Гоша Куценко про свій фільм "Балканський Рубіж" 2019

В середині грудня на YouTube-каналі 20th Century Fox Russia був опублікований перший трейлер фільму "Балканський кордон". Точно визначити жанр картини досить складно. Любовна, мелодраматична лінія переплітається з подіями воєнних дій, питаннями чоловічої доблесті і честі.

Дата виходу в Росії - 28 березень 2019 року.

У будь-якому випадку, прокатники фільму встановили вікове обмеження для глядачів не досягли віку шістнадцяти років (16+).

Сюжет картини розгортається в Югославії в 1999 році в період загострення політичних відносин між Росією і Заходом. Під час військового конфлікту загін російських військових повинен взяти під контроль аеродром Слатіна (в наші дні він називається Міжнародний аеропорт Приштини) в місті Косові і не здавати своїх позицій до приходу миротворців. Не складно здогадатися, що досить скоро полчища терористів вступають в бій з російською опергрупою. Аеропорт захоплений. Ця локальна сутичка готова знову розв'язати військові дії по всій Європі.

Становище критичне, але хлопці впевнені, що всі повернуться додому. Командир загону Андрій Шаталов повинен не тільки виконати свій військовий обов'язок, але і врятувати свою кохану Ясну, яка виявилася однією із заручниць. Творці картини не наполягають на достовірності всіх подій в картині: дані спецоперації будуть зберігатися під грифом "Цілком таємно" ще 30 років, так що автори фільму пропонують глядачеві свої роздуми і художню інтерпретацію тих подій.

Гоша Куценко став не тільки виконавцем однієї з головних ролей у військовому фільмі "Балканський кордон", але і є продюсером міжнародного проекту. На питання про фінансування дорогого фільму Куценко відповів так:

"Десять відсотків бюджету належить державі, я сам прийшов в Держкіно і захистив цей проект. Чи не з першого разу, але коли я представив модель проекту, тоді вже нам дали ці гроші. Решту коштів я отримував у приватних інвесторів".

Гоша Гуценко на інтерв'ю у Ірини Шихман

Куценко настільки був захоплений створенням фільму, що навіть потрапив в центр скандалу, пов'язаного зі знімальним процесом на території Криму. В результаті актора внесли в списки українського сайту "Миротворець".

View this post on Instagram

Наш Новий трейлер !!! Наш фільм стає лякаюче актуальним. Косово прийняло рішення про створення власної тяжеловооруженной армії. США, Великобританія підтримують. Європа проти. Сербія вимагає скликання СБ ООН. # Балканскійрубеж # фільмБалканскійРубеж #BalkanLine # АнтонПампушний # РавшанаКуркова # МілошБіковіч # сергеймарін # МіленаРадуловіч #AlexandaarRadojicic #MiodragRadonjic # НодарДжанелідзе # КіріллПолухін # СергейМарін # РоманКурцин # Кустуріца # ГойкоМітіч # СветланаЧуйкіна #aleksandarsreckovicKobura # прем'єра # трейлер # новоекіно # гошакуценко # скоропремьера # скоровкіно #goshakutsenko #новий фільм

A post shared by Гоша Куценко (@goshakutsenko) on Dec 15, 2018 at 2:04 am PST

Крім Куценко у фільмі зайняті молоді зірки вітчизняного кіно Равшана Куркова, яка уявлення не потребує, і актор Московського драматичного театру ім. А. С. Пушкіна Антон Пампушний.

Пампушний отримав широку популярність, зігравши одну з головних ролей в блокбастері Сарика Андреасян "Захисники". Також у фільмі зайнятий легендарний югославський артист Гойко Мітіч, ​​добре відомий радянському глядачеві за роллю Чінгакчука в однойменній німецькій картині 1967 року.

Цікаво, що останній раз Мітіч грав в повному метрі в далекому 2006 році. Цілком можливо, його нова робота в бойовику "Балканський кордон" стане справжнім камбеком 78-ми річного артиста. В епізодичній ролі таксиста з'являється знаменитий режисер Емір Кустуріца, який сам народився в Сараєво і був свідком подій, які лягли в основу фільму.

Режисерське крісло на проекті зайняв Андрій Волгін, який до цього був режисером фільмів "Центрум", "Спіраль" і серіалу "Біжи!".

У саундтреку до фільму "Балканський кордон" використовувалися пісні групи "Наутілус Помпіліус" у виконанні інших музикантів. До підбору музичного супроводу фільму Куценко підійшов особливо ретельно, адже він сам вже багато років є музикантом, хоча сам він просить не називати його "співаком", запевняючи, що він цього не заслуговує.

Уже в лютому 2019 роки фільм "Балканський кордон" вийде за підтримки ВГТРК в широкий прокат. Прем'єра фільму буде приурочена до 20-ї річниці військових дій в Югославії.

Дивіться відео: Гоша Куценко про фильм "Врач". "Индустрия кино" от (Квітня 2020).

Loading...