Добрі знамення (Good Omens)

Ангел, демон і 11-річний Антихрист - чи на екранах часто миготять картини з подібним списком головних персонажів. Дата виходу серіалу "Добрі знамення" призначена на 31 травня 2019 року, і з трейлера видно, як актори перейнялися своїми ролями.

Очікування більш, ніж позитивні, і 98% глядачів вважають, що серіал вийде хорошим.

16+

Good Omens

Великобританія

Жанр: комедія, фентезі

Дата виходу в світі:31 травня 2019

Прем'єра в РФ: 31 травня 2019 року

актори: Девід Теннант, Майкл Шин, Лурдес Фаберес, Саймон Мерреллс, Джаг Патель, Сем Тейлор Бак, Френсіс Макдорманд, Ілан Гелкофф, Андриа Архона, Бенедикт Камбербетч.

Серіал заснований на однойменному британському романі (в ориг. - Good Omens, в іншому перекладі "Добрі ознаки"), написаному Нілом Гейманом і нині покійним Террі Пратчетт в 1990 році. Свого часу твір було номіновано на кілька літературних премій в різних країнах і отримав в цілому позитивні відгуки.

Сюжет

Крім людей, на Землі живуть ангели і демони. Одні схиляють їх до гарних вчинків, інші - навпаки, псують життя дрібними і не дуже речами і ситуаціями. І, звичайно, вони повинні звітувати про те, що відбувається, своєму начальству, яке рідко коли вирішує втрутитися. Демонові Кроулі, що живе на Землі останні кілька тисяч років, доручають важливе завдання - доставити Антихриста в сім'ю американського аташе з культурних зв'язків, підмінивши їм їх власну дитину.

Але самого Кроулі така ідея не дуже влаштовує. Йому подобається життя на Землі, подобається весь технічний прогрес і десь в глибині навіть подобаються люди. Тому, він зв'язується з ангелом Азірафаелем, адже, як відомо, давні вороги набагато ближче далекого начальства. Вони вирішують в рівній мірі впливати на виховання Антихриста, даючи йому однаковий час з Добром і Злом, щоб хлопчик виріс з людськими поглядами на світ.

Але що, якщо через 11 років, в дні, коли Армагеддон ось-ось повинен відбутися а темні сили всередині сина Сатани прокинутися, виявиться, що Антихрист, насправді, виріс у звичайнісінькій англійською сім'ї в Нижньому Тадфілде?

Зйомки

Це не перша спроба екранізувати "Добрі знамення". У перший раз їх намагалися показати на екранах ще в 1999 році, а в 2002 році Террі Гілліам запланував зйомки, яким, втім, так і не судилося відбутися. "Добрі знамення" з'являлися як радіоспектакль і на сцені театру, проте повноцінний фільм або серіал так і не дійшов до глядачів.

У 2016 році автор книги Ніл Гейман зробив офіційну заяву, в якому сказав, що заради співавтора книги, Террі Пратчетта (він помер від хвороби Альцгеймена в 2015 році), напише сценарій до їх роману і екранізує його. Через рік компанія Amazon оголосила про придбання прав на екранізацію серіалу про кінець світу. Всього в ньому буде шість серій, вони вийдуть в один день на Amazon Prime.

Режисером серіалу став Дуглас Маккинон. До цього він знімав кілька епізодів британського серіалу "Доктор хто" і епізод "Потворна наречена" телесеріалу Шерлок.

Douglas Mackinnon

Актори

Дві головні ролі, демона і ангела, дістануться Девід Теннант і Майклу Шінну. Теннант відомий за головною роллю в серіалі "Доктор хто". Його також можна було бачити в "Гаррі Поттер і кубок вогню" (2005), де він зіграв Барті Крауча-молодшого і в серіалі "Джессіка Джонс", знятий за коміксами Marvel.

Не менш різноманітна фільмографія і у Майкла Шінна. Він знаменитий фільмами, де грає політичних діячів, наприклад, "Угода" (2003), "Особливі відносини" (2010), "Фрост проти Ніксона" (2008) та інші.

У серіалі через його сюжету досить багато епізодичних ролей. Наприклад, в ньому візьме участь навіть Бенедикт Камбербетч, Який стане голосом Сатани. А Бога, навпаки, озвучить жінка, і її голосом стане Френсіс Макдорманд.

Також у фільмі візьмуть участь:

  • Лурдес Фаберес ( "Падіння ордена");
  • Саймон Меррелс ( "Люди Майбутнього");
  • Джаг Патель ( "Нещасний випадок");
  • Сем Тейлор Бак ( "Медічі: королі Флоренції");
  • Ілан Гелкофф ( "Хільда");
  • Адріа Архона ( "Справжній детектив").

Цікаві факти

У Ніла Геймана це не перший досвід написання сценарію за своїми ж творів. Кілька років тому вийшов перший сезон серіалу "Американські боги", сценарій до якого, як і оригінал, писав Гейман. Про нього розповідається про те, що замість древніх богів природи до людства прийшли нові боги - прогрес і технології, і про конфлікт цих богів в сучасному суспільстві. У 2019 "Американські боги" знову повернеться з другим сезоном.

Головна мораль книги полягає в тому, що люди не можуть бути повністю поганими і повністю хорошими, хоча б за своєю природою. Люди - просто люди, вони роблять як помилки, так і правильні вчинки. Наскільки творці та актори "Благих знамень" покажуть це в серіалі, дата виходу якого 31 травня 2019 року, поки невідомо, але трейлер і той факт, що автором сценарію є і автор оригіналу, залишає надію, що вони недалеко відійдуть від канону. А поки серії ще не вийшли, у глядачів є відмінна можливість познайомитися з оригіналом, прочитавши книгу.

Дивіться відео: Благие знамения 1 сезон Русский трейлер Озвучка, 2019 (Грудень 2019).

Loading...