Мисливці за привидами-3 (Ghostbusters)

Шокуюча новина для фанатів франшизи "Мисливці за привидами". Буквально кілька днів тому стало відомо, що Sony Pictures хочуть випустити третю частину цієї серії кінофільмів, і ось, незабаром після оголошення цієї новини, в 2019 опублікували перший анонсує тизер-трейлер фільму "Мисливці за привидами: Частина 3" (2020) російською мовою !

Якщо у вашому місті відбувається щось дивне і аномальне, то вам настав час його подивитися.

Ghostbusters 2020

Жанр: Комедія, пригоди

режисер: Джейсон Рейтман

Світова дата виходу9 липня 2020

актори:Енні Поттс, Маккенна Грейс, Пол Радд, Фінн Вулфард, Керрі Кун, Білл Мюррей, Сігурні Уівер, Ден Ейкройд і ін.

Тизер показує нам страшну картину похмурої ночі і фургон Екто-1 зі знаменитим логотипом в старому, покосився сараї. Завершується тизер майбутньої датою виходу кінокартини - вона намічається на літо 2020 року.

Нагадаємо, що в 2016 році був випущений ремейк "Мисливців за привидами" режисера Пола Фіга, де взяли участь Мелісса МакКарті, Леслі Джонс, Крістен Уіг, Кейт МакКіннон і Кріс Хемсворт. Він отримав досить негативні відгуки критиків, а його рейтинг оцінюється всього в 4,4 за даними сайту "Кинопоиск".

Знімальна команда

Фільм "Мисливці за привидами 3" стане прямим продовженням оригінальної дилогії. Режисерське крісло зайняв Джейсон Рейтмен, син режисера оригінальних фільмів Айвана Райтмана. Над сценарієм працює Гіл Кінан.

Щоб зберігати новина про фільм в таємниці, студією використовувалася назва "Місто іржі".

Джейсон Рейтмен і Гіл Кінан

Сюжет

Сюжет "Мисливців за привидами" 1984 і 1989 років розповідає нам про трьох молодих вчених, які досліджують і борються з паранормальними явищами. Спеціально для цих цілей вони облаштовують контору в колишньому пожежному будівлі, купують стару машину швидкої допомоги. В контору може зателефонувати кожен, кому здається, що в їхньому будинку знаходять примари.

Актори

У головних ролях знімалися Білл Мюррей, Ден Ейкройд, Гарольд Раміс. Можливо, що актори повернуться до своїх ролей і в третій частині. На жаль, Гарольд Раміс помер в 2014 році, так що, можливо, на його місце візьмуть іншого актора. Також відомо, що режисер призначив проби підлітків на 4 загадкові ролі.

Новий склад акторів «Мисливців за привидами» (2020):

  • Енні Поттс
  • Маккенна Грейс
  • Пол Радд
  • Фінн Вулфард
  • Керрі Кун
  • Білл Мюррей
  • Сігурні Уівер
  • Ден Ейкройд

Будемо сподіватися, що незабаром, слідом за тизером 2019 року, творці випустять і повноцінний трейлер фільму "Мисливців за привидами 3" (2020) російською мовою. А всім фанатам залишається тільки чекати і вірити, що фільм буде гідний своїх попередників.

Дивіться відео: Охотники за привидениями 3 Русский тизер 2020 (Лютого 2020).

Loading...