Серіал про Тіндер-епоху від Netflix

Netflix випустив серіал «Dating Around» у вигляді реаліті-шоу, який присвячений знайомствам і побаченням головних героїв, які живуть в Нью-Йорку. Дата виходу в США - 14 лютий 2019 в День святого Валентина, режисер - Chris Culvenor.

В епоху сучасних реалій і всіляких гаджетів зі спеціальними програмами, такими як Тіндера, вже зовсім нікого не здивувати, що багато парочки знаходять один одного саме завдяки гаджетам або телебаченню. Нашому глядачеві давно відомі такі телепрограми як: "Дом 2", "Давай одружимося", "Холостяк" та інші передачі, куди люди приходять, щоб знайти свою половинку. Так чому ж дане реаліті-шоу, яке випускає сервіс Netflix, буде від них відрізнятися?

Кожна серія "Dating Around" буде присвячена одній людині, який піде на п'ять перших побачень з абсолютно незнайомими людьми. Всі взаємодія, спілкування, а, головне, незручність будуть відображені тільки заради одного - заради вашого задоволення від перегляду. Але побачення не проходитимуть на шикарних яхтах або в дорогих ресторанах: тут все буде показано як в звичайному житті - люди буду знаходити один одного в барах або пабах, в прогулянці по місту або ще десь.

Перший трейлер Netflix для цього серіалу демонструє деякі з цих незручних моментів, в тому числі, коли один потенційний партнер, який говорить головній героїні: "Я сподіваюся, що ви не серійний вбивця". Якщо, не дай бог, він виявиться одним з них, Netflix напевно теж зробить серію і про це. Також будуть показані і незручні розмови прямо в лоб: ми не підходимо один одному і, мабуть, більше ніколи не побачимося.

Звичайно ж, через одного місця дії і схожих персонажів може здатися, що все це "День Бабака", але це не так. Є серії, де головний герой гетеросексуалів, а є і такі, де вся увага прикута до ЛГБТ-персонажам. Настрій у всіх серіях змінюється, але, незважаючи на це, виглядає серіал легко і невимушено. Його захоплююче подивитися заради того, щоб дізнатися, як же намагаються люди з різними характерами, інтересами (а іноді і орієнтацією) знайти спільну мову.

Дивіться відео: #Свайп правила съема в цифровую эпоху 2018 (Лютого 2020).

Loading...