Рецензія на фільм «Tomb Raider: Лара Крофт» (2018)

Оригінальна назва: Tomb Raider.

дата виходу2 березня 2018/15 березня 2018в Росії.

Жанр: Бойовик, пригоди.

режисер: Роар Утхауг.

В ролях:Алісія Вікандер, Домінік Уест, Уолтон Гоггинс, Деніел Ву, Крістін Скотт Томас, Дерек Джекобі, Олександр Віллауме, Тамер Барджаг.

тривалість: 118 хв. / 1:58

Вікове обмеження: 16+.

Лара Крофт працює Велокурьер. Вона володіє величезним спадком, але не бажає йому приймати. У підсумку всі її гроші йдуть на оплату квартири і тренування в залі. Але обставини змушують її взяти на себе керівництво компанією батька, тим самим змиритися з тим, що він пропав остаточно. Але зниклий тато залишає дочки відеозвернення про мету своїх подорожей. Лара починає розгадувати загадки минулого, які приводять її на таємничий острів.

Перезапуск ігор про «Індіану Джонс» в спідниці торкнувся і їх екранізацій. На заміну Анджеліні Джолі прийшла Алісія Вікандер. І якщо багатьох хвилювало питання, чи буде фільм цікавий зі зменшеною грудьми героїні, то даємо відповідь: так, буде.

Відповідальним за нову екранізацію ігор про розкрадачку гробниць призначили невідомого режисера Роар Утхауга. Його версія «Лари Крофт» досягла поставленої мети - вона близька до нової версії ігор. Головна героїня тут ще молода дівчина, яка не шукає скарби, а намагається вижити, попутно розгадуючи загадки, яких, на жаль, мало.

Екшен у фільмі поставлений добре, виглядає він жваво, а за героїню періодично переживаєш. А ось про сюжет сказати особливо нічого, він стандартний і якихось сюрпризів не видасть. Є хороші, є погані, є невразлива і розумна міс Крофт. Акторська гра не чіпляє. Так, актори стараються, відпрацьовують свої гроші, роблять це професійно, але не більше. Саундтрек хороший був тільки в трейлері. З фільму після його перегляду ніяке звуковий супровід не запам'ятовується.

Loading...