Фільм-біографія «За статевою ознакою»

"Her Story Made History", або ж "Її історія стала Історією" - саме під таким слоганом виходить фільм "За статевою ознакою" (2018). Режисер Мімі Тейлор вирішила відтворити реальну історію молодого адвоката Рут Бадер Гінзбург, що стала новою сторінкою в становленні рівноправності між чоловіками і жінками. Цей фільм є розповіддю про недавню боротьбі з сексизмом в різних сферах життя на прикладі окремо взятої талановитої і сміливої ​​жінки.

Прекрасний акторський склад, цікавий сюжет, професійна режисура і сценарій - це те, що незабаром чекає російських глядачів. Дата виходу фільму «On the Basics of Sex» в Росії-28 лютого 2019 року, трейлер можна подивитися нижче.

Сюжетна лінія

Сюжет фільму заснований на історії Рут Бадер Гінзбург, американської дівчині з єврейським корінням. Їй вдалося пройти нелегкий і тернистий шлях від дочки нью-йоркського хутровика, рано втратила матір, до другої жінки-судді в Америці.

Рут завжди мріяла стати юристом. Їй вдалося вступити в Корнельский університет, де вона зустріла свого майбутнього чоловіка, Мартіна Гінзбурга. Пізніше Рут і Мартін разом вступили в Гарвард. Рут Гінзбург швидко зуміла стати одним з кращих адвокатів в країні. Починаючи з 70-х років минулого століття, вона стала активно боротися проти сексизму і дискримінації за гендерною ознакою.

У 1993 році Рут стала суддею ВС. Її цитують і поважають, а її суддівські думки стали основою для бродвейського мюзиклу.

Акторський склад і зйомки

Головна роль у фільмі дісталася талановиту актрису Фелісіті Джонс. Ця тендітна британка гармонійно виглядає як в екранізаціях класики ( "Нортенгерское абатство", екранізація роману Джейн Остін, екранізація "Щоденника Анни Франк"), так і в сучасних образах ( "Як вийти заміж за мільярдера", "Альбатрос", "На повні груди" ). Багатьом глядачам вона запам'яталася по фільму "Інферно", в якому її партнером був сам Том Хенкс.

У фільмі також знявся Армі Хаммер, що грали раніше в "Соціальної мережі", "Під покровом ночі", серіалах "Пліткарка" і "Відчайдушні домогосподарки".

Не можна не звернути увагу на гру Кеті Бейтс в кінокартині. Де б не з'являлася ця актриса, в якому образі вона б не поставала перед кіноглядачами ( "Мізері" за Стівеном Кінгом, за який Бейтс, до речі, отримала заслужений Оскар, "Титанік", "Північ у Парижі", "PS Я люблю тебе" і багато інших), скрізь вона додає якусь родзинку. Адже її сміливо можна назвати Акторкою, саме з великої літери "А".

Цікаві факти:

  1. Спочатку зіграти головну роль в кінокартині повинна була Наталі Портман., Проте їй довелося відмовитися від участі в проекті через те, що зйомки фільму були "заморожені" на протязі чотирьох років;
  2. Фільм знімався в Монреалі;
  3. У фільмі "За статевою ознакою" (2018) знялася сама Рут Бадер Гінзбург, якій на момент зйомок було вже 85 років;
  4. В якості сценариста картини виступив племінник сім'ї Гінзбург, Даніель Стіплман.

Світова прем'єра біографічної драми відбулася 6 листопада 2018 року. Вітчизняні глядачі зможуть побачити і оцінити картину з 28 лютого 2019 року. На глядачів чекає "правда, тільки правда і нічого, крім правди", що стала історією.

Loading...