Сірано: Встигнути до прем'єри - комедія про велику п'єсі

Що робити, коли в твій успіх ніхто не вірить, і навіть навіть ти сам? Головний герой фільму з датою виходу в 2018 році "Сірано: Встигнути до прем'єри" з відомими акторами і вийшли трейлером постарався зробити неможливе - пообіцяв написати п'єсу в короткі терміни, хоча ніякої ідеї не виношував. Так вийшло у нього це?

Російська прем'єра фільму призначена на 4 квітня 2019, а рейтинг англомовних користувачів на IMDb оцінюється в 7.5.

16+

Edmond

Франція, Бельгія

Жанр: історичний, комедія, драма

режисер: Алексіс Михалик

Світовий реліз: 22 серпня 2018

Прем'єра в Росії: 4 квітня 2019

В ролях: Тома Соліверес, Олів'є Гурме, Матильда Сеньє, Том Ліб, Люсі Бужена, Еліс де Ланкесе, Клементін Селарье, Ігор Готсман, Домінік Пінон, Симон Абкарян і інші.

Що робити, коли письменник обіцяє своєму роботодавцю написати твір в найкоротші терміни, але натхнення до нього не приходило протягом цілих двох років?

Сюжет

Дія відбувається в грудні 1897 року в столиці Франції. Едмонд Ростан ще молодий, але вже має двох дітей і багато занепокоєнь, пов'язаних з ними. Він не займався написанням творів уже два роки. Перебуваючи в скрутному грошовому становищі, він пропонує написати героїчну комедію легендарному Константу Кокленом до свят. Єдине занепокоєння: ідей ніяких немає. Не звертаючи уваги на капризи актрис, вимоги продюсерів, ревнощі дружини, історії пригод кращого друга, а також відсутність ентузіазму всіх оточуючих, Едмонд починає працювати над п'єсою, яка, на думку багатьох, просто не встигне написатися. Поки письменник встиг скласти лише назва: "Сірано де Бержерак".

Режисер і зйомки

Як режисером, так і сценаристом проекту став Алексіс Михалик, перш за все відомий актор, в число робіт якого входять такі проекти: "Денді" (2002), "Саган" (2008), "Велика маленька Я" (2010), "Ван Гог . На порозі вічності "(2018). Коли Алексіс Михалик почав робити нотатки з приводу фільму, він пішов до продюсера Алану Голдману, який і порадив йому розробити сценарій. Тим часом, вони також шукали режисера, тому що в той час Михалик навіть не думав реалізувати сам даний фільм.

Композитором проекту виступив Ромен Труійе, який написав музику до кінокартині 2018 року "Дикий". Знімальний процес проходив з 8 січня по 6 березня 2018 року в Чехії, включаючи Прагу і Карлові Вари.

Alexis Michalik

Актори і ролі

У фільмі зіграли:

 • Тома Соліверес ( "Я дихаю", "1 + 1", "Холостяки у відриві", "Випускний іспит");
 • Олів'є Гурме ( "Міст мистецтв", "Обіцянка", "Шоколад", "Читай по губах");
 • Матильда Сеньє ( "Улюблена теща", "Гаррі - друг, який бажає Вам добра", "І сміх, і гріх", "Салон краси Венера");
 • Том Ліб ( "Овердрайв", "Метелик", "Наречений на двох", "Канікули в Провансі");
 • Люсі Бужена ( "Прикинься моїм хлопцем");
 • Еліс де Ланкесе ( "Токійська наречена", "Франц", "Шоколад", "Літній час", "Бодибилдер");
 • Клементін Селарье ( "Знедолені", "Фінішна пряма", "Любов без пересадок");
 • Ігор Готсман ( "2 + 1", "Уїк-енд в Парижі");
 • Домінік Пінон ( "Тривалі заручини", "Легенда про святого попойце", "Залізничний роман");
 • Симон Абкарян ( "Арам", "Арарат", "Шрам", "Гнів", "Змій", "Казино Рояль").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

 • "Сірано де Бержерак", написана в 1897 році, залишається однією з найпопулярніших п'єс французької літератури. Саме так вона надихнула багато екранізації в форматі опери, балету, коміксів і, звичайно ж, фільми, найбільш відомим з яких є "Жан-Поль Раппено" з Жераром Депардьє у головній ролі. Особливість Едмонда полягає в тому, щоб зануритися за лаштунки створення цієї класики;
 • Цей проект Алексіс Михалик виношував понад п'ятнадцять років. Перший хіт стався в 1999 році, коли він побачив "Шекспіра в любові", в якому Джон Медден, грунтуючись на реальних фактах, розповідає, як завдяки милою музи молодий Шекспір, багатий боргами, знаходить натхнення і пише свій найбільший шедевр "Ромео і Джульєтта" .

Перед походом в кінотеатр на фільм "Сірано. Встигнути до прем'єри" 2018 року, дата виходу і актори якого відомі, обов'язково подивіться трейлер даного, який розкриє деякі деталі сюжету і дасть певне уявлення про головне і другорядних персонажів.

Loading...