Майор Гром: Чумної доктор

Студії "Marvel" і "DC" всесвітньо відомі фільмами, знятими за коміксами. Однак, чи приходить щось на розум, коли мова заходить про кіно, в основі якого лежать комікси, зроблені в Росії? Дата виходу фільму "Майор Гром: Чумної доктор" буде відома в 2019 році, актори поки офіційно не оголошені, а сам фільм є одним з перших представників цієї галузі кінематографа на пострадянському просторі. Але глядачі покладають на картину великі надії, про що говорять 98% позитивних очікувань на КиноПоиск.

16+

Росія

Жанр: бойовик, пригоди, кіно про супергероїв

режисер: Володимир Беседін

Прем'єра в Росії: жовтень 2019

актори: Олександр Горбатов, Олег Чугунов

Фільм знятий на основі російських коміксів студії "Bubble", яка на даний момент є найбільшим видавництвом в Росії.

Сюжет

В основу фільму лягла однойменна лінійка коміксів про Ігоря Громі. Він проживає в альтернативній версії сучасного Санкт-Петербурга і служить в міліції.

У 2017 вийшов перший короткометражний фільм студії, в якому Грім постає головним героєм: він не носить особливий костюм, не відрізняється суперсилою і не вимовляє гучні, надмірно пафосні промови, як більшість американських супергероїв. Але навіть не маючи всього цього, у Ігоря підвищене почуття справедливості - він допомагає заарештувати нападників на банк бандитів в масках зі старого радянського мультфільму.

У повнометражну картину лягла перша сюжетна арка під назвою "Чумної доктор". В інтернеті з'являються відео від користувача з псевдонімом, які вийшли з середньовіччя, який оголошує, що сучасна Росія хвора на чуму, і чума ця - корумпована влада і беззаконня багатих. Однак, він, як справжній Чумної Доктор, оголошує їм війну. Головному герою і його напарнику Дмитру Дубину належить розслідувати вбивства, які пронеслися по місту, і зрозуміти, чиє обличчя ховається за чорної страхітливою маскою.

Режисер і зйомки

Короткометражний приквел "Майор Грім" стала для Bubble Studios стала пробою пера. Однак, вона набрала популярність, і в 2017 творці заявили про початок роботи над "чумний лікар". Режисером фільму став Володимир Беседкін.

Спочатку "Майор Грім" планували знімати з американськими акторами на англійській мові (тизер, наприклад, знятий англійською і продубльований російською), однак після тривалих розмов із зарубіжними партнерами, прийшли до висновку, що для російського глядача все ж буде звичніше бачити своїх співвітчизників на великому екрані, а ця аудиторія для творців важлива в першу чергу.

Дія картини проходить в Санкт-Петербурзі, і за основу декорацій творці взяли інтер'єри Пітера, проте їм довелося географічно і візуально змінити деякі місця, щоб герой виглядав в них органічно, а не смішно. Багато що з оточення героя вони робили самі: вивіски, кіоски, зупинки.

Акторський склад

Головну роль співробітника міліції Ігоря Грома виконає Олександр Горбатов, хлопчика - Олег Чугунов.

У 2017 році, коли було оголошено про створення нового фільму, був також проведений відкритий кастинг. За словами творців, спробувати себе можна було навіть на ключові і головні ролі.

Що потрібно знати про фільм

Цікаві факти:

  • У тізері Чумної доктор пропонує всім незадоволеним російською владою запустити по паперового літачка в знак свого протесту. Цікаво, що 22 квітня в більшості російських міст пройшла аналогічна акція в підтримку вільного інтернету, поштовхом до якої стала блокування популярного месенджера Telegram. Саме в цей день студія офіційно оголосила про те, що "Майор Гром: Чумної доктор" вийде в 2019 році;
  • І на зйомках короткометражки, і на зйомках тізера був виведений з ладу квадрокоптер, до якого кріпилася камера. Продюсер обох картин, Артем Габрелянов, іронічно зауважив, що це стає традиційним;
  • Сам тизер отримав велику кількість позитивних відгуків і навіть був порівняний з фільмами про Людину-Павука ранніх двохтисячних.

Трейлер фільму "Майор Гром: Чумної доктор" вийде в 2019, і звідти фанати зможуть дізнатися акторів і дату виходу безпосередньо самої картини. Розчарує він або ж стане новим кроком у незвичайному для Росії жанрі, глядачеві ще належить з'ясувати.

Дивіться відео: Майор Гром: Чумной Доктор Тизер (Січень 2020).

Loading...