Рецензія на фільм «Пригоди Паддінгтона 2» (2018)

Оригінальна назва: Paddington 2.

дата виходу: 5 листопад 2017/20 cічня 2018в Росії.

Жанр: Фентезі, комедія, сімейний.

режисер: Пол Кінг.

В ролях:Бен Уішоу, Х'ю Грант, Брендан Глісон, Х'ю Бонневілль, Саллі Хокінс, Джулі Уолтерс, Джим Бродбент, Пітер Капальді, Мадлен Харріс.

тривалість: 103 хв. / 1:43.

Вікове обмеження: 6+.

Добрий і добре вихований ведмідь Паддінгтон продовжує освоюватися в Лондоні після подій першої частини. Він випромінює позитив на всю вулицю, і кожен житель радий і привітний з ним. Привабливий ведмедик в антикварному магазині знаходить подарунок для своєї тітки Люсі - унікальну старовинну книгу-розкладачку з визначними пам'ятками столиці Англії. Але вона дорого коштує, тому Паддінгтон сповнений рішучості влаштуватися на роботу і накопичити на неї грошей. Але коли заощаджень стає майже досить, в магазин з книжкою вривається грабіжник - відомий в минулому актор, який прагне повернути собі популярність, і в цьому йому допоможуть таємниці книги, яка сподобалася ведмедю. Паддінгтон Браун стає свідком того, що відбувається і намагається зупинити злодія, але той зникає, а винним оголошують ні в чому не винного ведмедика.

«Пригоди Паддінгтона 2» - зразок ідеального кіно для всієї родини. Цей фільм сподобається абсолютно кожному члену сім'ї: протягом двох годин глядач спостерігає доброту, мімішность, тепло, гумор, які випромінює як самим ведмедем, так і іншими героями. Дана кінострічка входить в рідкісний список кінострічок, які виявилися кращими першої частини. Не останню роль зіграв в цьому по-справжньому добрі жарти. Цей фільм - рідкісне явище для сучасного кіно, коли фільм можна зробити смішним протягом усього часу без будь-якої жарти «нижче пояса». У цьому плані «Паддінгтона» хочеться порівняти з фільмами Чарлі Чапліна, який робив їх смішними, емоційними і добрими.

Режисером картини виступив Пол Кінг, який зняв і першу частину. Зробивши правильні висновки з минулого картини, яка теж була хорошою, але занадто дитячої, він зумів зробити атракціон для всієї родини. Стрічка не стає нудною ні на хвилини, вона то веселить, то викликає бурю сентиментальних емоцій, і в той же час вчить і дає уроки. І, звичайно, варто відзначити якісну анімацію головного героя, на стільки він вийшов реалістичним і справжнім.

З акторів варто відзначити головного лиходія у виконанні Хью Гранта. Він зіграв колись зірку телеекранів, а тепер - особа реклами корму для собак. Щоб повернути собі славу, колишній артист готовий піти на все. Х'ю відмінно показав самозакоханого і гордовитого персонажа, якого цікавить тільки він сам. Це показано в діалогах, міміці і жестах. Персонажі першої частини теж на місці. Сім'я Паддінгтона трохи змінилася, але ця все ті ж, хто любить його члени сім'ї. Новий і важливий персонаж фільму - персонаж Брендона Глісон на прізвисько Кастет. Самий злий і сильний з ув'язнених, одночасно і кухар на кухні, перевоплащается протягом фільму в відданого і доброго друга. Ну а як інакше, якщо ти потрапив під вплив доброго і вихованого ведмедя.

Loading...