Рецензія на фільм "Інший світ" (2003)

Оригінальна назва: Underworld.

дата виходу8 вересня 2003/20 листопада 2003 в Росії.

Жанр: Бойовики, фантастика, трилери, фентезі.

режисер: Лен Уайзман.

В ролях: Кейт Бекінсейл, Скотт Спідман, Майкл Шин, Шейн Броллі.

тривалість: 133 хв. / 02: 13.

Вікове обмеження: 18+

Дуже затягнутий фільм, в якому занадто багато сцен з відкриванням і закриванням дверей, в які раз у раз входять представники двох ворогуючих рас - вампірів і ліканів (перевертнів). Але крім постійно ляскають дверей, в кінокартині "Інший світ" присутній приголомшлива графіка, хитромудрий сюжет і неповторна акторська гра.

Незважаючи на мізерність сюжетної лінії, фільм все ж можна назвати цікавим за його неповторну передачу військових дій між двома ворогуючими сторонами. У центрі сюжету перебуває вампирша Селен і Майкл Корвін, який спочатку був людиною, але після укусу перевертня став видозмінюватися. У момент, коли його організм був на грані виснаження (герой відмовлявся полювати на людей), Селен дала йому випити своєї крові (пам'ятаємо, що вона вампір), що зробило його непереможним (відносно) гібридом.

Переглядаючи кінокартину, можна зробити висновок, що Майкл Корвін - звичайний йолоп, який не здатний не тільки вести бій, але і поїсти самостійно не може.

Чудово показала себе Селін, ось де закопано справжнє чоловіче начало на відміну від того ж Майкла. Вона веде успішну боротьбу, поперемінно знищуючи то вампірів, то перевертнів.

На шляху у героїні постає відчайдушно закоханий в неї вампір крев, який і жнець і так дуді грець, ось тільки виражається це в його здатності до зради.

Закохавшись в Майкла, Селін змушена встати проти свого клану і починається битва з часом, адже Віктор - старійшина клану вампірів - не допустить, щоб ще один його дитина (нехай і приймальний) став коханкою Ліка.

Радують фінальні сцени битви з Віктором і його поплічниками (тут вперше Майкл випустив ікла, хоча спочатку і був побитий Віктором), а Селін розкрила правду смерті своїх батьків, в знак помсти розрубавши старійшину на дві однакові частини.

Здавалося б настав хепі-енд, але не тут то було. У своєму склепі прокидається Маркус - Перший Вампір, який не пив людської плоті 300 років.

Дивіться відео: Рецензия на фильм "Бёрдмэн". Сценарий. Урок VideoForMe - видео уроки (Квітня 2020).

Loading...