У Кейптаунському порту

Ще в 2018 році в Виборзі на фестивалі російського кіно "Вікно в Європу" першим глядачам показали нову кінокартину режисера, який подарував нам "Географ глобус пропив", - фільм "У Кейптаунському порту", дата виходу в прокат якого призначена на 2019 рік, актори відомі , а трейлер вже зараз можна дивитися онлайн, адже він знаходиться у вільному доступі.

Рейтинг очікування даної кінокартини оцінюється в 97%.

16+

Росія

Жанр: драма

режисер: Олександр Веледінський

прем'єра: 22 серпня 2019

В ролях: Володимир Стєклов, Сергій Сосновський, Олександр Робак, Юрій Кузнецов, Євген Ткачук, Світлана Хомич, Ангеліна Прітуманова, Анфіса Черних, Віталій Кіщенко, Юрій Ваксман та інші.

Як висловився режисер, цей фільм розповість про те, що "кожен вчинок людини, кожен його крок не залишиться без наслідків, і за кожне своє діяння доводиться платити ...."

Сюжет

Влітку 1945 року, коли, здавалося б, світова війна ось-ось повинна наблизитися до свого логічного завершення, по волі випадку (або долі), на Далекому Сході зустрічаються три абсолютно різні людини: Пахан, Маряк, Салажонок. Чим же закінчується їх зустріч? А закінчується вона незвично: між чоловіками зав'язується перестрілка, так як у всіх в цей час була зброя на руках, а також серйозні наміри. По завершенні перестрілки кожен впевнений, що вбив двох інших. Ось тільки всі вони залишилися живі, проте, знову ж по волі долі, через багато років (більш ніж через 50 років) в різних місцях світу відбудуться події, які кардинально змінять і переплетуться життя всіх трьох ...

Режисер і зйомки

За кадром

Як вже було сказано на самому початку статті, режисером, а також автором сценарію фільму став Олександр Веледінський, культовий вітчизняний кінодіяч, в число робіт якого входять такі картини, як: "Далекобійники" (2001), "Бригада" (2002), "Закон "(2002)," Географ глобус пропив "(2013)," Ладога "(2013).

Олександр Веледінський

Композитором драми виступив Олексій Зубарєв, неодноразово працював з Олександром Велединського над такими проектами, як: "Закон", "Ладога", "Географ глобус пропив".

Сценарій кінокартини Веледінський написав ще більше 20-и років тому, тоді на головну роль він хотів запросити Олега Янковського, якому дуже сподобався сюжет, однак, Олег Іванович помер в 2009, і Веледінський відклав створення свого проекту заради пошуків актора, який би зіграв одного з головних героїв. У 2015 році зйомки знову були відновлені: вони проводилися в Петербурзі, Криму і в Кейптауні.

Актори і ролі

У фільмі взяли участь десятки акторів, яких тільки можна було залучити, однак, він не рясніє такими гучними і відомими іменами, як Костянтин Хабенський. Але все ж в ньому знялися досвідчені зірки радянського та російського кінематографа:

 • Володимир Стєклов в ролі драматурга ( "Я лечу", "Чужа Біла і Рябий", "Кримінальний квартет", "Олігарх", "Таємний знак", "Казус Кукоцкого");
 • Сергій Сосновський в ролі моряка ( "Юріїв день", "Справа честі", "Панове-товариші", "Шулер", "Пастка", "Метод", "Поєдинок", "Краще, ніж люди");
 • Олександр Робак в ролі Пахана ( "Я не я", "Шулер", "Географ глобус пропив", "Хіромант", "Другі", "Однолюби", "Домашній арешт");
 • Юрій Кузнєцов у ролі ветерана ( "Ладога", "Іменини", "Дільниця", "Чужий район 2", "Брат", "Геній", "Злочин і кара");
 • Євген Ткачук в ролі міліціонера ( "Як Вітька Часник віз Леху Штиря в будинок інвалідів", "Біси", "Тихий Дон");
 • Ангеліна Прітуманова в ролі асистентки ведучого ( "Бідні люди", "Дах світу", "Вчителі", "Тимчасово недоступний", "Глухар. Повернення", "Так батька і два сина");
 • Анфіса Черних в ролі Анжеліки ( "Кухня. Остання битва", "Ялинки нові", "Дах", "Географ глобус пропив", "Свято");
 • Віталій Кіщенко в ролі вусатого ( "Вежа", "Домовий", "Жовтий очей тигра", "Фортеця Бадабер", "Метод", "Мисливці за діамантами");
 • Юрій Ваксман в ролі фотографа ( "Олігарх", "Чорні вовки", "Шулер", "Молодіжка", "Морський патруль", "Другі", "Консультант").

Цікаві факти

А ви знаєте, що:

 • Сценарій написаний на основі реального випадку, який стався з батьком режисера;
 • Назва кінокартини є відсиланням до однойменної пісні Олександра Малініна "В Кейптаунському порту";
 • Коли Олександр Веледінський проходив режисерські курси в далекому 1993 році, йому і його колегам сказали: "Ніхто з вас ніколи не буде працювати в кіно". Саме цей вислів підштовхнуло режисера до створення власних проектів.

Дата виходу в прокат фільму "В Кейптаунському порту" з відомими акторами була призначена на 2 травня 2019 року, трейлер повідає глядачеві деталі сюжету, а також проллє світло на акторську гру і взагалі атмосферу всього фільму. Прем'єра в РФ була перенесена на 22 серпня 2019.

Дивіться відео: В Кейптаунском порту Трейлер 2019 (Квітня 2020).

Loading...