Ангели смерті (Killing Angels)

Ні для кого не секрет, що і зараз, в 21 столітті, існують, так звані, торговці людьми. І таких жахливих історій, де багатьох дівчат забирають в сексуальне рабство, існує чимало. Деяким вдається врятуватися, але більшість жертв так і залишаються в рабстві і до цього дня. Щоб розповісти про цю проблему, режисер Деніел Рентас створив фільм "Ангели смерті" з датою виходу в 2019 році, актори якого вже відомі.

Фільм розповість про війну спеціальних служб з злочинцями, які продають людей в рабство. Даний трилер повинен підняти гострий інтерес до цієї проблеми і викликати суспільний резонанс.

18+

Killing Angels

США

Жанр: трилер, драма

режисер: Деніел Рентас

Дата виходу в світі і в Росії: 2019

У фільмі знімалися: Надія Ланфранконі (Лорейн), Хантер Дж. Вільямс (Рости Брігс), Крістен Карпентер (Рейвен) та інші.

На жаль, трейлер фільму, поки не представлений.

Сюжет

Сучасні технології тільки допомагають домагатися злочинцям їх цілей. Найбільша світова мережа з продажу людей в сексуальне рабство захоплює групу підлітків, яких перетворили на своїх рабів і змусили виконувати будь-які бажання "господарів". Хлопці зрозуміли, що їм ніхто не допоможе і майже змирилися з тим, що у них тепер немає свободи. Підлітків вже готові переправити в інші країни, де над ними буде відбуватися жорстоке насильство, але на допомогу приходить спеціальний військовий загін під назвою "Ангели смерті", який виявив місце, де ховаються зловмисники. Тепер їх головне завдання - ліквідувати всю злочинне угруповання і не допустити смерті заручників.

Режисер і зйомки

Режисером трилера виступив Деніел Рендас (Daniel Rentas). Він мало знайомий нашому глядачеві, і проектів, в яких він брав участь, всього кілька: "Divine Unrest" (2008) і короткометражку "Call to Action" (2012). У цих проектах брав участь і один з героїв "Ангелів Смерті" - Хантер Дж. Вільямс. Також сам Хантер виступив для кінофільму в якості сценариста.

Хантер Дж. Вільямс

Акторський склад

У трилері брали участь актори, що не прославилися гучними і популярними фільмами. В основному, вони грали в маловідомих проектах, а також в епізодичних ролях серіалів.

Хантер Дж. Вільямс зіграє, як було сказано вище, одного з головних героїв - Рости Брігса. З фільмів Хантера можна відзначити "Абсолютний жах" (2007) і "Закоханий пацієнт" (2011).

Також у фільмі були задіяні:

  • Надія Ланфранконі ( "Блакитна мрія" 2013, "Книга тисячі смертей" 2013, "Метод Комінскі" серіал 2018 року);
  • Едін Галі ( "Божевільні" 2007-2015, "Лють" 2014 року);
  • Крістен Карпентер (серіал "Хороша боротьба" 2017 року);
  • Сьюелл Уїтні (серіали "Закон і порядок" 1999 року, "Дикий вогонь" 2005-2008, "Проповідник" 2016);
  • Білл Портер ( "Call to Action" 2012);
  • Дж. Крістофер ( "Беверлі-Хіллз 90210: Нове покоління" 2008-2013).

Надія Ланфранконі, Сьюелл Уїтні, Едін Галі, Крістен Карпентер

Особливості назви

"Killing Angels" перекладається як "вбивають ангели" або "карають ангели". Так, в цьому фільмі, безсумнівно, будуть сцени вбивств. Але весь військовий спеціальний загін буде вбивати лише злочинців. А названі вони "ангелами", так як рятують людей і несуть правосуддя.

Триллер можна переплутати з фільмом Роберта Родрігеса "Аліта: Бойовий ангел", але сюжет в ньому порівняно відрізняється: він буде розповідати про майбутнє і про дівчину-кіборга.

Примітно, в російський прокат фільм вийде з віковим обмеженням 18+, але в американському прокаті він становитиме PG-13, що означає "дітям до 13 перегляд не бажаний".

Всім хто зацікавився доведеться дочекатися офіційної дати виходу фільму "Ангели смерті" 2019; сподіваємося, що актори гідно виконають свою роботу і покажуть нам все жахи сексуального рабства, а також боротьбу з ним. Дана проблема, дійсно, дуже важлива, тим більше, для сучасного світу.

Дивіться відео: Sabrina 2x06 Sabrina Kills the Angels (Лютого 2020).

Loading...