Нові російські хоррори 2019

Серед російської аудиторії знайдеться чимало любителів страшилок, після яких я страшенно не тільки проходити повз дзеркал і вимикати світло, а й просто заснути. Російське кіно даного жанру сильно відрізняється від голлівудських картин, проте і у нього є свої шанувальники. Щоб вибрати хороший вітчизняний хоррор, пропонуємо ознайомитися зі списком російських фільмів жахів 2019 року, які вже вийшли на екрани, а також очікуваними картинами.

Підбірка представлена ​​за датою виходу.

цікаво: Нові закордонні хоррори - частина 1 і 2.

Світанок

16+

Росія

режисер: П. Сидоров (Світанок)

Дата виходу: 31 січня 2019

У головних ролях: О. Акіньшина (Сестри), А. Дроздова (Світанок), А. Молочников (Червоні браслети), А. Слю (Дев'ять життів Нестора Махно), О. Васильків (Хіромант), К. Котрельов (Синдром дракона)

Рейтинг: 4.8

Сценарій до фільму написав Е. Колядінцев (Дигери, Дізлайк), а для режисера Павла Сидорова це була дебютна робота в кіно.

Головна героїня фільму переживає тривалу депресію після втрати близької людини. Бажання позбутися від кошмарів призводить її в інститут сомнологи, де в якості експерименту її разом з іншими пацієнтами занурюють в усвідомлене сновидіння. Вона навіть не підозрює, які випробування її чекають після того, як настане світанок ...

Триллер про Свідомий сон "Світанок" 2019.

Гості

16+

Росія

режисер: Е. Абизов (Гості)

Дата прем'єри: 7 березня 2019 - в Росії

В ролях: Ю. Чурсін (Хіромант), А. Стречин (На районі), А. Уколова (Доросле життя), А. Халілов (Срібний бір), Є. Єгоров (Негода),

Рейтинг: 4.8

За два уїк-енду з моменту прем'єри фільм зібрав понад 300 тис. Доларів.

Компанія молодих людей шукає будинок для проведення специфічної вечірки, а юна Катя, познайомившись з ними напередодні, пропонує влаштувати її в покинутому маєтку. Ходять чутки, що в минулому столітті тут проводилися спіритичні сеанси. Рішення прийнято, атмосфера сприяє, але ніхто не був готовий до появи господаря будинку. Виявилося, що це колишній коханий Каті, який знаходиться під владою темних сил ...

Водяна

12+

Росія

режисер: А. Барикін (Сімейні клопоти)

Дата виходу: 14 березня 2019 - в Росії

У головних ролях: Н. Невзоров (Водяна), Е. Барикіна (Спляча красуня), Н. Хайруллін (Золота орда), І. Габдрахманов (Татарометражкі), Г. Шакирзянова (Брелок), Ф. Зиганшин (Неотосланние листи)

Рейтинг очікування: 67%

Працюючи над сценарієм, А. Барикін черпав натхнення з татарської міфології, а саме легенд про Водяний, що заманює нещасних людей в свої мережі.

Молода мама з двома чарівними дітьми приїхала в мальовничу село до родичів. Їх не насторожують численні обереги на будинках і дивні повір'я про водяних духів. Але одного разу мама пропадає, і тут місцеві жителі згадують старовинну легенду про мешканки озерних глибин - Водяний. Саме з нею доведеться зустрінеться дітям, щоб повернути кохану маму.

Пікова дама: Задзеркаллі

16+

Росія

режисер: А. Домогаров мл. (Російське короткий. Випуск)

Дата виходу: 14 березня 2019 - в Росії

У головних ролях: А. Стречин (На районі), Д. Муравйов-Ізотов (Фізрук), В. Конопльов (Нова общага), К. Бондар (Викрадачі книг), І. Яшанін (Останній богатир), В. Панков (Домашній арешт), В . Канухин (Пекар і красуня)

Рейтинг: 5.4

Це один з нових російських фільмів жанру жахи 2019 року, які вже вийшли на екрани. Для А. Домогарова мл. картина стала дебютною роботою в повнометражному кіно. При цьому він зазначив, що "Пікова дама: Задзеркаллі 2018" не є продовженням, а представляє окрему історію в стилі хоррор.

Іноді старовинні будинки зберігають страшні таємниці, але розгадати їх дано не кожному. Цього разу учні інтернату виявили двері в занедбану частину будівлі, де знаходилося старе дзеркало з невідомими знаками. Втративши пильність, підлітки вирішують провести обряд і викликати духу - Пікову даму, щоб той виконав заповітні бажання. Але що вирвалося з потойбічного світу істота переслідує свої цілі, забираючи життя підлітків в світ мертвих.

Тварина

16+

Росія

режисер: О. Городецька (Біжи!)

Дата виходу: 26 вересня 2019 - в Росії

У головних ролях: Е. Лядова (Географ глобус пропив), В. Вдовиченков (розвідниця), С. Бугайов (Велика поезія), Я. Рунов (Тварина), Е. Циганов (Діти Арбата), А. Уколова (Домашній арешт), К. Тополага (Катерина), Р. Хаірулліна (Прощай, улюблена)

Рейтинг очікування - 89%

Режисером картини стала талановита Ольга Городецька, яка написала сценарій до фільму "Тварина" і серіалу "Біжи".

У центрі картини - події, що відбуваються з молодою подружньою парою, що недавно втратила дитину. Їх малюк безслідно зник, а тривалі пошуки не дали результатів. Тоді Ігор і Поліна вирішують усиновити малюка, виховувати його, як рідного, подарувати любов і турботу. Але з кожним днем ​​усиновлений малюк ставав схожим на їх рідного сина. Дивує не тільки зовнішні схожість, але повадки і манери. Ігор вирішує знайти причину такого феномена і виявляє, що всередині хлопчика живе містичне дух ...

Яга: Кошмар темного лісу

16+

Росія

режисер: С. Подгаевский (Чорний обряд)

Дата релізу: 31 жовтня 2019 - в Росії

Ролі виконали: М. Співак (Син батька народів), С. Устинова (Купи мене), А. Розін (Пекар і красуня), О. Чугунов (Консультант), І. Хрипунов (Вовче сонце), А. Жигулін (Нелюбов)

Рейтинг очікування: 91%

Засновник кінокомпанії "STGCINEMA" режисер С. Подгаевский є володарем "Гранд-Репідс". Він виступив у фільмі також в ролі продюсера і сценариста.

Молода подружня пара з двома маленькими дітьми переїжджає в нову затишну квартиру на околиці селища. За новонародженою дівчинкою доглядає уважна няня, яка дуже любить дитину. Але старший брат дівчинки підозрює щось недобре і розповідає батькам про свої сумніви. Вони непохитні: камери спостереження не зафіксували нічого підозрілого. Одного разу Єгор повернувся додому і не виявив слідів сестри з нянею ...

Читайте також: Яга: Кошмар темного лісу - фільм 2019.

Зловісні сни, духи-вбивці, смертоносні привиди - тут є з чого вибрати. Деякі російські фільми жахів 2019 роки вже вийшли на екрани, а прем'єру інших належить ще почекати.

Вам може бути цікаво:Кращі хоррори 2018 року.

Loading...