Кіно про війну 1941-1945 - російські фільми та серіали 2018

Любителі кіно діляться на кілька типів: хтось любить подивитися захоплюючі та цікаві трилери, кому-то припадають до душі меланхолійні мелодрами, деякі вважають за краще зловити адреналін, тому включають страшні і криваві фільми жахів, а для кого-то насолоду приносять військові кінокартини. Смаки можуть бути різними, але динамічний і гострий сюжет не залишає байдужим нікого. Нижче представлений список російських кіно новинок про війну (1941-1945) 2018 і 2019 року.

Дивіться також: Російські новинки кіно про снайперів і кілерів.

Рубіж

12+

Жанр: Фантастика, військовий

режисер: Дмитро Тюрін

Дата виходу: 22 лютого 2018, в онлайн кінотеатрах - 5 квітня 2018

У фільмі знімалися: Павло Прилучний, Віктор Добронравов, Станіслав Дужников

Рейтинг: 6,1

Після зйомок фільму відомий російський співак Леонід Агутін записав пісню під назвою "Дві хвилини життя", в основу ліг сюжет кінокартини.

Михайло - багатий і забезпечена людина, яка ні в чому собі не відмовляє і живе на широку ногу. Він мріє зустріти єдину і неповторну, з ким можна було б розділити залишок життя. Одного разу герой отримує незвичайну здатність - він може переміщатися в часі, жорстокий світ відразу закинув його в 1942 рік, навколо витає дух війни і порятунку практично ніякого немає.

Крик тиші

16+

Жанр: Драма, історичний

режисер: Володимир Потапов

Дата виходу: 27 січня 2019

У фільмі знімалися: А. Саргін, А. Бистров, Л. Гірш, В. Меньшов, С. Смирнова-Марцинкевич і інші

Рейтинг: 7

Знятий за повістю Тамари Цінберг "Сьома симфонія".

Блокадний Ленінград, холодний лютий 1942 року - кінець найстрашнішої блокадній зими. Ніна Воронова в розпачі, її 3-річний син Митя зовсім ослаб, а карток на хліб не залишилося. Їх остання надія - це термінова евакуація. Але як бути, адже з маленьким дітьми нікого не беруть. Жінка вирішується на жахливий крок - евакуюється, залишивши маленького Митю одного в промерзлій квартирі. Під час нальоту хлопчика рятує дівчинка Катя Ніконорова, у якій також нікого не залишилося - батько загинув на фронті, а мати недавно померла від голоду. Вони з малюком нікому не потрібні. Дівчинка представляє всім Митю як свого брата і дає собі слово зробити все, щоб Митя вижив ...

Прощатися Не будемо

6+

Жанр: Військовий, драма

режисер: Павло Дроздов

Дата виходу: 21 червня 2018

У фільмі знімалися: Андрій Мерзлікін, Анатолій Гущин, Юрій Кузнєцов

Рейтинг: 5,7

Зйомки кінокартини проходили в жахливих погодних умовах. Іноді стовпчик термометра опускався до позначки -30 градусів.

Величезна армія наступає на Калінін, щоб прокласти собі подальший шлях на Москву і завоювати її. У міста немає необхідного числа захисників, перевага німців видно неозброєним оком - вся надія тільки на мотострілкову дивізію, яка може зупинити фашистів і дати залізний відсіч ворогу. Один з начальників міста Павло Сисоєв намагається відновити в місті порядок, він закликає громадян заспокоїтися, запевняє, що все буде добре, проте місцеві жителі підозрюють його в тому, що він причетний до німецької армії.

Собібор

12+

Жанр: Військовий, драма

режисер: Костянтин Хабенський

Дата виходу: 3 травня 2018

У кінокартині взяли участь: Костянтин Хабенський, Сергій Годін, Крістофер Ламберт

Рейтинг: 6,4

Спочатку планувалося, що кінокартина вийде під назвою "Легенда про втечу".

Група людей на чолі з Олександром Печерським потрапляє в нацистський табір - Собібор, тут над військовополоненими знущаються, у них забирають останні цінності і звертаються з хлопцями як з худобою. Печерський не має наміру сидіти просто так, разом з ув'язненими він планує влаштувати втечу, проте кожна спроба виявляється невдалою - німці, дізнавшись про повстання російських, вбивають кожного десятого. Тим часом, Червона Армія підходить все ближче, порятунку залишилося чекати недовго, але чи вийде у Печерського залишитися в живих, або ж його чекає згубна смерть?

Сім пар нечистих

16+

Жанр: Бойовик, драма, військовий

режисер: Кирило Белевич

Дата виходу: 6 грудня 2018

Акторський склад: Юрій Борисов, Тимофій Трибунцев, Олександр Вершинін

Рейтинг: 7,1

Весь знімальний процес пройшов в Абхазії на борту реального корабля.

Війна - це завжди страшно, але набагато страшніше, коли криваві події розгортаються на великому кораблі посеред відкритого океану. Судно перевозить ув'язнених, які терпіти не можуть тутешніх охоронців - з кожним днем ​​ситуація загострюється все сильніше, і ніхто не знає, у що можуть вилитися складні взаєморозуміння один з одним. Сил терпіти більше немає - в'язні готові влаштувати бунт, але все змінюється, коли над героями нависає загальна загроза.

Сокира

16+

Жанр: Військовий, драма

режисер: Володимир Семенових

Дата виходу: 12 липня 2018

У фільмі знімалися: Андрій Смоляков, Дарина Калмикова, Дмитро Шевченко

Рейтинг: 6,4

В основі сюжету лежить реальний історичний факт. Життя одного чоловіка повністю перевернулася під час Жовтневої революції - він вирішив піти у вигнання і більше ніколи не повертатися в рідні краї. Сибірський відлюдник поневіряється протягом 17 років, зовнішні обставини його ніяк не хвилюють. Одного разу він дізнається, що німецькі війська напали на СРСР - не роздумуючи, чоловік вирушає на фронт, щоб захистити кохану країну, інтереси держави він ставить вище власних.

321-я сибірська

16+

Жанр: військовий

режисер: Солбон Лигденов

Дата виходу: 9 травня 2018

актори: Олексій Волков, Трістан Бумм, Філіп Матік

Рейтинг: 8,3 (IVI)

Спочатку планувалося, що кінострічка вийде до ювілею Сталінградської битви.

Німецькі війська ведуть впевнене наступ на Сталінград, проте вороги навіть не підозрювали, що на них висувається потужний сибірський дивізіон на чолі з Одон Самбуева. Скрізь панує хаос і війна, німецька армія в кілька разів перевершує сибірську, згодом російські хлопці опиняються у ворожому кільці. Неподалік знаходиться брат Одона, який має намір повернути його назад додому, так як він дав слово своєму батькові - хлопець має намір виконати обіцянку.

Пропонуємо ознайомитися з російськими новинками фільмів про танкістів ВВВ (1941-1945) 2018 року.

Незламний

12+

Жанр: Військовий, історія

режисер: Костянтин Максимов

Дата виходу: 25 жовтня 2018

У головних ролях: Олег Фомін, Андрій Чернишов, Володимир Епіфанцев

Рейтинг: 5,5

Кінокартина знімалася під робочою назвою "Танкісти". Екіпаж танка "КВ-1" виявився в катастрофічній ситуації - противники наступають з усіх боків і навколо немає жодного союзника. Молоді і відважні хлопці не побоялися надати потужний опір ворогові і дали останній бій. Фільм розповідає про звичайні хлопців, яким не потрібна велика слава і королівські почесті - для них набагато важливіше відстояти честь і інтереси своєї батьківщини, навіть якщо заради цього доведеться схилити голову і загинути.

Танки

12+

Жанр: Пригоди, історія

режисер: Кім Дружинін

Дата виходу: 26 квітня 2018

У кінострічці зіграли: Андрій Мерзлікін, Аглая Тарасова, Антон Філіпенко

Рейтинг: 5,6

На початковій стадії створення проект був під найменуванням "Побачити Сталіна".

Відомий інженер Михайло Кошкін майстер на всі руки - молода людина розробляє нову концепцію танка Т-34. Разом зі своєю командою він має намір довести, що його техніка є найкращою з представленої на даний момент. Головний герой разом з іншими хлопцями відправляються в небезпечну пригоду по бездоріжжю, попереду у відважних сміливців намічається непередбачувана гонка.

Нижче рекомендуємо подивитися список російських військових серіалів про війну 1941-1945, які вже вийшли в хорошій якості.

Залишитися в живих

12+

Жанр: Драма, військовий

режисер: Андрій Малюков

Дата виходу: 9 травня 2018 - Прем'єра фільму відбулася в День Перемоги

Виконавці головних ролей: Єгор Корінців, Віра Панфілова, Михайло Пореченков, Олег Мазуров

Рейтинг: 6,0

На початку осені 1941 року Петро і Борис планують знищити важливий німецький стратегічний об'єкт, проте операція виявляється невдалою, німці схопили Бориса і кинули його гнити в сирій землі. Тим часом, Петро знайомиться з дружиною свого друга Вірою і закохується в неї до втрати пам'яті - незважаючи на знаки уваги з боку чоловіка, дівчина залишається вірною своєму чоловікові і хоче його розшукати. Віра має намір розшукати свого чоловіка - голод, війна, холод і сльози оточують дівчину, але вона готова дійти до кінця і врятувати кохану людину.

Чорні бушлати

16+

Жанр: військовий

режисер: Віталій Воробйов

Дата виходу: 23 лютого 2018

Акторський склад: Олександра Тюфтей, Микита Лаврененко, Іван Лапін

Рейтинг: 6,1

Серіал повністю заснований на реальних подіях. Адмірал Головін відчуває, що скоро почнеться велика війна - щоб перехитрити суперника, він створює кілька спеціальних підрозділів, які можуть нанести удар з тилу. Старшина Леонтьєв відправляється на неприступні берега Баренцева моря, саме тут розташувалася одна з великих груп німецьких солдатів. Разом з ним відправляється молода і симпатична дівчина Марія, яка не має наміру сидіти на місці і хоче допомогти країні перемогти у війні.

Фортеця Бадабер

16+

Жанр: Драма, військовий

режисер: Кирило Белевич

Дата виходу: 12 лютого 2018

У серіалі взяли участь: Сергій Марін, Сергій Колесников, Світлана Іванова

Рейтинг: 7,4

Після бомбардування фортеці вижити вдалося лише одній людині.

Розвідник Юрій Нікітін вирушає на небезпечну місію в фортецю Бадабер - йому потрібно знайти тут злочинне співтовариство. Виявивши групу африканських моджахедів, Нікітін збирається відправитися назад, однак знаходить групу військовополонених, серед яких дізнається сина свого кращого друга. Тепер він - єдиний порятунок молодих хлопців.

Мідне сонце

16+

Жанр: військовий

режисер: Карен Оганесян

Дата виходу: 26 листопада 2018

У серіалі зіграли: Володимир Машков, Олексій Шевченків, Сабіна Ахмедова, Ольга Мединіч

Рейтинг: 7,0

За словами творців фільму, знімальний процес проходілв горах під моторошним палючим сонцем, перебувати в таких умовах було дуже важко.

Полковий оркестр після довгих поневірянь повертається назад на батьківщину - по приходу до рідних домівок, герої виявляють, що вони повністю порожні. Виявляється, що в повітрі запахло війною, і все мирні громадяни були змушені піти куди-небудь подалі від небезпечної зони. Музиканти опиняються у складній ситуації: вони можуть залишитися тут і дати залізний відсіч кривдникові, або ж піти і спробувати наздогнати своїх друзів, адже більшість людей ще зовсім юні хлопці, які хочуть жити і радіти кожному дню існування.

Один у полі воїн

12+

Жанр: Військовий, драма

режисер: Віталій Ващенко

Дата виходу: 9 травня 2018

У фільмі знімалися: Олександр Соколовський, Андрій Мостренко, Володимир Гладкий

Рейтинг: 4,6

У проекті взяли участь російські та українські актори.

Андрій перевіз - блискучий льотчик, якому вдається збити кілька ворожих літаків під час війни. Однак відважний солдат сам потрапляє в біду - його літак зазнає аварії, і він виявляється сильно поранений десь глибоко в тайзі. Але застрелити відважного сміливця виявляється великою трудністю - Андрій дає відсіч ворожим солдатам і разом з компанією союзників потрапляє в госпіталь, правда він ще не знає, яка небезпека таїться в окрузі.

На порозі любові

16+

Жанр: військовий

режисер: Віталій Бабенко

Дата виходу: 8 травня 2018

У серіалі взяли участь: Кирило Запорізький, Олександр Клюквин, Антоніна Дивина

Рейтинг: 5,2

Картина складається всього лише з двох серій. Катя і Анна - дві сільські дівчата, які шалено закохані в Миколи, батьки двох красунь серйозно посварилися напередодні війни. Молода людина змушений піти на війну - в результаті його схоплюють німці, він виривається, потім біжить куди подалі і повертається назад в своє селище, де виявляє, що село повністю окупована ворогами. Анна і Катя хочуть допомогти хлопцю, якого так люблять, але колишні розбіжності спалахують новою хвилею.

Операція "Мухаббат"

12+

Жанр: Драма, мелодрама

режисер: Олег Фомін

Дата виходу: 23 квітня 2018

У телесеріалі знімалися: Сергій Стрельников, Юлія Погребіньска, Олександр Лазарєв молодший

Рейтинг: 6,5

У серіалі знімалося більше 3000 чоловік.

Аня і Митя - молоді люди, які не можуть уявити щасливого життя один без одного. В результаті деяких обставин, хлопці опиняються в різних країнах і відчувають себе жахливо - Митя кидається на пошуки своєї другої половинки, але він навіть не уявляє, що вони разом зі своєю дівчиною виявляються залучені у жахливі політичні ігри. Митя і Аня - звичайні пішаки, якими уряд управляє як хоче, молода пара змушена пройти через безліч випробувань і складностей, щоб дізнатися ціну великої любові.

У 2019 вийшла перша військова новинка - фільм «Т-34», з якої зобов'язаний ознайомитися кожен любитель цього жанру.

Т 34

12+

Жанр: Драма, військовий

режисер: Олексій Сидоров

Дата виходу: 1 січня 2019

Головні ролі виконали: Олександр Петров, Ірина Старшенбаум, Петро Скворцов

Рейтинг: 7,1

Сцени всередині машин були зняті в справжніх танках. Знімальній бригаді вдалося встановити 5 камер.

Курсант Івушкіна тільки що вибрався з німецького полону і тепер готовий показати, де "раки зимують". Молодий і зухвалий хлопець збирає відважну команду сміливців, замість з якими він прямує прямо в бік німецьких ворогів. Хлопець зовсім нічого не боїться, адже в його розташуванні знаходиться потужний танк "Т-34", вогонь в очах, холодне серце і бажання здобути перемогу у військових і кровопролитних діях.

У 2018 році вийшло безліч російських військових фільмів-новинок. Кінокартини вийшли емоційними, вони змушували співпереживати, співчувати героям, в якихось моментах промовити сльозу і з гордістю в серці спостерігати за діями своїх співвітчизників. Багато військових кінострічки запали в душу сентиментальним глядачам. Попереду 2019 рік, а значить, творці порадують нас іншими цікавими і захоплюючими сюжетами.

Дивіться відео: Военный фильм Кольцо -1941-1945. Снят на реальных событиях. Кино новинки. (Лютого 2020).

Loading...