Рецензія на фільм "Гаррі Поттер і філософський камінь" (2001)

Оригінальна назва: Harry Potter and the Sorcerer's Stone.

дата виходу4 листопада 2001 року.

Жанр: Сімейні, фентезі, пригоди.

режисер: Кріс Коламбус.

В ролях: Деніел Редкліфф, Руперт Грінт, Емма Уотсон, Річард Харріс, Алан Рікман.

тривалість: 152 хв. / 2:32.

Вікове обмеження: 12+.

Неймовірна, чарівна і повна чудес казка, яка вийшла як адаптація до не менш захоплюючою книги про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера. Хлопчик, який живе в постійному приниженні у своїх дядька й тітки. Хлопчик, який є постійною мішенню для свого свінообразних кузена. Хлопчик, який виявився найзнаменитішим юним чарівником в магічному світі. Хлопчик, який зміг вижити.

Історія починається в комірчині, саме там спить міцним сном Гаррі, сновидіння якого вкрай різко і злобно перериває його тітонька, худюща стара горгулья Петунія. Прокинувшись, Гаррі йде перевіряти пошту і отримує найперше в своєму житті, даний ЛИСТ.

Але, раптово, його схожий на бегемота дядько Вернон звіріє і приймає рішення виїхати від будинку подалі.

Сховавшись на острівці, який знаходиться посередині моря, і заснувши під виття бурі, сімейство Дорослий і думати забули про день народження хлопчика. Але Геґрід не забув ...

Гегрід з'являється і каже йому, що він знаменитий в чарівному світі, тому що він пережив напад лорда Волдеморта 10 років тому.

Гаррі відправляється в Хогвартс, де він зустрічає Рона Візлі і Герміони Грейнджер. Тріо починає підозрювати, що хтось планує вкрасти потужний артефакт.

Даний фільм зберігає в собі багато веселощів і неперевершеного очікування дива.

Кріс Коламбус зміг наповнити кінокартину про юного мага енергією і барвистим дивним чарами. Саме завдяки цьому глядачі відчувають хвилювання і напружене очікування, коли щось відбувається з Гаррі в його новознайденої будинку.

Під час сцен в будинку Дурслі і в халупі на море фільм виглядає сірим і нудним. Але з появою добродушного полувелікана все змінюється.

Крім того, історія залишається в основному вірною оригінальному роману з невеликими хитрощами, щоб зробити фільм краще.

Тріо головних героїв приголомшливо доповнюють один одного, змушуючи своїми вчинками іншого стає краще.

  1. Гаррі - хоробрий, часто імпульсивний молода людина, готовий кинеться у вир будь-якої небезпеки не роздумуючи над наслідками.
  2. Рон - він не просто називає себе найкращим другом, він діє як кращий друг. Хлопець ніколи не зрадить своїх друзів і завжди (як би страшне йому не було) підтримає будь-яку задумку Гаррі.
  3. Герміона - дівчинка з ясною і холодною головою, але дуже добрим серцем. Вона завжди висловлюється з приводу небажання двох хлопців думати, перш ніж діяти.

Дивіться відео: Рецензия на фильм "Бёрдмэн". Сценарий. Урок VideoForMe - видео уроки (Січень 2020).

Loading...