Дюна - що відомо про зйомки

В даний момент в світі кінематографа повним ходом йдуть зйомки майбутнього фантастичного фільму 2020 року "Дюна", Режисером якого виступив Дені Вільньов. Знімальний процес розпочався 18 березня 2019 року в Будапешті, куди прибуло більшість членів знімальної команди, а також акторів.

30 березня зйомки перенесуться з Будапешта до Йорданії, так як в літній сезон в Угорщині дуже жарко, однак, коли температура знизиться, то команда назад повернеться в Угорщину.

Дюна (2020) - останні новини.

Перший концептуальний постер і види Йорданії, місця для зйомок

Інформацію про зйомки підтвердив і виконавець головної ролі - Джош Бролін (зараз він старанно тренується, щоб бути у формі), який зіграє Гурни Халлек. Фотографіями з першого знімального дня поділилися оператор кінопроекту, номінант на премію "Оскар", Грег Фрейзер ( "Влада", "Лев", "Яскрава зірка", "Ізгой - один: Зоряні війни. Історії"), а також гример Дональд Моват ( "Людина на Місяці", "Той, що біжить по лезу 2049"), що цікаво, на його фотографії можна помітити портрети акторів, деякі особи знайомі нашому глядачеві, але є й ті, які широкому загалу невідомі.

Фото Дональда Моват

Також одним відео поділився Герд Нефцер, в якому він показує покинуту декорацію під назвою "Морська Стіна", яка використовується у фільмі "біжить по лезу 2049".

Фото Герда Нефцера

Фільм розповідатиме про далеке майбутнє, в якому людство розселився по множинам планет. Головне речовина у Всесвіті - це спайс, боротьба за володінням якого розвинулася між найвпливовішими сім'ями і кланами, адже той, в чиїх руках знаходиться спайс, зможе керувати практично всього Всесвіту.

Уже відомі актори, які візьмуть участь у фільмі, серед них:

  • Оскар Айзек ( "З машини", "Агора", "МИ", "Сукупність брехні"),
  • Джейсон Момоа ( "Зоряна брама", "Атлантида", "Гра престолів"),
  • Зендея ( "Танцювальна лихоманка", "Найбільший шоумен"),
  • вже згаданий Джош Бролін ( "Гангстер", "Справа хоробрих", "Дедпул 2", "Месники: Війна нескінченності"),
  • Ребекка Фергюсон ( "Біла королева", "Найбільший шоумен"),
  • Тімоті Шаламов ( "Леді Берд", "Гарний хлопчик", "Назви мене своїм ім'ям"),
  • Дейв Батіста ( "Вартові галактики", "Ріддік", "Врата вийняв"),
  • Хав'єр Бардем ( "Море всередині", "Старим тут не місце", "Жива плоть"),
  • Стеллан Скарсгард ( "Розумниця Уілл Хантінг", "Дівчина з татуюванням дракона", "Німфоманка"),
  • Шарлотта Ремплінг ( "Ключі від будинку", "Смерть серед айсберга", "Нічний портьє") та інші.

Фото: vk.com/dune2020

Нагадаємо, що фантастичний фільм "Дюна" 2020 року, зйомки якого зараз йдуть в самому розпалі, вийде на світові екрани 18 листопада 2020 року, а на російські - 19 листопада.