Міцний горішок 6 (McClaine)

Багато фільмів забуваються відразу після перегляду. Деякі вже ніхто не згадає через два-три роки. Мало хто стають культовими. А персонажі деяких фільмів стають прикладом для наслідування для цілих поколінь дітей і підлітків. Прикладом останнього можна назвати історію про офіцера американської поліції Джон Макклейн. Незважаючи на те, що ні трейлер, ні дата виходу, ні актори невідомі, фільм "Міцний горішок 6" в найближчі роки з'явиться на екранах.

Рейтинг очікувань на Кинопоиск - 94% позитивних.

16+

McClaine

США

Жанр: бойовик

режисер: льон Уазмайн

актори: Брюс Уілліс

Фільми про Макклейн дійсно стали культовими - і не дивно, чому.

Сюжет

В оригіналі картина називається "Die Hard". Сюжет першого і самого "вистрілив" фільму розповідає про те, як офіцер поліції, Джон Макклейн, за випадковим збігом обставин опиняється в захопленій терористами будівлі. Не дивно, що свого часу фільм так сподобався молоді та після його перегляду багато хто виявив бажання стати поліцейськими - головному герої поєднуються всі ідеальні для типового американського героя. Маклейн володіє винятковим почуттям гумору, любить дотеп, проте не втрачає сили духу і невпинної бажання домогтися справедливості.

Сюжет всіх наступних фільмів крутиться навколо головного героя. У кожному фільмі він бореться з тероризмом, долає життєві труднощі і не втрачає свого настрою. Незважаючи на те, що перший фільм вийшов ще у вісімдесятих, всі наступні частини теж збирали непогані каси.

Шоста ж частина фільму в оригіналі називається "McClaine", в честь прізвища головного героя. Майбутній фільм складно назвати приквелом або сиквелом - судячи з офіційних заяв, в ньому буде розказано більше про минуле головного героя, але і чергову пригоду теж чекає як глядачів, так і поліцейського.

Режисер і зйомки

Перша частина фільму була знята Джоном Мактіраном ще в далекому 1988 році. У Росії ж вона сталася пізніше, в 1992 році. Свого часу він отримав номінацію відразу на кілька "Оскарів", втім, жоден з них не отримав. З тих пір режисери франшизи змінювалися, і четверту частину зняв Лен Уайзман. Він знімав франшизу "Інший світ", фільми якої з'єднали в собі елементи бойовика і темного трилера. У 2012 році він зняв ремейк фільму "Згадати все", який отримав, в цілому, негативні відгуки від критиків. І, за заявою продюсерів, Уайзман стане режисером і в шостій частині про міцне горішку.

Втім, очікувати прем'єру раніше, ніж в кінці 2019 або в початку 2020 не варто.

Len Wiseman

Актори

Про акторів на даний момент відомо небагато. Головну роль, природно, виконає незмінний Брюс Вілліс. На даний момент він є якщо не одним з найбільш затребуваних, але одним з найбільш високооплачуваних акторів Голлівуду. Крім історії про Макклейн, він знімався у фільмах "Кримінальне чтиво" (1994), "Невразливий" (2000), "Щасливе число Слевіна" (2005) і багатьох інших.

Крім нього, не можна точно сказати, хто візьме участь в зйомках. Знімальна команда проводила прослуховування на роль молодого Макклейна, однак, хто ж його виконає, до сих пір не було офіційно оголошено.

Цікаві факти

Звичайно, коли мова йде про франшизу, яка триває не один рік, не обійшлося і без цікавих фактів. наприклад:

  • Мало хто знає, але фільми про "Міцного горішка" були зняті за книгами. Однак, вони написані не одним і тим же автором і навіть не з однієї серії. Перша частина франшизи знята за мотивами роману "Ніщо не вічне", автором якого є Родерік Торп. Наступний фільм - екранізація "58 хвилин", який написав Уолтер Уейджер. Третя частина знята за сценарієм Джонатана Хенслі "Саймон каже", а четверта - за статтею Джона Карліна "Прощавай, зброє";
  • У виборі актора на роль молодого Макклейна допоможе сам Вілліс. За його словами, справа не в грошах, а в тому, що йому дійсно небайдуже, як на екрані буде виглядати його персонаж.

За всі ці роки франшиза змінювалася. Головний персонаж старів, в самих фільмах з'являлася комп'ютерна графіка. Однак, глядачі досі з теплотою ставляться до історії простого американського поліцейського. Залишається чекати, коли з'являться перші офіційні заяви, щодо дати виходу, трейлера і акторів фільму "Міцний горішок 6" і переглядати старі частини, кожна з яких по-своєму гарна.

Дивіться відео: Крепкий орешек 1988  русский трейлер (Січень 2020).

Loading...