Подав воду на «Золотому Глобусі» - став зіркою в соц мережах

Вже 76-я церемонія "Золотий глобус", по Червоній доріжці якій пройшлися чимало всесвітньо відомих і популярних зірок, відбулася 6 січня 2019 року в Лос-Анджелесі.Достаті, церемонію часто називають репетицією перед "Оскаром". Цього разу вона обійшлася без гучних скандалів і політичних заяв, а також першого меме 2019 року - дівчата з водою. Але про все по порядку.

Номінацій було представлено різне безліч: фільм, актор, музика, сценарій і т. Д. - і всі вони повинні бути кращими. Номінанти були оприлюднені ще за місяць до самої церемонії. Ведучими були Енді Семберг і Сандра О (Сандра виграла приз, зігравши в серіалі "Вбиваючи Єву"). В результаті золотими статуетками були нагороджені:

  • Біографічний фільм про легендарну рок-групі "Qeen" "Богемська рапсодія", а заодно і актор, який зіграв Фреді Меркьюрі - Рамі Малек;
  • "Зелена книга" визнана найкращою комедією. Одному з її акторів, Махершале Алі, вручили "Золотий глобус" за кращу другорядну роль;
  • Кращим міні-серіалом була визнана "Американська історія злочинів: Вбивство Джанні Версаче";
  • Чудова зворушлива мова на церемонії була виголошена 71-річною американською актрисою і телеведучою Гленн Коулз, переможницею в номінації "краща жіноча роль в драматичному фільмі";
  • До речі, багато хто думав, що цю нагороду присудять Леді Газі, актрисі драми "Зірка народилася". Незважаючи на розчарування прихильників, співачці все-таки вручили приз, але за кращу пісню, що теж немало важливо;
  • Своєю промовою всіх вразив і кращий актор в жанрі комедії, Крістіан Бейл, який подякував Сатану за свою перемогу;
  • В цьому році премією імені Сессіль Б. Д. Мілля нагородили актора Джефа Бріджеса. Також затвердили новий приз - за життєві досягнення в галузі телебачення. Отримала її відома американська актриса Керол Бернетт.

Але на затьмарила усіх "Золотому глобусі" зірок дівчина з водою. Глядачі звернули на неї увагу, адже вона з'являлася практично на всіх фотографіях зі знаменитостями.

Після церемонії в інтернеті з'явилося безліч фотожаб і мемів, на яких зображена ця дівчина з тацею води, а сама вона обзавелася натовпом фанатів.

Звуть її Келлетом Кутберт, і рекламувала вона воду марки "Fuji". Сама Келлетом стверджує, що участь на церемонії стало «не гіршим способом провести неділя". Багато користувачів соціальних мереж вирішили присвоїти їй звання "кращої актриси другого плану".