Як "Аліта" допомагає Weta Digital з "Аватаром 2"

Ще кілька років перед легендарним режисером Джеймсом Кемероном стояв нелегкий вибір: або створити фільм "Аліта: Бойовий ангел", або оригінальний "АВАТАР", причому це рішення залежало також і від технологій, необхідних для реалізації кожного з фільмів. Звичайно ж, вибір був зроблений на користь "Аватара", творці якого витратили багато років на розвиток і інновації, що проклали шлях для, нарешті, створеної "Аліта".

Минуло десять років з моменту виходу фільму про зіткнення планети Пандори і її мешканців з людьми. Кінокартина назавжди змінила кіноіндустрію, завдяки талантам та інновацій WETA DIGITAL, тому "Аліта" дебютувала з великим запізненням.

Розвиток "Аватара" і роки подальшого вдосконалення нових технологій, створених згодом, дозволили цій адаптації здійснитися, і робота, яка над нею велась, допомагає тепер інформувати і реалізувати продовження "Аватара".

У американського інтернет-джерела Screen Rant була можливість відвідати Weta Digital в 2018 році і дізнатися з перших рук про те, як насправді відбувається диво кінематографа. Також вони поговорили з деякими керівниками групи і продюсером "Alita: Battle Angel" і "Avatar" Джоном Ландау про майбутні технологіях, спецефектах і про елементи руху захоплення.

Відомо, що технології "Аватара" допомогли просунутися з "Аліта". Але найцікавіше питання про те, чи допомогла "Аліта" продовження легендарного і культового науково-фантастичного фільму. На нього відповіли багато діячів кінематографа, які взяли участь у створенні "Аліта".

Джон Ландау, продюсер

"Отже, я розмовляв з Джо Леттері, ймовірно, рік тому, і ми обидва прийшли до висновку, що робота, яку ми збираємося зробити над" Аліта ", буде мати навіть більший вплив на продовження" Аватара ", ніж перший фільм, тому що ми багато чому навчилися. Weta більше не могла ховатися за шкірою та хутром, щоб надати живе обличчя. У нових проектах ми використовуємо справжні людські обличчя, і це новий стандарт, з яким ми прийшли ".

Ерік Сайдон, керівник візуальних ефектів

"Ми створюємо нові технології для кожного фільму. Таким чином, навіть якщо б ми завтра почали виробництво нового фільму, ми б в результаті запустили і нову технологію. Таким чином, технологія, яку ми використовували на початку" Аватара ", ймовірно, застаріла. І ми перейдемо до нової технології ... через рік. Тому, оскільки ми працюємо з такими людьми, як Джеймс Кемерон і Роберт Родрігес, які завжди хочуть просувати технології, ми прагнемо отримати нові інновації, які допоможуть нам бути більш креативними або більш гнучкими в деяких ві х, які ми робимо. "

Роза Салазар, виконавиця ролі АЛІТА

"Це передова технологія, і ми створюємо абсолютно нову людину. Це інше. Я не великий шанувальник живих зачісок, макіяжу та гардеробу. Я люблю свою роботу. Очевидно, я люблю грати. Я майже відчуваю, що я закінчив цю частину, і тепер я перебуваю на новому етапі. неначе я перебуваю в новому процесі, тому що я не знаю, чи дійсно була одержима здатністю грати персонажа практично без перешкод. Ви абсолютно вільні у пересуванні, так що це дає вам це право і можливість грати. Ви не думаєте про поверхневих деталях того, як в иглядіт ваше обличчя, як виглядає ваш одяг, як виглядають ваші волосся. "

Джо Леттері, старший супервайзер візуальних ефектів

"З кожного попереднього проекту ми здобуваємо щось потрібне і переносимо це на наступний. Тому що ви постійно збираєте свій набір інструментів. Ви можете подивитися на те, що у вас є і його не вистачає, і просто взяти щось з попереднього проекту ".

Наступне питання було таким:

"Якби ви стали створювати продовження" Аліта ", воно б було схоже на оригінальну частину?"

Джо Леттері:

"Зазвичай, вдруге, це легко. Попрацювавши над декількома продовженнями, я можу це підтвердити. Тому що більшу частину часу, в перший раз, ви просто намагаєтеся зрозуміти, що з себе представляє персонаж. Після того, як ви це встановили, вам буде набагато легше працювати над персонажем. Так що, сподіваюся, продовження все-таки буде ".

Джон Ландау: "Послухайте, я думаю, що однією з речей, якими Джеймс славиться в своїй кар'єрі, є те, що кожен проект, який він робить з візуальними ефектами, повідомляє щось додаткове. Коли ми робили Титанік, ми поміщали цифрових людей на корабель, що стало кроком до створення "Аватара". Коли ми зробили Аватар, ми зрозуміли, що так, ми, нарешті, можемо зробити "Аліта". Отже, всі вони спираються один на одного ".

Дивіться відео: "Ну що, пограємо?": як захистити підлітка від популярної страшилки Момо (Листопад 2019).

Loading...