Астерікс і таємне зілля (Astérix: Le secret de la potion magique)

Великі і могутні галльські воїни знову повертаються на екрани кінотеатрів! Мультфільм "Астерікс і таємне зілля" (2018) обіцяє подарувати ще більше захоплюючих пригод, захоплюючих авантюр і динамічний сюжет. Астерікс і Обелікс знову відправляються в далекі і небезпечні мандри, де на шляху їх буде чекати море несподіванок і дивовижних подій. Відважні герої завжди знайдуть спосіб виплутатися з непростої ситуації.

Світова прем'єра відбувся 5 грудня 2018, а дата виходу в Росії запланована на 17 січня 2019 року.

6+

Astérix: Le secret de la potion magique

Франція

Жанр: Мультфільм, фентезі

режисер: Олександр Астье, Луї Кліші

Дата виходу в світі: 5 грудня 2018

Прем'єра в Росії: 17 січня 2019

Ролі озвучували: Крістіан Клав'є (Астерікс), Гійом Бріа (Обелікс), Алекс Лутс (Телеферікс), Олександр Астье (Оусенплюс)

Роже Карель у всій серії мультфільмів завжди озвучував Астерікса. Однак в новому фільмі голос персонажу подарував Крістіан Клав'є.

Село вікінгів так і продовжує своє безтурботне існування. Жителі відчувають себе повністю вільними, адже вони не належать жодній державі. У поселенні живуть могутні і мудрі друїди, які колись давно придумали рецепт таємничого зілля, за допомогою якого будь-який кволий хлопчик може стати справжнім богатирем.

Один свіжий ковток зілля - і сили збільшаться в кілька разів. Чарівний напій завжди передавався з покоління в покоління, про рецепт його приготування знали тільки найрозумніші друїди. Уже кілька років поспіль зілля допомагало в самих кошмарних ситуаціях - на село кілька років поспіль нападали розбійники, намагалися зруйнувати будинки, заволодіти коштовностями, але на допомогу приходив флакончик з зеленою рідиною. Випивши його, жителі моментально обробляли з ворогами і продовжували спокійно жити і солодко спати в м'якій постелі.

//kinofilmpro.ru/wp-content/uploads/2019/01/video-1.mp4

Держави в окрузі тепер знають, що в чуже поселення свого носа сунути точно не варто - інакше може бути непереливки, тому жителі інших країн навіть не заходять на землі друїдів.

В один чудовий сонячний день сталося велике нещастя. Один з друїдів, як і завжди, збирав інгредієнти для приготування таємничого напою. Нічого не віщувало біди, як мудрий чарівник з необережності оступився і впав з високого дерева. Старець отримав серйозну травму - тепер повинні знайтися хоробрі і відважні хлопці, які зможуть розшукати друїда.

На допомогу приходять відважні сміливці в особі Астерікса і Обелікса. Героям отримали важливе і відповідальне завдання - вони повинні якомога швидше знайти мудрого чарівника, адже без зілля село знаходиться в небезпеці, напасти на неї може хто завгодно в будь-яку хвилину.

Астерікс і Обелікс з радістю і невеликий тривогою в серці відправляються в небезпечну подорож. На своєму шляху головні герої зазнають на собі справжній і льодовий душу жах, знайдуть друзів і зустрінуть ворогів. На їх плечах лежить важка місія - їм потрібно не тільки відшукати старця-друїда, а й знайти кандидата, який продовжить справу великого і могутнього чарівника.

//kinofilmpro.ru/wp-content/uploads/2019/01/video-1-1.mp4

Всі частини мультфільму "Астерікс і Обелікс" по порядку:

  • Астерікс з Галії;
  • Астерікс і Клеопатра;
  • Дванадцять подвигів Астерікса;
  • Астерікс проти Цезаря;
  • Астерікс в Британії;
  • Великий бій Астерікса;
  • Астерікс завойовує Америку;
  • Астерікс і вікінги;
  • Астерікс: Земля Богів.

У нового фільму "Астерікс і Обелікс" (2019) вийшло відразу два трейлера. Пропонуємо Вам ознайомитися і з другим, щоб підігріти ще більше інтересу до перегляду пригодницького мультфільму.

Loading...