Розробників - наукова-фантастика від режисера анігіляції

Дата виходу нового серіалу від FX "розробників" намічена на 2019 рік, актори відомі, але трейлер поки не доступний для перегляду. Він розповість глядачам інтригуючу історію дівчини-інженера, хлопець якої пропав. Одного разу вона виявляє, що його зникнення якось пов'язане з діяльністю компанії, на яку і працює головна героїня.

Рейтинг очікування серіалу оцінюється в 99%.

Devs

США

Жанр: трилер, фантастика, драма

режисер: Алекс Гарленд

Світовий реліз: 2019

В ролях: Карл Глусман, Зек Греньє, Джин Ха, Стівен Хендерсон, Акшай Кумар, СОНО Мідзуно, Еймі Маллінз, Нік Офферман, Елісон Пілл, Олівер Пауелл і інші.

З чиєї ж вини сталося таємниче зникнення (і можлива смерть) молодої людини головної героїні?

Сюжет

Історія розповість про молоду дівчину Лілі, яка займається комп'ютерною інженерією. Їй доведеться розгадати загадку секретного підрозділу її власного роботодавця - передовий технічної компанії, що знаходиться в Сан-Франциско, яка, на думку Лілі, замішана в зникненні її хлопця ...

Режисер і зйомки

13 березня 2018 року було оголошено, що телеканал FX замовив щільний епізод на виробництво. Сценарій був написаний Алексом Гарленд, який також мав стати режисером і виконавчим продюсером ( "28 днів потому", "Пляж", "Пекло", "З машини", "Анігіляція"). 23 липня 2018 року Роб Харді ( "Спогади про майбутнє", "Зламані", "Місія нездійсненна: Наслідки") згадав в інтерв'ю, що він буде оператором серіалу.

Alex Garland

3 серпня 2018 року під час щорічного літнього прес-туру Асоціації телевізійних критиків було оголошено, що FX вирішив заказть повноцінну постановку серіалу, що складається з восьми епізодів, прем'єра яких відбулася в 2019 році. Серед додаткових виконавчих продюсерів були Ендрю Макдональд, Аллон Райх, Елі Буш і Скотт Рудін.

Актори і ролі

 • Карл Глусман в ролі Сергія ( "Циганка", "Любов", "Неоновий демон", "Під покровом ночі", "Зоряний десант: Вторгнення");
 • Зек Греньє в ролі Кентона ( "Бійцівський клуб", "Гарна дружина", "Безмозкі", "Максимальний ризик");
 • Джин Ха в ролі Джеймі ( "20 років", "Бого");
 • Стівен Хендерсон в ролі Стюарта ( "Безсмертний", "Огорожі", "Третя зміна", "Чорний список");
 • Акшай Кумар в ролі Рея ( "Батьківщина", "Легенди", "Зоряні війни: останні джедаї");
 • Сона Мідзуно в ролі Лілі ( "Маніяк", "З машини", "Нерви на межі", "Ла-Ла Ленд");
 • Еймі Маллінз в ролі Ані ( "Дуже дивні справи", "Пуаро", "Влада в нічному місті", "Області пітьми");
 • Нік Офферман в ролі Фореста ( "Парки і зони відпочинку", "Я, Ерл і вмираюча дівчина", "Прогулянка по лісі");
 • Елісон Пілл в ролі Кетті ( "Служба новин", "Небезпечна гра Слоун", "Скотт Пілігрим проти всіх");
 • Олівер Пауелл в ролі Оззі ( "Ліга справедливості", "Галавант", "Табу").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

 • Виконавчий директор телеканалу Fx Джон Ландграф так висловився про серіал: "Після прочитання всіх 8 сценаріїв і вислуховування геніальної ідеї Алекса разом з пропозицією зняти всі 8 епізодів, ми легко погодилися запустити« розробникам »в виробництво. Алекс - творець-візіонер, який зібрав приголомшливий каст" ;
 • Алекс Гарленд номінувався на "Оскар" 2016 за серіал "З машини" як кращий сценарист.

Серіал "розробників" з датою виходу в 2019 році і з відомими акторами інтригує, а трейлер, який повинен скоро вийти, тільки розкриє деталі сюжету і покаже акторів в досить цікавих і нових образах.

Loading...