Свята діва (Benedetta)

Останнім часом в кінематографі з'явилася тенденція на виробництво фільмів, де головною темою є релігія, багато фільмів засновані на реальних подіях. Однією з таких кінокартин стала французько-голландська історична драма "Свята діва" (2019). Поки невідома точна дата виходу картини, але насолодитися їй глядачі зможуть вже в 2019 році. На жаль, автори не випустили трейлер, але сюжет картини вже відомий, а також можна побачити кілька перших кадрів зі зйомок фільму.

Вікове обмеження складе строго 18+.

18+

Benedetta

Франція

Жанр: біографічний, драма, історичний, мелодрама

режисер: Поль Верховен

Дата виходу: 2019 рік

актори: В. Ефіру, Ш. Ремплінг, О. Рабурден, Л. Шевільот, Л. Вільсон, К. Куро, А. Шандар, Д. Патакі, Е. П'єр, А. Леланді і ін.

Про роботу над картиною

Режисерське крісло зайняв культовий нідерландський і американський кінорежисер Пол Верховен. У число його робіт входять такі знамениті проекти, як "Турецькі насолоди" (1973), "Робокоп" (1978), "Основний інстинкт" (1992).

Для робіт Пола характерні відверті і еротичні сцени. Також його роботи високо оцінюються кінокритиками, а сам він володар кількох нагород і номінацій, в числі яких "Золотий глобус" і премію "Сезар".

У число нагород Пола входить і "Золота малина" - премія, яка видається спеціальним скликаються Фондом за найгірші фільми. Заробив він цю нагороду за фільм "Шоугелз" 1996 року. Разом з тим, кінофільм став культовим і став рекордсменом за касовими зборами з рейтингом 18+.

Над сценарієм працювали Девід Бірки і Пол Верховен. Музичну складову до фільму розробила Енн Дадлі. Її знамениті роботи - "Чорна книга" (2006), "Американська історія X" (1998), "телесеріал" Десяте королівство "(2000). Також Енн є володаркою премії" Оскар "за кращу музику до фільму" Чоловічий стриптиз "(1997 ).

Сюжет

В основу ідеї для кінофільму лягла книга Джудіт Браун "Нескромні діяння: Життя черниці-лесбіянки в Італії епохи Відродження". Книга базується на мемуарах, що зберігаються в архіві, що розповідають про життя Бенедетто Карлини, черниці, а потім і настоятельки храму.

Кінофільм заснований на реальних подіях, що відбулися в 17 столітті в Італії. Юна Бенедетто Карлини потрапила до монастиря у віці дев'яти років. А через кілька років послушницю починають переслідувати еротичні бачення, де чоловіки були головним джерелом зла. Монахиня змогла досягти поста настоятельки монастиря і прославитися своїми проріканнями, але незабаром папство звинуватило її в близькості з жінкою (показання проти настоятельки дала Бартоломея - черниця, з якої у Бенедетто був любовний зв'язок). Так Карлини була відправлена ​​до в'язниці, де провела все життя до самої своєї смерті.

Актори

З акторського складу можна виділити виконавицю головної ролі, Вірджинія Ефіра, бельгійську актрису і телеведучу. Найбільш впізнаваними її проектами є "Любов з ризиком для життя" (2010), "Каприз" (2015), "В ліжку з Вікторією" (2016).

Також у фільмі взяли участь Шарлотта Ремплінг, номінантка на премію "Оскар", відома за ролями в культових фільмах "Основний інстинкт 2" (2006), "Меланхолія" (2011), "45 років" (2015); Ламбер Вільсон - "Франкенштейн" (1992), "Матриця: Перезавантаження" і "Матриця: Революція" (2003); Олів'є Рабуден, який взяв участь в кінопроектах "Жанна д'Арк" (1999), "Заручниця" (2007), "Недоторканні" (2011) та ін.

Один з безлічі фільмів про релігію, "Свята діва" 2019 року має сподобатися всім любителям історичних драм. Але він, як і всі фільми режисера Пола Верховена, буде наповнений еротичними сценами, і вам вирішувати, доречні вони в релігійних фільмах чи ні. У будь-якому випадку, кінокартина принесе належний резонанс. А нам лише залишається чекати точної дати виходу прем'єри, і вірити, що вона вийде непростою, повної прихованого сенсу і зуміє передати нам нелегке життя черниці в 17 столітті.

Дивіться відео: Sohyang & Thu Minh Ses Analizi Kraliçe Geri Döndü , Hem de Nasıl ! (Грудень 2019).

Loading...