15 і 16 січня - новий спектакль Серебренникова "Ахматова. Поема без героя"

Останні новини на сьогодні про режисера Кирила Серебренникова: на сцені Гоголь-центру відбудеться показ вистави Алли Демидової та Кирила Серебренникова за мотивами твору Анни Ахматової "Ахматова. Поема без героя".

Вікове обмеження складе 16+.

Кирило Серебренников - російський режисер театру і кіно, а нині художній керівник московського театру "Гоголь-центр", володар безлічі нагород, в тому числі Ордена мистецтва і літератури ступеня командора і міжнародної премії Станіславського. Найбільша кількість призів він отримав на фестивалі "Кінотавр", а також заслужив безліч міжнародних премій. У число його постановок входять:

  • спектаклі "Отморозки", "Мертві душі", "Ідіоти";
  • балет "Нурієв".

А в кінематографі він прославився такими проектами, як: "Юріїв день" (2008), "Зрада" (2012), "Учень" (2016).

Вистава "Поема без героя" на сцені Гоголь-центру буде показаний 15 і 16 січня. Раніше він вже проводився там, а також на сцені Великого драматичного театру в Петербурзі.

"Поема без героя" буде, так званим, моноспектаклем, так як практично весь основний час на сцені буде виділено Аллі Демидової. Постановка є вже третьою в проекті під назвою "Зірка". Всі спектаклі в цьому проекті різні, але творці присвятили їх найзнаменитішим поетам Срібного століття і їх життя (вже були проведені вистави про Осипа Мандельштама і Бориса Пастернака).

Музичний супровід до вистави написав Олександр Болдачев. У структуру вистави увійшли не тільки твори Ахматової, а й книга про "Поеми", яку написала сама актриса. Над нею вона працювала багато років.

Сама Ганною Ахматова працювала над поемою протягом 20 років, і закінчена вона була практично перед смертю поетеси - в 1962 рік, а опублікована вже після смерті - в 1976 році. Поема описує передреволюційну епоху, молодість Ахматової і початок її літературного шляху.

Поема складна і исповедальная. Але Алла Сергіївна змогла передати всі тонкощі і атмосферу тих років, за що і отримала премію як краща драматична актриса сезону.

Алла Демидова - радянська і російська актриса, поетеса, педагог. Увійшла в історію російського кінематографа як "одна з найбільш чудових і стильних російських актрис". Вона і до цього дня продовжує радувати нас не тільки грою на сцені, а й у фільмах. Найвідоміші її ролі в спектаклях: постановка Юрія Улюбленого "Гамлет, де вона зіграла Гертруду; п'єса" Електра "," Федра ". Відомі фільми з її участю:" Живий труп "(1968)," Дзеркало "(1974)," Вічне повернення "(2012).

За словами самої актриси, коли вона намагалася розшифрувати поему, то знайшла в ній тисячі відображень, таких, які ми бачимо в дзеркалі. Тому вона зрозуміла, що розшифрувати її буквально не вийде, і головне в ній - культурний пласт епохи СРСР.

Глядачі залишили про виставу тільки хороші відгуки, багато в чому завдяки грі Алли Сергіївни та режисерської постановці, без якої на сцені не народилися б тривожний настрій і атмосфера життя Анни Ахматової.

Сьогодні спектакль Кирила Серебренникова "Поема без героя" - це одна з останніх новин в театральному світі, яка вражає своєю якісною роботою і відмінною акторською грою прекрасної актриси Алли Демидової. Радимо вам відвідати "Гоголь-центр" 15 або 16 січня, якщо ви ще не подивилися його. Театральна постановка залишити вас під великим враженням і змусить переосмислити не тільки твори Анни Ахматової, а й власне життя.

Дивіться відео: Парфенон #27: Новый сезон - Барокко и Фаворитка, работа в Каннах, финны и Дау, рест N1 в мире (Листопад 2019).

Loading...