Відомий хронометраж всіх серій 8 сезону "Ігри престолів"

Хронометраж всіх серій 8 сезону "Ігри престолів" став відомий, завдяки офіційному розкладу мовлення телеканалу HBO. Це особливо цікаво в зв'язку з обіцянкою випустити дуже довгі серії, які будуть нагадувати повноцінні фільми. Для фанатів серіалу є дві новини: погана і хороша.

Дві довгих і дві коротких

Погана новина - ні одна з шести серій останнього сезону самого культового серіалу нашого час не буде довшим, ніж найдовший епізод попереднього - "Дракон і вовк" (сезон 7). Нагадаємо, що його тривалість склала - 1 година 20 хвилин. Це абсолютний рекорд за все шоу! Восьмий сезон не зможе побити його, всупереч обіцянкам.

Хороша новина - серед останніх шести епізодів відразу два "важковаговика" по 80 хвилин кожен. Причому, це будуть дві останніх серії сезону (5 і 6 відповідно). А серія 4 відставатиме від рекорду "Дракона і вовка" всього на 2 хвилини (78 хвилин).

Є, правда, ще одна погана новина. Перші дві серії не дотягнути навіть до звичного години екранного часу. Їх хронометраж всього 54 і 58 хвилин. Але не будемо судити про серіал за хронометражем. Епізод "Трофеї війни" тривав всього якихось 50 хвилин, але скільки задоволення він нам доставив. Він вважається одним з кращих епізодів за всю історію шоу.

Серії почнуть збільшуватися з епізоду 3. Він триватиме рівно годину. Згідно з безліччю джерел саме в цьому епізоді відбудеться масштабна батальна сцена. Немає сумнівів, що це буде битва за Вінтерфел. Але, судячи з усього, боротьба з Королем Ночі на цьому не закінчиться.

Повний розклад сезону: дати і хронометраж

  • Епізод 01. 14 квітня. 54 хвилини «Вінтерфелл»
  • Епізод 02. 21 квітня. 58 хвилин «Лицар Семи Королівств»
  • Епізод 03. 28 квітня. 60 хвилин
  • Епізод 04. 5 травня. 74 хвилини
  • Епізод 05. 12 травня. 80 хвилин
  • Епізод 06. 19 травня. 80 хвилин

Слід враховувати, що ближче до дати релізу в офіційне розклад HBO ще можуть бути внесені якісь зміни, але зараз розклад виглядає саме так!

Дивіться відео: Известен хронометраж серий финального сезона "Игры престолов" - Москва 24 (Листопад 2019).

Loading...