Ремейк «Форреста Гампа» вийде в 2020

"Лал Сингх Чаддха" - саме таку назву носитиме ремейк фільму Форрест Гамп в Індії. Про вихід кінокартини заявив відомий в Боллівуді, і далеко за його межами, актор, режисер і продюсер Аамір Хан.

Aamir Khan

Хан вирішив виступити із заявою про викуп прав на оскароносним культовий фільм на своєму 54-річчі. Боллівудськая зірка повідомила, що кінокомпанія "Парамаунт Пікчерз" дала згоду на екранізацію, і в даний момент вже повним ходом ведеться підготовка до зйомок.

Аамір Хан виступить не тільки продюсером, але і головною дійовою персонажем в "Лал Сингх Чаддхе". Актор зізнався, що з моменту виходу "Форрест Гампа" в 1994 році, він був великим фанатом кіношедеври. Професійна гра акторів (а в головній ролі виступив неповторний Том Хенкс) і злагоджена робота знімальної групи в сукупності отримали 6 премій "Оскар", а фільм став класикою світового кінематографа.

Вихід картини призначений на 2020 рік. Можливо, індійський ремейк знаменитої картини реабілітує останні провали Хана - в 2018 році в прокаті провалився його кінофільм "Бандити з Хіндостана". Режисером Форреста по-індійськи стане Адва Чандан ( "Таємна суперзірка", "Подорож в медовий місяць").

Loading...