Pop 1280

Один з визнаних режисерів кіно, Йоргас Лантімоса, після нищівної успіху "Фаворитки", взявся за розробку нового фільму "Pop №1280", дата виходу якого і актори невідомі: трейлер глядачам ще доведеться почекати, як довго - невідомо, адже кінокартина знаходиться на початковій стадії виробництва.

Pop. 1 280

США

Жанр: вестерн

режисер: Йоргос Лантімос

Світовий реліз: невідомо

В ролях: поки невідомо

Це екранізація детективного роману Джима Томпсона.

Сюжет

Історія розповість нам про шерифа містечка Поттсвілла (населення - 1280 осіб), який прикидається перед усіма простим дурником, надмірно люб'язним і нешкідливим. Насправді ж, він дуже розумний психопат, здатний маніпулювати людьми, звертаючись до їх гіршим інстинктам і уникаючи численних вбивств: він знає, як зберегти крихку грань між уявній захистом правопорядку і порушенням закону. Перед ним стоїть мета - знову виграти майбутні вибори, адже бути шерифом - не так вже й погано, а навіть просто вигідно, бо в його руках зосереджена влада над містом, від благ якого герой не бажає відмовлятися.

Режисер і зйомки

Ідею створення проекту висунув грецький режисер Йоргас Лантімоса, триразовий володар призу Каннського кінофестивалю, який вніс в кінематограф своє унікальне бачення і працював над різними жанрами фільмів. У число його робіт входять: "Ікло" (2009), "Альпи" (2011), "Лобстер" (2015), і з останніх - "Фаворитка" (2018) року, що отримала кілька номінація на "Оскар" (одну з яких виграла Олівія Коулман "). Режисер проявив інтерес до забутого роману, адже твір одним з перших розкрив психологічну складову детективних історій. Він також виступив як сценарист.

Yorgos Lanthimos

Продюсерами крім Лантімоса виступили Райан Фрідкін ( "Спекотні літні ночі" 2017, "Арізона" 2018); Ендрю Лоу ( "Лессі" 2005, "Одного разу в Ірландії" 2011, "Кімната" 2015 року, "Фаворитка" 2018); Ед Гіні і Джон Алан Саймон ( "Втеча" 1994 "Вільне радіо Альбемута" 2010).

У деяких режисерів часто трапляється, що, коли нагороди та нагороди накопичуються, їх роботи стають більш привабливими і комерційно-успішними. Лантімоса, однак, дійсно діє як режисер, чия креативність і готовність до нових проектів просто вражає. Його майстерність - та рідкісна суміш безкомпромісного бачення і таланту, яка здатна залучити привабливих зірок, а також глядачів, які зазвичай не заінтриговані фільмами, які часто називають "арт-хаус". З огляду на сюжет і головного героя "Поп.1280", можливо, що Лантімоса вже знайшов свого наступного дуже привабливого претендента на нагороди.

Режисер розробить фільм зі студіями Imperative Entertainment, Element Pictures спільно з Discovery Productions.

Актори і ролі

Про акторський склад проекту поки нічого невідомо.

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

  • Роман Джима Томпсона, опублікований в 1964 році, журналіст Стівен Марш описав як "істинний шедевр Томпсона, в безбожному осаді, сміховинно веселий листковий пиріг злостивості, що колесить по світу майже нескінченного обману";
  • Джим черпав ідеї для своїх книг з життєвого досвіду, і в 40-50-хх роках 20-го століття став визнаним майстром детективів. Цілком ймовірно, що шериф в деякій мірі, заснований на власного батька Томпсона, у якого були багато хто з тих же характеристик: природжений політик, який знав, що сказати, щоб завоювати прихильність будь-кого, і який здавався доброзичливим зовні, але всередині стримував гнів і людиноненависництво;
  • За книгами Томпсона були зняті фільми: "Втеча", "Вбивця всередині мене";
  • Раніше екранізація роману "Поп. №1280" була створена в 1981 році Бертраном Таверньє;
  • У своїх романах Томпсон кілька разів використовує образ шерифа, який обманює всіх, але насправді є дуже хитрим і розумним. Іноді, як в цьому романі і "Вбивці всередині мене", шериф - психопат. У романах "Дикий місто" і "Злочинці" шериф - герой, дуже розумна людина, якого обставини змусили влаштуватися на роботу, яка не дозволяє йому в повній мірі використовувати свої здібності, і який грає роль клоуна, щоб відповідати його статусу і маніпулювати людьми для альтруїстичних цілей.

Глядачеві необхідно дочекатися оголошення дати виходу, акторів і випуску трейлера фільму "Pop №1280". Ця кінокартина точно здивує багатьох людей: в ній хороший і сценарій, і персонажі. Сподіваємося, що режисерові вдасться перенести все найважливіше і не упустити ніяких деталей в кіноадаптації.

Дивіться відео: Pop. 1280 "Phantom Freighter" Official Music Video (Жовтень 2019).