Ялинки останні 2018 - Сміх крізь сльози

Нарешті фільм «Ялинки останні» 2018 можна дивитися онлайн повністю в хорошій якості, адже це заключна частина всіма улюбленої новорічної саги про дружбу, любов і віру в диво! Як заявив режисер і продюсер кіно-проекту Тимур Бекмамбетов, Ялинок більше не буде, проте на 2019 рік заплановано вихід цілого серіалу «Ялинки», який швидше за все вийде на Телеканалу СТС. Інші деталі, як і сюжет, залишаються в секреті. А поки пропонуємо зануритися в зимову казку за переглядом фільму «Ялинки-7».

У цю новорічну ніч Женя їде до Якутії і назавжди прощається зі своїм другом Борей.

Ялинки останні - дивитися онлайн

6+

Жанр: Комедія, Сімейний

режисер: Тимур Бекмамбетов ( «Він дракон» і «Він дракон-2», «Нічний дозор», «Денний дозор», «Ялинки», «Іронія долі. Продовження», «Смішарики. Початок», «Гірко», серіал «На шляху до" і ін.), Анна Пармас ( «Історія одного призначення», «Петербург. Тільки по любові» і т д.), Єгор Баранов (серіали «фарци», «Спарта», «ХБ», «Сарана», кіно-картини «Гоголь - всі частини», «Фізрук рятує Росію» і ін.), Олександр Котт (серіал «Троцький», «Зворотний бік місяця 2», фільм «Ковчег», «Ялинки нові», «Ялинки 5», «Ялинки 1914 " і т.д.)

Дата виходу в Росії: 27 грудня 2018

тривалість: 1,25 ч (85 хв)

Акторський склад: Сергій Свєтлаков (Женя з Якутії), Іван Ургант (один Жені Боря), Віра Брежнєва (Віра, яка потрібна всім), Дмитро Нагієв (дядя Юра), Олександр Головін (препріімчівий сноубордер), Олена Яковлєва (мама Андрія), Данило Вахрушев ( молодий тюменський хлопець Андрій), Марк Богатирьов (Комаровський), Антон Богданов (впертий лікар з Нижнього Новгорода Денис Прохоров), Юрій Кузнєцов (одинокий батько Дениса), Данило Муравйов-Ізотов (хлопчик Єгор), Таїсія Вілкова (Юля), Петро Федоров ( Микола), Марія Порошина (Юлія Михайлівна), Костянтин Хабенський (голос в озвучці), Нат лья Бочкарьова (Ельза), Галина Стаханова (бабуся Маня), Юлія Александрова (снігуронька і добра дівчина Марина Зав'ялова), Катерина Агеєва (продавщиця в кіоску з Воронежа) і багато інших

Рейтинг КиноПоиск: 5,7

І знову перед самим Новим Роком у героїв починаються справжні пригоди. Глядач зможе спостерігати 5 паралельних історій, дії яких розгортаються в різних куточках Росії. Здавалося б, зовсім чужі один одному, але як все пов'язано між собою: простий хлопець Андрій з Тюмені допомагає своєму нерішучому дядькові Юркові налагодити особисте життя, Женя вирішує повернутися назад до Якутії і повідомляє про це своєму другові Борі, довірлива провінціалка Люся з Воронежа закохується в московського артиста Комаровського, а Віра Брежнєва виконує бажання своєї фанатки-таксистки Галі заради свого коханого Дениса.

Дивитися безкоштовно і в хорошій якості новий фільм «Ялинки останні» 2018 року можна вже зараз.

Дивіться відео: "Открытая Политика". Выпуск - 57. "Смех сквозь слезы" (Січень 2020).

Loading...