Юен МакГрегор зіграє головну роль в продовженні «Сяйва»

Юен МакГрегор виконає головну роль в екранізації роману Стівена Кінга "Доктор Сон", продовженні "Сяйва". Джерела стверджують, що сам письменник особисто затвердив «джедая». Майк Фленеган, постановник "Ігри Джеральда", буде режисером. Він також спродюсує проект спільно з Тревором Мейсі і Джоном Бергом.

Головний герой книги-бестселера "Доктор Сон" - дорослий Денні Торранс, син батька-психопата з першої частини. Він намагається змиритися з подіями минулого, глушить свій талант "сяйва" алкоголем. Здібності Денні проявляються з новою силою, коли він кидає випивку і починає допомагати безнадійно хворим людям в нью-йоркському хоспісі.

Одного разу Денні встановлює зв'язок з дівчинкою Аброй Стоун, яка, як і він, має таємничим даром. Вона розповідає йому про групу, що іменує себе "Справжнім Вузлом". Її члени полюють за людьми, що володіють "сяйвом", і поглинають їх здатності, як енергетичні вампіри.

Warner Bros. вже кілька років працює над адаптацією продовження, але через проблеми з фінансуванням студія відкладала проект. Успіх "Воно" у 2017 році допоміг новим екранізацій Стівена Кінга.

Loading...