Бандит (The Rogue)

"Ніхто не може покинути агентство" - саме під таким слоганом вийде фільм "Бандит", дата виходу якого анонсована 2020 роком, актори фільму вже відомі, а трейлер поки запізнюється.

За даними сайту "КиноПоиск", рейтинг глядацьких очікувань нового бойовика про ЦРУ і крутому хлопцеві Майка Катлер становить 87%.

16+

The Rogue

США

режисер: Джорджа Маршалла Рюге

Жанр: військовий, мелодрама, бойовик, трилер

Дата виходу: 2020 рік

При участі: Скотта Гордона-Паттерсона, Тобіна Белла, Боббі Філліпс, Джонні Йонга Боша, Костас Менділор, Маттіаса Хьюза, Макса Райана, Ентоні Короні, Ентоні Азізі, Емі Уайлз

Сюжетна лінія

У центрі сюжету фільму "Бандит", спочатку анонсованому в 2019 році представлені жорстокі і нещадні події на території Афганістану. У головного героя, Майка Катлера, що є чиновником ЦРУ, є завдання - визначення місця розташування верхівки терористів з Аль-Каїди. Для того, щоб мета була досягнута, герой повинен прийти до внутрішнього балансу, визначитися яку ж зі сторін він приймає і розуміє, і виконати ряд випробувань.

Режисер і знімальний процес

Режисером кінокартини The Rogue виступив Джордж Маршалл Рюге. Фільм стане дебютом Рюге в режисерському кріслі. Раніше Джордж був, як то кажуть, "по той бік барикад" - глядачі знають його по численними ролями в кіно. Рюге знімався в якості кіноактора ще з середини 70-х років минулого століття: спочатку в малобюджетних серіалах, але після того, як його помітили великі люди кіноіндустрії, його ім'я можна було зустріти в титрах таких популярних проектів, як "Вона написала вбивство", " крутий Уокер "," Детектив Неш Бріджес ", а також кінофільмах" Гаттака "і" Англієць ".

George Marshall Ruge

Сценаристом фільму виступила Ясмін Нафіджі, вона ж - виконавчий продюсер цього нового бойовика про події на Бліжнес Сході.

Yasmin Naficy

Акторський склад

У кінокартині задіяний дуже сильний акторський склад. У числі знялися в бойовику зірок можна виділити:

  • Скотта Гордона-Паттерсона, Який виконає роль агента Уайта. Раніше кіноактор знімався в двох частинах "Дівчаток Гілмор" і полюбився глядачам трилері "Пила";
  • Тобін Белл був колегою Гордона-Паттерсона щодо участі в "Пилі". Також Белл знайомий глядачам за фільмами "Четвертий поверх" і "Швидкий і мертвий";
  • у військовій драмі задіяна також Боббі Філліпс, Що знімалася в "Секретних матеріалах", "Зоряних вратах", проектах "Дарма і Грег" і "Одружені і з дітьми";
  • Джонні Йонг Бош брав участь в "Трігане", "Парадайз Кісс", "Синьому Екзорцисті" і "Проекті Кей";
  • Костас Менділор відомий кінолюбителям за ролями в "Грішники та Святі" і "Кулаку Північної зірки";
  • також у фільмі взяв участь Маттіас Хьюз "Ангел темряви", "Поліцейський 2000 року", "Розбирання в Манілі";
  • Макс Райан ( "Смертельна гонка", "Поцілунок дракона", "Три ключа", "Гнів", Іноземець ");
  • Ентоні Короні ( "Шоу Трумена", "Філіп Морріс", "Картковий борг", "Я люблю тебе", "Шибайголова");
  • Ентоні Азізі ( "Втеча", "Обмани мене", "Сини анархії", "Анатомія пристрасті", "Менталіст");
  • в фільму знялася подає надії британська актриса Емі Уайлз, Яка брала участь в зйомках культового "Гаррі Поттера" в ролі однієї з студенток Слизерина, а також знімалася в епізодичній ролі в "Чистої шкірі з самим Шоном Біном.

Цікаві факти

Ідея написання даного сценарію народилася у Ясмін Нафіджі ще багато років тому. Вся справа в тому, що дитинство і отроцтво сценариста пройшло на території Близького Сходу. Основна задумка фільму "Бандит" була розроблена ще 20 років тому, в далекому 1999 році.

Ясмін хотіла докладно пояснити, що відбувалося в Афганістані. Сама жінка вже довгі роки є технічним консультантом Білого Дому з питань Близького Сходу.

На думку кінокритиків, у військовому драматичному фільмі "Бандит", трейлер якого не вийшов, а дата виходу анонсується 2020 роком, актори покажуть прекрасну гру, а глядачі зможуть насолодитися сюжетом, в якому переплетуться доблесть з честю, а гідність з боротьбою за справедливість. На глядачів чекає несподівана розв'язка і непередбачуваність сюжетної лінії.

Дивіться відео: VALDI Russian Bandit Style: WOW CLASSIC ROGUE PVP (Квітня 2020).

Loading...