Острів приречених

Всіх шанувальників російських серіалів про глибинку, її таємниці і звичаї чекає приємна новина! На екрани виходить новий сезон серіалу 2019 року "Острів Приречених" з російськими акторами, точна дата виходу якого поки невідома. Зроблено він на замовлення телеканалу НТВ кіностудією "ГПМ КИТ".

Видовище обіцяє бути яскраві: занедбані місця, міфи і легенди ...

Країна: Росія

Жанр: детектив

режисер: Фуад Шабанов

прем'єра: 2019

Кількість серій: 10

У серіалі знімалися: Олег Тактаров (Прохін), Костянтин Соловйов (Максим Пєшков), Дмитро Бджола (Сергій Трубецькой) та інші.

Телеканал НТВ завжди славився своїми детективними серіалами. Ось і цього разу він покаже нам розслідування таємничого вбивства в глухому містечку.

Сюжет

У російській глибинці є один таємничий район, розташований серед болотистої місцевості, в якому час ніби зупинився, а все навколо давно забуте в якійсь давній історичній епосі. Це місце називається "Острів Приречених". Місцеві досі вірять в легенди і звичаї острова. Одного разу, рибалки виявляють діло молодої дівчини, яка чомусь одягнена в наряд 16 століття. Ця звістка відразу ж набуває широкого розголосу.

Для розслідування зі столиці в глибинку відправляються два сищика, немолодий і досвідчений Максим Пєшков і спраглий домогтися справедливості молодий майор Сергій Трубецькой, з абсолютно різних організації - МВС і ФСБ. Кожен вважає, що буде розглядати справу по-своєму, своїми розробленими методами, але, все ж, їм доведеться об'єднати зусилля для того, щоб розплутати загадкову справу, а на допомогу їм приходить дільничний з місцевих - Прохін. Тепер, для розслідування детективам знадобитися вивчити безлічі тутешніх таємниць і легенд, а також зіткнутися і з місцевими жителями.

Режисер і зйомки

Режисером проекту виступив Фуад Шабанов, російський кінорежисер. В основному, він займається документальними фільмами ( "Джон Леннон. П'ять пострілів в кумира" 2004, "Елвіс Преслі. У владі року" 2008), але в число його робіт входять і художні фільми, правда, маловідомі: "Любов без зайвих слів" (2013), "Я подарую собі чудо" (2010).

Фуад Шабанов, знімальний процес

Сценарій створив Геннадій Шеїн, а музичний супровід до серіалу написав Андрій Комаров, який працює з мелодрамами та кримінальними фільмами. Його проекти: "Сніг на голову" (2009), серіали "Повороти долі" (2013), "Шелест" (з 2016).

Самі зйомки проходили в місті Ярославлі, посеред його болотистій місцевості, озер і будинків.

Акторський склад

Виконавці головних ролей:

  • Ролі двох абсолютно різних детективів в серіалі зіграли Дмитро Бджола і Костянтин Соловйов. Обидва - відомі російські актори. Дмитро відомий за серіалами "Зламаний долі" (2013), "Верни мою любовь" (2014 року), "Розбиті серця" (2016). А Костянтин брав участь, в своїй більшості, в драматичних фільмах і серіалах: "Я залишаюся" (2006), серіали "Скліфосовський" (2012) і "Мамочки" (2015-2017);
  • Олег Тактаров виконав роль місцевого дільничного. Він знімався і в російський, і в американських фільмах. Брав участь в таких проектах, як: "Господарі ночі" (2007), "Generation П" (2011);
  • Один з акторів, який виконав головну роль, Костянтин Соловйов, зазначив, що його залучив сценарій серіалу - він оригінальний і наповнений незвичайними поворотами сюжету;
  • Також в серіалі знімалися: Володимир Гусєв, Катерина Данилова, Сергій Генкін та інші.

Актори відомі - залишилося дочекатися дату виходу серіалу "Острів Приречених" 2019 року. Напевно, він сподобається всім любителям жанру детектива, і порадує своїм закрученим сюжетом.

Дивіться відео: Росія приречена віддати Крим, Калінінград та Курильські острови - Горбач (Лютого 2020).

Loading...