Зоряні війни: Епізод IX - виробництво офіційно завершено

Гарні новини:виробництво «Зоряних воєн: Епізод IX / Скайуокер: Схід» (2019) офіційно завершено, останній стане і сама частина в легендарній серії "Зоряних воєн", що нараховує 8 фільмів і охоплює часовий період більше 40 років.

Режисер Дж. Дж. Абрамс підтвердив новини 15 лютого 2019 року, написавши про це у своєму акаунті Твіттера:

"Це здається неймовірним, але сьогодні ми завершуємо зйомки" Епізоду IX ". Не існує способу подякувати цю справді чудову команду і акторів. Я назавжди зобов'язаний усім вам".

Виробництво кінопроекту почалося в серпні 2018 у студії "Пайнвуд" за межами Лондона, де в акторський склад "Зоряних воєн" увійшли кілька нових особистостей, в тому числі зірка "The Americans" Кері Рассел, Наомі Еккі і Річард Е. Грант.

Всіма улюблений штурмовик Джон Бойега також поділився своїми почуттями з приводу заключній частині:

"Це завершення" Зоряних воєн: Епізод IX "і кінець однієї з частин мого життя, за яку я більш ніж вдячний. Що це був за процес! Мені насправді було приємно брати участь в цих фільмах, і бути оточеним такими чудовими людьми. Особисто я хочу висловити подяку Дж. Дж. Абрамсу за наданий шанс втілити мої мрії в реальність ".

Дейзі Рідлі висловила свої почуття більш лаконічно:

"Це підведення підсумків фіналу саги Скайуокера".

Також в кінці своєї фрази вона поставила смайлик у вигляді сердечка .

Починаючи з 4 жовтня 2019, фанати зможуть придбати нові фігурки, одяг, предмети колекціонування та книги, пов'язані з "Зоряними війнами: Епізод IX", "Мандалоріанцем" - частиною франшизи, яка перейшла на телебачення, - і "Зоряними війнами. Джедаї: Падший порядок ", прийдешньої відеогрою.

До речі, в мережі недавно з'явилися злиті в інтернет концептуальні арти і референтні фотографії до нового 9 Епізоду із зразками створення тематичних іграшок, колекційних ляльок та інших матеріалів.

"Зоряні війни. Епізод IX / Скайуокер: Схід" вийде на світові екрани 18 грудня 2019 року, а в Росії - 19 грудня.

Дивіться відео: How Aladdin Should Have Ended 1992 (Січень 2020).

Loading...