Майнкрафт (Minecraft)

Гра, яка захопила мільйони сердець, втілиться і на великих екранах! У світ виходить фільм "майнкрафт" (2019), дата виходу - 4 березня 2022 року, але трейлер російською мовою ще не випущений, а актори засекречені. Світова і російська прем'єри перенесені з 2019 року і заплановані на весну 2022.

Його рейтинг очікування, за версією сайту "КиноПоиск", оцінюється в 80%.

16+

Minecraft

США

Жанр: фентезі, бойовик

режисер: Роб МакЕлхенні

Реліз в світі: 4 березня 2022

Реліз в Росії: 3 березня 2022

актори: поки не заявлені

Фільм запланований шведо-американським виробництвом і буде виходити в 3D форматі.

Сюжет

Фільм став екранізацією відомої комп'ютерної гри "Minecraft". Жанр гри - комп'ютерний симулятор з елементами виживання. Світ в ній відкритий, а головне завдання гравців руйнувати існуючі блоки і розміщувати нові, тим самим ладу різного роду будівлі і не тільки. В цілому, гравець може робити тут все, що тільки забажає.

У фільмі дівчинка-підліток і її невелика група, що складається з авантюристів, повинна врятувати свій красивий світ від дракона Ендер, який відправився руйнувати його.

Режисер і знімальна група

В якості виконавчих продюсерів виступили Джон Берг і Джон Спайхтс.

11 січня 2019 було оголошено, що Пітер Соллетт приступив до режессірованію і написання сценарію для фільму, так як Роб МакЕлхенні і Джейсон Фукс (призначені раніше режисер і сценарист) вибули з проекту. Для Соллетт фільм є його найбільшим студійним проектом на сьогоднішній день, раніше він працював над бюджетними фільмами середнього рівня, такими як "Freeheld" і "Нескінченний плейліст Ніка і Нори". Соллетт відомий перш за все своїм отримали визнання критиків фільмом "Воскресіння Віктора Варгаса".

На самому початку виробництва режисером кіно "майнкрафт" призначили Роба МакЕлхенні, для якого проект був би дебютом. Серед проектів Роба можна виділити тільки один - серіал "У Філадельфії завжди сонячно" (з 2005 року). До речі, сам Роб МакЕлхенні родом саме з Філадельфії.

Відомо, що сценаристом повинен був стати актор Джейсон Фукс, в число робіт якого входять: серіал "Клан Сопрано" (1999-2007), "Ла-Ла Ленд" (2016), "Чудо-жінка" (2017). Однак пізніше стало відомо, що сценарій напише Еллісон Шредер ( «Холодне серце 2", Приховані фігури »).

Джим Берні був призначений на реалізацію візуальних ефектів.

Акторський склад

На жаль, творці замовчують про акторський склад проекту. З чуток, в ньому повинен був зіграти Стів Каррел, відомий і популярний американський актор, який подарував би проекту свою дивовижну харизму. Він брав участь в таких фільмах, як: "Маленька міс Щастя" (2006), "Еван Всемогутній" (2007), "Це безглузде кохання" (2011), "Мисливець на лисиць" (2014 року). Однак Стів залишив проект через нестиковок в своєму розкладі.

Сподіваємося, що незабаром імена інших акторів будуть оприлюднені.

До продюсування проекту приступав і Джилл Мессик, але, на жаль, помер в ході його створення, хоча і зараз він залишається офіційним продюсером фільму.

Глядачам лише залишається чекати виходу трейлера і оприлюднення акторів фільму 2019 року "майнкрафт", дата виходу - то небагато, ніж нас обрадували творці. Сподіваємося, що фільм вийшов гідним аналогом своєї знаменитої гри. А всіх фанатів запрошуємо на прем'єру в російських кінотеатрах 23 травня 2019 року.

Дивіться відео: Я ЗАТРОЛЛИЛ ДРУЗЕЙ В БЕД ВАРСЕ В МАЙНКРАФТ 100% ТРОЛЛИНГ ЛОВУШКА MINECRAFT ТРОЛЛИНГ БЕД ВАРС (Квітня 2020).

Loading...