Шерлок Холмс 3 вийде в 2021 році

Ще в далекому 2009 році величезну популярність (а також великі збори - близько 500 мільйонів доларів) придбала екранізація великих книг Артура Конона Дойля - "Шерлок Холмс", режисером якого виступив Гай Річі. Після такого успіху сиквел просто зобов'язаний був вийти, що і сталося в 2011 році. І ось зараз про те, коли почнеться виробництво нової частини франшизи, стали відомі останні новини - зйомки фільму "Шерлока Холмса 3" (Sherlock Holmes 3) стартують в 2020 році, а дата виходу самої картини - 2021 рік.

У новій частині, як повідомило видання HN Entertainment, сюжет перенесеться з вікторіанського Лондона в Америку - в Сан-Франциско. У січні 2020 року стартує знімальний процес, а сама дата виходу планується на грудень 2021 року.

Як і в минулих частинах, головні ролі зіграють Роберт Дауні-мол., Відомий за такими фільмами, як: "Чаплін", "Серце і душі", "Готика", "Залізна людина", "Месники", а також Джуд Лоу ( "Гаттака", "Ворог біля воріт", "Красунчик Алфі, або чого хочуть чоловіки", "Авіатор", "Анна Кареніна"). А Гай Річі ( "Карти, гроші, два столи", "Великий куш", "Револьвер", "Рок-н-рольщик"), швидше за все, знову стане режисером даного кінопроекту. Очевидно, що перенесення місця дії пов'язаний з тим, що великий сищик не так відомий в Америці, тому йому доведеться довести свою самостійність і показати навички, змагаючись з місцевими детективами.

Дивіться відео: Шерлок Холмс 3 Обзор Трейлер на русском (Січень 2020).

Loading...