Короля Ночі за весь серіал ще тільки попереду.

цікаво: Розбір трейлера Ігри престолів (8 сезон).

Анонім, який виклав в мережу такий величезний спойлер, уточнив, що трапиться переродження Джона Сноу в Короля Ночі в останній серії 8-го сезону. Швидше за все, мають місце бути два варіанти подій: Джон вбиває Короля Ночі, але сам, з якихось невідомих причин, перетворюється в нього, або другий варіант, що змушує нас поміркувати: Король Ночі став собою після того, як діти лісу помістили йому всередину фрагмент обсидіану, значить можна його дістати, тим самим Король Ночі помре. Але в цьому-то й заковика: так помруть інші ходоки, якщо помре їх творець? Якщо ходоки не загинуть, то втратять управління. Саме для того, щоб почати управляти ходоками, Джон встромить обсидіан в свої груди і відведе їх на Північ.

Є певні підтвердження цієї теорії з книг: Джону Сноу снився один і той же страшний сон: він виявляється перед дверима в крипту і мимоволі спускається вниз, Сноу боїться, але не мертвих королів Півночі, а чогось невідомого і страшного. Чи не це аналогія з тим, що він помре і воскресне як новий Король Ночі? Ще один сон Джона: всі захисники стіни стали солом'яними опудалами, навколо ожилі мерці, сам він одягнений в броню з чорного льоду, а його меч сяє червоним полум'ям. Багато хто розглядав це як підтвердження того, що Сноу - це новий Азор Ахайя, але чому тоді він одягнений в броню з чорного льоду? А саме на чорний лід схожі обладунки, які носять білі ходоки. У цьому сні Джон також вбиває своїх близьких і рідних, кричачи, що він Король Півночі.

Ми не знаємо, чи має вищесказане хоч якийсь шанс втілитися в дійсності, але це був би цікавий варіант, якщо порівнювати варіант зі звичайною смертю Короля Ночі і подальшого хеппі-енду. Ми не знаємо, чи стане в фіналі "Ігри престолів" Джон Сноу Королем Ночі, але сподіваємося, що все-таки творці зуміють подарувати нам гострі і незабутні відчуття від перегляду і без перетворення головного героя в головного лиходія.

Loading...