Перезапуск «Жаху на вулиці В'язів»

Нещодавно стало відомо, що кінокомпанія New Line Cinema збирається запускати новий фільм "Кошмар на Вулиці В'язів" в 2019 році. Відзначимо, що старий ремейк, який був відзнятий відносно недавно - в 2010 році, отримав масу негативних відгуків від шанувальників і фанатів франшизи.

Повернення на вулицю В'язів

Дочка Дрю починає страждати від нічних кошмарів, і тоді йому доводиться знову зіткнутися з кошмарами зі свого минулого - жахливими спогадами і старими однокласниками. Адже дочка потрібно врятувати від примари з вулиці В'язів, і вже покласти край цій дивній історії.

Дана франшиза - це ціла серія фільмів про Фредді Крюгера, вбивцю, що проникає в сни дітей і підлітків. Перший фільм "Кошмар на вулиці В'язів" був випущений в 1984 році в жанрі трилера-слешер, і увійшов в десятку найстрашніших фільмів в історії кінематографа. Срежессіровал його Уес Крейвен. Касові збори при бюджеті кінокартини в 1,8 млн доларів склали цілих 25 з половиною мільйонів доларів, що є хорошим показником визнання кінокартини з боку глядачів.

Критики високо оцінили фільм і то, як він майстерно передає стерті кордони між реальністю.

Сюжет фільму 1984 року

Сюжет розповідає про підлітків, в чиї сни проникає якийсь загадковий чоловік з обпаленій особою і рукавичкою, забезпеченою лезами, який намагається їх вбити. Причому, якщо уві сні отримати якусь садно або поріз - він проявляється і в реальності. Стає відомо, що загадкова людина - це Фредді Крюгер, вбивця дітей, якого кілька років спалили заживо озлоблені батьки, і тепер його дух починає мстити. Дівчина Ненсі відчайдушно намагається протистояти йому, і навіть витягує Фредді зі сну в реальність. Чи зможе вона перемогти в цій смертельній сутичці?

Головним актором фільму "Кошмар на вулиці В'язів« 1984 року стало Роберд Инглунд, який згодом зіграв ще в кількох частинах франшизи. Відомо, що в рімейку 2010 року він не брав участі, так як офіційно відмовився від ролі в 2003 році. Роберт був номінований на премію "Сатурн" за свою роль серійного вбивці.

Також в трилері взяли участь Хізер Ландженкамп, яка зіграла сміливу дівчину Ненсі, яка протистоїть лиходієві, і Джонні Депп, який зіграв молодого людини Ненсі.

Фільм є дебютом для Джонні Деппа, який став потім відомим і популярним актором.

Примітно, що у кінокомпанії New Line Cinema є ще одна прибуткова франшиза - "Закляття", яка принесла їй більше касових зборів, ніж фільми з Фредді.

Кадри зі зйомок, 2018 рік

Однак же, дата виходу нового фільму "Кошмар на вулиці В'язів" (2019) поки невідома, але проект просувається повним ходом. Будемо сподіватися, що він вийде гідним і буде виконаний у дусі старих фільмів-трилерів.

Loading...