Чарівник

Останнім часом в кінотеатрі показують божевільні бойовики, видовищну фантастику, містичні трилери, фільми про війну, але часом так хочеться просто відпочити і подивитися що-небудь легке і смішне. Фільм "Чарівник" (2019) - це проста і приємна комедія, вихід якої відбудеться восени 2019 года ... Ніякого чорного і злого гумору, тільки світлі емоції, добрі головні персонажі і щирі посмішки на обличчях. Творці запевняють, що всередині кожної людини живе дух переможця!

Рейтинг очікування - 90% (КиноПоиск).

6+

Росія

Жанр: Комедія, драма

режисер: Михайло морських

Дата виходу в Росії: 3 жовтня 2019

актори: Семен Треськунов, Ангеліна Стречин, Ірина Купченко, Максим Суханов, Ірина Яковлєва

Автор кінокартини - режисер Михайло морських. Молодий талант ще в юному віці пов'язав свою кар'єру з фільмами. У 12 років він встиг попрацювати сценаристом і навіть монтажером.

Сюжет

Колись давно музикант Фіма був дуже популярним. Але тепер він переживає творчу кризу - його музика більше нікому не цікава, а сам він ледь животіє, на яке боляче дивитися з боку. Раніше він створював приголомшливу музику, його впізнавали на вулиці, з ним фотографувалися шанувальники, але зараз все змінилося не в кращий бік.

Тепер на хвилі музичного Олімпу інші артисти, які привнесли в масову культуру щось особливе і унікальне. Фіма розуміє, що сидіти без грошей - не варіант, тому він викладає уроки гри на гітарі. Однак новий вид діяльності не приносить задоволення Юхиму. Молодий хлопець живе в жахливих умовах, грошей практично немає, та й сенсу життя теж.

Хлопчик Рома - ще один центральний персонаж, який потрапив у жахливу автокатастрофу, в результаті якої лікарі поставили страшний діагноз - ДЦП. Рома з дитинства мріяв стати великим музикантом, проте батьки були всіляко проти сумнівного хобі сина. Вони вважали, що його майбутнє повинно бути стабільним.

Одного разу Фіма знайомиться з Ромою, і цей момент стає переломним в житті обох героїв. Фіма вражений нескінченним оптимізмом талановитого хлопчиська, він бачить його невичерпний вогник в очах і сам заряджається енергією. З кожним днем ​​дружба між героями міцніє. Фіма викладає уроки музики Ромі, він готовий зробити все для того, щоб хлопчик підкорив серце дівчинки Маші.

Чарівник - це не той, у кого є містична книга з древніми заклинаннями. Чарівником може стати кожен, хто захоче привнести щось добре і світле в цей дивовижний світ.

Фото зі зйомок

Фільм "Чарівник" (2019) закликає всіх ніколи не зупинятися на місці і завжди досягати поставленої мети. У світі немає нічого неможливого. На даний момент трейлер до кінокартині ще не вийшов.

Дивіться відео: Чарівник недоучка (Грудень 2019).

Loading...