Актори про зйомки 8 сезону Ігри Престолів

Зйомки останнього сезону найпопулярнішого серіалу каналу HBO, який має мільйони шанувальників і фанатів по всьому світу завершилися, і ось як актори "Ігри престолів" (Game of Thrones) висловилися з приводу останнього дня зйомок 8 сезону.

Відео: Студія озвучки «ShtigliShti».

Інтерв'ю з останнього дня зйомок

Яким був ваш останній день на зйомках? Як ви реагували на нього?

Мейсі Вільямс / Ар'я Старк

Це було дуже емоційно. Для мене це був останній день зйомок, інші ще закінчували в свої дні.

Софі Тернер / Санса Старк

Для мене це теж був останній день. Я потім ще довго була на взводі. І десь цілих п'ять днів ми знімали одну сцену, останню. Ну і в кінці, я думаю, ми всі були емоційно вивернуті. Я зловила себе на думці, що кожен раз, коли кричали "знято", я думала: "О Боже, ось воно, ось вона фінальна сцена!". А потім мені кажуть: "Ще зйомки", так що я прибирала слізки, більше не плакала.

Гвендолін Крісті / Брієнна Тарт

Я думаю, що весь сезон пройшов, в принципі, гладко, але в кінці, я просто зламалася, і я просто не могла заспокоїтися, плакала протягом, напевно, двох годин.

Крістофер Хівью / Тормунд

Це квінтесенція всього, що ми робили всі ці роки. І у тебе таке відчуття, що ти просто все своє віддаєш. Ти, звичайно, розумієш, що все коли-небудь закінчується, але це було сумно і в той же час прекрасно, тому що ти працюєш в приголомшливою команді, ви робите щось прекрасне, але потім це закінчується, і це сумно.

Керіс Ван Хаутен / Мелісандра

Я плакала як дитина, це було дуже емоційно. Я як би взагалі не плакса, але мене реально зачепило.

Ліам Каннінгем / Сер Давос Сіворт

Ти намагаєшся не думати про це до якогось часу: ти зустрічаєшся з людьми вранці, намагаєшся бути професіоналом, наскільки це можливо. І потім в кінці всього цього наші продюсери і сценаристи приходять до нас і кажуть всілякі приємні речі про тебе. І ти повинен поглянути реальності в очі, що ти більше ніколи не одягнеш цей костюм. Я дуже старався не плакати, але не впорався.

Чи була якась річ зі зйомок, яка вам сподобалася, і яку ви приватизували за весь цей час зйомок "Ігри престолів"?

Мейсі Вільямс / Ар'я Старк

Я стягнула багато монеток безликих, забрала собі палицю, якою я вдарила Джоффрі по спині.

Софі Тернер / Санса Старк

Я залишила собі корсет і ще певний сувій. Брайан з реквізиторів дав мені його в останній день. Він простягнув і сказав: "На, візьми сувій". Це дуже великий спойлер цього сезону, так що я сховала його подалі в гаманець, щоб його ніхто не побачив.

Річард Дормер / Берик Дондарріон

Все, що я забрав - це моя пов'язка на око. Ще я хотів свій меч, так що (звернення) Томмі, якщо ти все ще там, можна мені вже забрати свій меч?

Ліам Каннінгем / Сер Давос Сіворт

Так, я дещо забрав. Кілька речей знайшли новий будинок. Я вкрав дотракійскій меч, я також забрав оленя, якого я дарував ширення, і навіть згорілого, якого я знайшов в попелі, він стоїть біля моєї дочки на стіні "шикарности". А ще я хотів вкрасти фургон і наповнити його парочками залізних тронів, але мені не дали. Сволота! (Сміється).

Чи пам'ятаєте ви свій перший день на зйомках?

Мейсі Вільямс / Ар'я Старк

Ми разом з Софі були такі юні. Я пам'ятаю, що я сиділа за столом дуже-дуже довго. Я навіть не знала, де камера, я не знала, що взагалі відбувається. Минуло три години, а потім мені сказали, що я повинна взяти пиріг і жбурнути його. І все кидалися пирогами. Я сказала, а що якщо я потраплю в камеру? Мені сказали "не потрапиш". І що я зробила? Потрапила в камеру!

Софі Тернер

Це був банкет. Я його насилу пам'ятаю.

Керіс Ван Хаутен / Мелісандра

Я дуже добре пам'ятаю, що я хвилювалася. Мені потрібно було спалити статуї сімох богів, потім у мене була досить тривала мова перед великим числом людей. Я була дуже легко одягнена, і мені було холодно. Я повинна була грати, як ніби самий спокійна людина на світі.

Рорі Маккенн / Гора

У перший день у мене не було сивини в бороді, а тепер подивіться! Це твоя провина! (Вказує на Крістофера).

Крістофер Хівью / Тормунд

Я пам'ятаю свій перший день, я не підписав контракт, так що це було як друге прослуховування. Я не підписав, думав, що знімуся в усьому за день і все.

Гвендолін Крісті / Брієнна Тарт

У мій перший день зйомок був ураган, і ми намагалися якось працювати при ньому, але майданчик почало зносити вітром, я намагалася впоратися з цим. У підсумку, нам довелося все перебудовувати. Така драма!

Вам може бути цікаво:Відомий хронометраж всіх серій 8 сезону "Ігри престолів".

Нагадаємо, що фінальний 8 сезон "Ігри престолів" (Game of Thrones) стартує на ТБ з 14 квітня 2019.

Дивіться відео: Актёры Игры Престолов вспоминают о лучших моментах съёмок сериала Озвучка (Грудень 2019).

Loading...