Рецензія на «100 речей і нічого зайвого»

Режисер, автор сценарію і виконавець головної ролі нової комедії »100 речей і нічого зайвого» - Флоріан Фіц (28 березня 2019 фільм виходить в російський прокат, а трейлер можна подивитися нижче), відгуки критиків про гру акторів і задумом творців змусять поміркувати, наскільки сильно ми залежимо від матеріальних речей ... Це більше, ніж просто комедія.

Режисерські проекти Флоріана Давида Фіца «Найкрутіший день» і «100 речей і нічого зайвого» (100 Dinge) - справжні хіти: в прокаті в Німеччині в 2018 році було продано більше 3 000 000 глядацьких квитків. Рейтинг IMDb - 6.4.

Увага: Текст містить спойлери.

Покоління споживання - все настільки погано?

Це чудове поєднання комедійних сцен, романтики і глибини переживань. Картина знята майстерно, сюжет віртуозно балансує між веселощами і питаннями глобального масштабу, проте не завжди можна зрозуміти, де сарказм, а де «серйозна розмова» з глядачем. Звичайно, над дотепністю можна посперечатися, але німецький гумор завжди був специфічним.

Ні на одному моменті немає шансу підловити себе на нудьгу - весь час щось відбувається, хтось жартує, хтось плаче, а хтось страждає від кохання.

Детальна інформація про фільм: Німецька комедія 100 речей і нічого зайвого.

Картина про те, чи зможе сучасне покоління прожити 100 днів без матеріальних речей, а перевірять це два кращих друга, Тоні і Пауль. Вони пробують так звану «голу перезавантаження» і сперечаються з друзями на гроші, хто перший зірветься і порушить правило «по одній новій речі в день». Ще однією жертвою епохи споживання виступає дівчина Люсі (Міріам Штайн), в яку закохується Тоні, яка страждає від шопоголизма і відвідує сеанси психотерапевта.

Радикальне утримання від споживання виявилося захоплюючим! Адже мінімалізм дає можливість сконцентруватися на головному - на своєму справжньому Я, справжніх, ненавязанной суспільством бажаннях і простих речах. Кілька днів без надмірностей, а навіть, навпаки, з нестатками, вчить молодих людей скромності, стриманості і вмінню цінувати життя.

Глядача також знайомлять з кумедною бабусею Пауля (Катаріна Тальбах), яка пережила війну і ніяк не може розпрощатися зі старими речами, що нагадують їй воєнний час і перше кохання. У ті часи люди ще не залежали від гаджетів і не страждали на депресію від нудьги. Почуття були справжніми, а стосунки - не віртуальними.

Коротко про фільм - драйв, краса, невимушеність і простота, дружба, любов і ніякої фальші. Це одна з тих картин, яку будеш переглядати для підняття настрою і духу.

Багатьом комедія може здатися наївною, особливо її кінцівка, коли Тоні йде в крайність і відмовляється взагалі від усього, навіть одягу, вибираючи любов з Люсі. Феміністки, ймовірно, не будуть в захваті і від того, що чоловік порівнює кохану з річчю, без якої йому не прожити. Але тут справа може бути і в «поганому» перекладі. І все ж фільм досить глибокий і змушує задуматися, чи не через страждання, а через гумор.

Якщо хочете приємно провести час і трохи посміятися, обов'язково відвідайте прем'єру фільму «100 речей і нічого зайвого» (28 березня 2019 - російський реліз, трейлер представлений нижче), відгуки глядачів вас порадують, адже актори головних ролей - Флоріан Давид Фіц і Маттіас Швайгхёфер, одні з кращих молодих кадрів в німецькому кінематографі, які вже працювали разом в комедійній драмі «найкрутіший день». Вийшовши з кіно, глядач буде трохи схвильований, адже під час перегляду можна встигнути і посміятися, і поплакати.

Loading...